forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: KOLORKA SP 17 - Oko sokolovo
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

pcoro
Senior Member

Croatia
2142 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 30/08/2021 : 08:42:20  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
Ma Aja je kriv, sjećam se dok je to još izlazilo - prve epizode su išle u dobrom ritmu, mislim da je svaka druga epizoda trebala bit Ajina jer je on to majstorski crtao i bio je nosač serijala, samo mu je sporo išlo i nije uspjevao radit epizodu mjesečno. Ali kako je sve išlo kraju, tako je počeo sve više kasnit i znam da sam onu zadnju epizodu baš dugo čekao, možda i tri mjeseca je došla nakon predzadnje, a serijal je trebao ić mjesečno. Zato je i trebalo naštancat filera..
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/12/2021 : 22:23:17  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Fina analiza stripa od meni dragog Chrisa sa Comic Tropesa.

Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2449 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 30/12/2021 : 00:33:04  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Au Goinže kako si me primio sad na ovaj strip!! A toliko toga imam na spisku..
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/12/2021 : 04:26:38  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jagodanbg

Au Goinže kako si me primio sad na ovaj strip!! A toliko toga imam na spisku..




Chrisove video analize su uvek vrlo zabavne i zanimljive, ali mene bas i nije odusevio ovaj strip kada sam ga citao pre godinu i po dana. Zabavan ali i naporan strip istovremeno,nije me oduvao s nogu, niti je nesto maestralno, niti sam imao neki poseban osecaj kada sam ga celog procitao. Mozda je i do mojih ocekivanja. Ali opet ne mogu da kazem da nije dobar strip.
Ja sam mu dao ocenu oko 7ice kada sam ga tek procitao.
Evo ti mog osvrta sa prethodne stranice (nema spojlera):
http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=2&TOPIC_ID=49207#2344724

Ali vidis da su drugi vecinom odusevljeni stripom. Ja ti preporucujem da dobro razmislis pre kupovine.
Go to Top of Page

PaoloRivera
Average Member



Croatia
516 Posts

Member since 09/09/2014

Posted - 30/12/2021 : 12:34:30  Show Profile Show Extended Profile  Send PaoloRivera a Private Message  Reply with Quote


Proud owner… što se mene tiče, Hawkeye će se čuvati.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000