forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Alert: Clan Marko Antunovic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

osmo
Average Member

Bosnia and Herzegovina
645 Posts

Member since 12/11/2004

Posted - 19/11/2017 : 18:11:58  Show Profile Show Extended Profile  Send osmo a Private Message  Reply with Quote
Eto nazire se rješenje :)
Samo polako i sve će biti srđeno :)
Go to Top of Page

Cage
Starting Member

50 Posts

Member since 13/12/2013

Posted - 19/11/2017 : 19:50:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Cage a Private Message  Reply with Quote
Na ovu temu mogu samo reći da je Marko izvanredan i više nego korektan kupac sa kojim sam obavio 100 pozitivnih transakcija bez ikakvog problema i nema apsolutno nikakvog razloga za paniku svakome od nas to i tamo se slucajno desi da nesto previdimo tako da mislim da je ovo situacija koja sa da riješiti bez ikakvih povišenih tonova.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39127 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 19/11/2017 : 20:02:23  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Momci, ja sam obavio preko 20.000 transakcija, znate koliko sam puta nesto “prevideo”? Ni jednom!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39127 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 19/11/2017 : 20:33:38  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Nazalost, od dogovora nista. Pokusao sam jos jednom ali ovakvu bahatost stvarno ne mogu svariti. Sto se mene tice ovo je osoba koje se treba kloniti. Vi ostali, kako hocete. Covek koji jednom ne ispostuje dogovor verovatno nece jos po koji put, u zavisnosti kako mu bude odgovaralo.. Da mu ne bude toliko neprijatno za one decje lazi pokusao sam i da se napravim lud pa da ih svarim ali dzabe.

Sto se mene tice, diskusija je zavrsena. Zakljucke izvucite sami.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 19/11/2017 : 20:47:20  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ali samo te promatram
i dwlje gubis vrijeme i zivce

znw li ti supruga da nepoznatim ljudima kupujes i saljes stripove

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39127 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 19/11/2017 : 20:56:15  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Sreca pa ne zna. :) Zamisli da sam joj rekao da me izlevatio neki gastarbeiter.. :) Ubila bi me.. I jos da sam sam ponudio da mu uzmem.. Razvod :)
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 19/11/2017 : 21:03:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Sve u svemu, na kraju je žalosno to što ste vas dvojica ušli u sukob zbog ovako glupe situacije jer evo, da mene netko pita i za troju i za sawitcha, mogao bih reći da su to dva čovjeka sa kojima možeš trgovati i dogovarati što god hočeš bez straha da češ biti zajeban, i to ne kažem bezveze jer pamtim na desetke suradnji sa trojom, kao i jednu sa sawitchom iako se radilo o osvajanju mojih aukcija za jednog bolesnog prijatelja.
Sawitchu, ovo što kažeš, dječji izgovori, jebiga, dogodi se svašta sa djecom...evo ja nedavno išao založiti peć u kotlovnicu, ostavio stariju kčerku da igra playstation, a ova manja što ima tri godine se zabavljala sa nekim lutkicama, no dok sam se ja vratio, starijoj dosadilo igranje, pa ostavila joystick kojeg je odmah uzela mlađa i nasumičnim pritiskanjem je uspjela izaći iz igre direktno u ps store, te tamo kupiti jednu igru koju ja nažalost već imam na disku bez da sam ga ikad uspio staviti u playstation. Kada spojiš karticu na taj ps store, uopće te ne pita za nikakve pinove, samo istog trena skine sa tekućeg računa...jedina sreća u svemu tome je to da je igra bila na na popustu, pa nije prevelika šteta....
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39127 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 19/11/2017 : 21:22:37  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Jadan si ako mislis da mi je zadovoljstvo kaciti negativna iskustva.
Go to Top of Page

troja
Starting Member

11 Posts

Member since 10/07/2011

Posted - 19/11/2017 : 21:28:03  Show Profile Show Extended Profile  Send troja a Private Message  Reply with Quote
evo vako sawitch

ako ti je toliko zadovoljstvo pisi dalje o meni ovde i na face
dogovor je bio, nije se dovrsio do kraja!novac neces za nabavite Stripove!!

hvala

lp ti od gastarbeitera !!


Edited by - troja on 19/11/2017 21:29:08
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39127 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/11/2017 : 04:39:01  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
A sto brise i postavlja nove postove. :) Je l’ ti neko pomagao da napises ovaj poslednji? :)
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24541 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 20/11/2017 : 09:38:09  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Sawitchu, jetzt hast du die einmalige Gelegenheit, deine Deutschkenntnisse zu zeigen!
Wird wahrscheinlich besser gehen als auf SH. ;)

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39127 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/11/2017 : 16:20:56  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Kada zaboravim maternji jezik onda mozes nesto da mi spocitnes. U suprotnom....
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24541 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 20/11/2017 : 17:44:41  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
????
Ko ti šta spočitava?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 20/11/2017 : 17:54:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Kada zaboravim maternji jezik onda mozes nesto da mi spocitnes. U suprotnom....


Kakvo brutalno spuštanje,masakr pravi,podsjeća me na moje mlađe dane

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000