forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Deadwood Dick (Audace)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 13

Deers
Advanced Member



Croatia
9172 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 24/01/2022 : 20:24:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Deadwood Dick: Vetar smrti

I kraj. Kraj jedne ideje koja je htjela mnogo ali ljudi nisu to tražili. Šteta. Ako je nešto Audace pokazao, makar s licencnim radovima, da može Bonelli bolje. Ne mora vestern samo biti ušminkan i herojski kao iz dime novela, može biti prljav, ružan, zao, sa psovkom na usnama i životom u očima. I to je po meni Deadwood Dick. Sve ove psovke, meni su legle, bile su na pravom mjestu. Sva ta prljavština morala je biti kompenzirana seksom, a sva ta prašina prekrivena krvlju.

Što se tiče trećeg dijela, pomalo sam razočaran. Očekivao sam najviše od njega. I dobio. Baren što se tiče Andreuccija. On je toliko izgrađen crtač da je to nevjerojatno. Uz to, nije mi više zanimljiv. Ne znam koji mi je.
Što se Bosellija tiče, točno sa znao da mu ne trebaju tri sveske, lijepo je Colombo pokazao da stane to i u dvije. Ali ne, on ga je morao pisati ko Texa. Uz to, Masiero, koliko god nadrobio teksta, barem se na slikama nešto paralelno događalo. Ali priča je dobra. Moožda, nakon što sam pročitao sve tri priče u cugu, malo se primjećuje određeni šablon. Najviše sam uživao u tome kako Andreucci požrtvovno crta Indijance, da svakome da barem malo osobine.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3316 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 29/01/2022 : 19:25:56  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Narucil preko SK izdanja Veselog....nadam se samo da imaju sve na lageru i da stize u nadolazecem tjednu. Veseli me i da su u ova tri broja svi nastavci serijala.

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37240 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 29/01/2022 : 20:01:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Nabavio i LL i VC izdanje. Prvo sam pak cital LL od kolege, pa rekoh sebi da narucim sebi jeftiniju razlicicu sad kad sam vec slistao sve, no na vecim stranicama to ipak bolje izgleda, plus dobio sve 3 LL besplatno. Kud ces bolje. Jedino sad ne znam kaj ce mi ovi VC. Nikad nisam bio taj koji gomila isti strip u vise izdanja, no ove Kordejeve naslovnice mi se dopadaju, pogotovo prva :D pa za sad ostaju.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15601 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/01/2022 : 07:06:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
O jbm. nisam znao da je Kordej nacrtao naslovnice Deadwood Dicka za VC. Sad i to moram nabaviti...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

shalilo6
Average Member



Croatia
554 Posts

Member since 30/03/2017

Posted - 30/01/2022 : 08:10:42  Show Profile Show Extended Profile  Send shalilo6 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BeaGea

Narucil preko SK izdanja Veselog....nadam se samo da imaju sve na lageru i da stize u nadolazecem tjednu. Veseli me i da su u ova tri broja svi nastavci serijala.

Mene baš i ne veseli. Ima toliko priča o Deadwood Dicku da bi se mogao složit jedan mini serijal od dvadesetak kvalitetnih epizoda

Beware the Jabberwock, my son!
Go to Top of Page
Page: of 13 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000