forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Čija je ovo stvar?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 10/08/2022 : 22:00:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xilrion

quote:
Originally posted by Qwertz

Čuo sam prije na Radio Istri neku pjesmu, ne znam ni izvođača, a ni naslov, nego samo par stihova koje sam upamtio. Tražio sam po YouTubeu i Googleu, ali nisam je našao.
Znači, pjesma je od nekog istarskog izvođača (valjda; malo vuče na Vitasovića, ali siguran sam da nije on). Pjevana je na našem dijalektu. Stihovi idu:
"A ti si ufendljiva kad je vani zima
Nešto,nešto,nešto,nešto (ne sjećam se),
a ti si digla nos kad san ti reka ja,
da bin te ljubija spod puneg miseca."

99% sam siguran da su ovi stihovi u refrenu pjesme. Ritam je, onako, dosta lagan.
Zna li itko koja je ovo pjesma i tko je izvođač?





https://www.njuskalo.hr/audio-kasete/mc-simon-spod-puneg-miseca-1996-oglas-25234854




Svaka čast. Već sam počeo misliti da sam sanjao da sam ovo čuo. Nevjerojatno da nema nikakve snimke ove pjesme na YouTubeu ili nečeg sličnog.

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 10/08/2022 : 22:18:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Sada ju moram nekako naći😂. Vrag mi ne da mira

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Snitz Forums 2000