forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČAROBNA KNJIGA predstavllja KRIZU IDENTITETA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

neshaburbon
Starting Member

10 Posts

Member since 09/01/2006

Posted - 22/02/2018 : 15:51:29  Show Profile Show Extended Profile  Send neshaburbon a Private Message  Reply with Quote
Meni je jedini problem bio čitanje teksta na zelenoj pozadini oblačića. Morao sam nevoljno da posegnem za naočarima. Inače, strip - super.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25727 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/05/2018 : 21:50:49  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Iako sam uvijek bio Marvel guy volio sam i DC superheroje ali ima nekoliko godina da ih više ne mogu probaviti pa tako ni ovaj strip.
Poželjno je znanje o raznim mnogobrojnim DC likovima.Inače priča nema logike kao i večina superherojštine.Crtež korektan.
Ovaj smanjeni format mi je pomalo bio naporan za čitati.Tvrde korice na ovakvim stripovima ne volim ali barem su stranice šivane pa se mogu lako otvarati.

Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 15/05/2018 21:52:33
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6490 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 15/05/2018 : 22:40:44  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Vrlo dobar je ovaj strip.

Znanje o likovima je dovoljno na nivou opšte kulture. Mada bi jedan ljubitelj stripa tu opštu kulturu trebao da stekne u periodu detinjstva, a kasnije da zna i mnogo više.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10804 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 23/11/2018 : 22:06:19  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
ovo mi je bio jedan izuzetno izuzetno naporan strip za citanje. superheroji mi nisu omiljeni, ne zato sto nose supergace, nego tu za zivota nisam nasam toliko toga zaniljivog za sebe. delom verujem da je to i zbog pogresnog izbora izdavaca sa ovih prostora.
jos su mi veci problem zbirne supergace u jednom stripu. dok svako kaze neke svoje karakteristice recenice, dok udje u igru gde baca svoje standardne supermoci prodje strip. i sve mi obicno bude dosadno. al ovaj strip nije takav, to se videlo odmah. a ovi heroji mi i nisu bili toliko poznati, a prica je zalazila malo dublje u njihove likove. malo mi je tu trebalo da se snadjem, al vredelo je. ovo je jedan stvarno dobar strip.
jos ce ova dc gold edicija ispasti dobra
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5231 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 24/11/2018 : 09:12:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

ovo mi je bio jedan izuzetno izuzetno naporan strip za citanje. superheroji mi nisu omiljeni, ne zato sto nose supergace, nego tu za zivota nisam nasam toliko toga zaniljivog za sebe. delom verujem da je to i zbog pogresnog izbora izdavaca sa ovih prostora.
jos su mi veci problem zbirne supergace u jednom stripu. dok svako kaze neke svoje karakteristice recenice, dok udje u igru gde baca svoje standardne supermoci prodje strip. i sve mi obicno bude dosadno. al ovaj strip nije takav, to se videlo odmah. a ovi heroji mi i nisu bili toliko poznati, a prica je zalazila malo dublje u njihove likove. malo mi je tu trebalo da se snadjem, al vredelo je. ovo je jedan stvarno dobar strip.
jos ce ova dc gold edicija ispasti dobra


Slazem se u potpunosti sa Alextsom i tobom...ovo jeste odlican strip o super herojima.Preporuka za Antu
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20632 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 24/11/2018 : 15:40:27  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
*ebote te Ante

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5231 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 25/11/2018 : 10:55:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

*ebote te Ante



Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3109 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 25/11/2018 : 14:48:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Koliko je velika dalmatinska emigracija u Čačku? :)
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5231 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 25/11/2018 : 18:23:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

Koliko je velika dalmatinska emigracija u Čačku? :)



👍
Go to Top of Page

DuskeArrow
Starting Member



Serbia
67 Posts

Member since 27/03/2018

Posted - 01/11/2019 : 19:44:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DuskeArrow a Private Message  Reply with Quote
Napokon kupih ovaj strip u izdanju CK i moram reci da je fenomenalan, zaista sam uzivao u citanju.

Ali jedna velika zamerka za prevod Green Arrow u Zeleni strelac. Da je ideja bila da se zove Zeleni strelac bio bi Green Archer, a ne Green Arrow. Ne znam zasto izmisljate toplu vodu sa njim i ne prevedete jednostavno onako kako treba - ZELENA STRELA. Primetih isti prevod i u flash predpord i pretpostavljam da je svuda gde se pojavljuje isto.
Nadam se da cete uvideti da je to totalno glupo i u buducim izdanjima u kojima se pojavljuje koristiti njegovo pravo ime, GREEN ARROW odnosno ZELENA STRELA.

Znam da je ovo mnogima verovatno totalno nebitno ali velikim fanovima ovog lika kao sto sam ja Zeleni strelac mnogo bode oci jer je totalno neispravno i bezveze. Jako sam se inzervirao kad su ga pomenuli pod tim imenom, umalo nisam zafrljacio strip :D
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000