forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Huan Himenez: LEO ROA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

zarmix
New Member



254 Posts

Member since 30/05/2012

Posted - 02/01/2019 : 19:23:56  Show Profile Show Extended Profile  Send zarmix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KOMIKO

Prikaz na Fantastičnom vodiču.

http://fantasticnivodic.com/recenzije/2019/01/leo-roa-huan-himenez/?fbclid=IwAR3zZjlFrpDnEXbYrnuHcLaSfMYE85QeFWrPjsRa8LUJFVEViZnSOk0a0JE


Citiram ovdje rečenicu iz spomenute recenzije koja mi se posebno dopala, ne po tome što kazuje o stripu Leo Roa kojeg nisam pročitao (ali me zato Četvrta sila čeka na polici), nego po svojoj univerzalnosti.

Dakle, lik je napisao slijedeće: "Svakako, nema sumnje da je Himenez velikan i da ovo delo ima svoju vrednost, a samo od vašeg ukusa zavisi koliku vrednost će imati za vas."

Svaka čast.

Edited by - zarmix on 02/01/2019 19:32:32
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 02/01/2019 : 20:38:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ja imam i Četvrtu Silu i Leo Rou od Komika, i prvi ajmo reći na princip Metabaruna, a drugi malo baca na Inkal i oba su mi jako dobri, ali Leo Roa mi je ipak bolji.
Crtež je odličan i tu Himenez ubija!

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 31/07/2020 : 19:31:17  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Posle sjajnih stripova,Lisca,jednepriče i Ledenog doba,ovaj Himenez mi je došao kao ladan tuš;i nikad mi neće biti jasno zašto Vuk ili bilo koji drugi izdavač izdaju ovake mediokritete.Ali dobro,verujem da ima ljudi koji uživaju u ovome.

Na stranu što je izdanje za svaku pohvalu,što je protraćeno vreme Ilija Čanka i što je Himenezov crtež sve sa sisama sjajan,scenaristički ovo je mnjah - Leo Roa je novinar u budućnosti,koji će sa svojim bratom od tetke,Mekom,proživljavati svakakve avanture kroz dva albuma skupljena u ovom integralu.
A o čemu se rade te avanture,da vam pošteno kažem,nemam pojma,strip sam pročitao pre nekoliko dana,a zaboravio već posle 5 minuta;a i dok sam ga čitao je sve bilo u nekim trenucima teže za praćenje;jedino znam da mi je prva priča (2.5/5) nešto bolja od druge (2/5)

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 31/07/2020 19:31:35
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000