forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 Hrvatski autor sa adresom u Australiji
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

benniboi
Starting Member

Australia
59 Posts

Member since 24/05/2003

Posted - 19/02/2018 : 12:43:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit benniboi's Homepage  Send benniboi a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav svima

Drago mi je predstaviti neke od mojih radova. Ja sam inace rodom iz Slavonskog Broda sa adresom u Australiji. Autor sam (pisac/kreator) nekoliko strip serija ukljucujuci avanturisticke serije 'Trail', dio koje se odvija i u Hrvatskoj na Korculi; spin-off serije 'Trail: New World'; znanstveno fantasticne serije 'Exilium' koju ce americki izdavac Alterna Comics poceti izdavati diljem svijeta u kolovozu ove godine; i moje najnovije serije, znanstveno fantasticne/avanturisticke, 'Terminus a Quo'. Angazirao sam iznimno nadarene ilustratore kao sto i mozete vidjeti ispod.

Takodjer imam i nekoliko strip albuma u produkciji, ukljucujuci '1566 A.D' koji obradjuje obranu Sigeta i herojskog podviga Zrinskog i branitelja Sigeta.

Zanimala bi me moguca suradnja sa izdavacima u Hrvatskoj pa bi bio zahvalan ako netko ima kontakt detalje koje bi mi mogli proslijediti. Vise informacija o mojim projektima na mom web site-u http://benslabak.com i mojoj FB stranici http://facebook.com/benslabak. Digitalne verzije stripova se mogu naci na Comixology i Cloud9Comix.com.

Lijep pozdrav
Benjamin
































Edited by - benniboi on 20/02/2018 06:45:59

ivanl
Advanced Member



Croatia
15601 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/02/2018 : 12:58:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Benjamine, ovo izgleda odlicno. Ne vjerujem da te nece zapaziti koji izdavac. Svaka cast, zelim ti sto prije objavljivanje na hrvatskom jeziku.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1589 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 19/02/2018 : 13:51:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message  Reply with Quote
Izgleda odlično, svaka čast!

Moje aukcije u prodaji
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25728 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 19/02/2018 : 14:02:51  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Je li ova slika od ovog lika:jake Bilbao,iz 1566 A.D.?
[/url]

Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 19/02/2018 14:05:44
Go to Top of Page

benniboi
Starting Member

Australia
59 Posts

Member since 24/05/2003

Posted - 19/02/2018 : 23:04:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit benniboi's Homepage  Send benniboi a Private Message  Reply with Quote
Zahvaljujem. Angazirao sam vrlo nadarene ilustratore, a kolorist mi je isti na svim projektima, rad mu je fantastican. Bilo bi mi posebno drago da bar neki od ovih izadju na hrvatskom jeziku.

quote:
Originally posted by DKoor

Izgleda odlično, svaka čast!

Go to Top of Page

benniboi
Starting Member

Australia
59 Posts

Member since 24/05/2003

Posted - 19/02/2018 : 23:27:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit benniboi's Homepage  Send benniboi a Private Message  Reply with Quote
Da, Jake Bilbao je ilustrator kojeg sam angazirao da ilustrira ovaj album.

Evo i jedna dovrsena stranica u boji.



quote:
Originally posted by jaki

Je li ova slika od ovog lika:jake Bilbao,iz 1566 A.D.?

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15601 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/02/2018 : 23:51:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ma prva liga! Postavi slobodno povremeno svoje radove.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25728 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 19/02/2018 : 23:56:31  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ivane,on je pisac.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25728 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 19/02/2018 : 23:57:29  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
benniboi,
poslao sam ti privatnu poruku.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15601 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/02/2018 : 00:02:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Ivane,on je pisac.


Svija...falija. gleda san previse crteze i mislio da je covjek crtac. Svejedno, palac gore!

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

benniboi
Starting Member

Australia
59 Posts

Member since 24/05/2003

Posted - 20/02/2018 : 00:38:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit benniboi's Homepage  Send benniboi a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav i zahvaljujem jos jednom na informacijama.

quote:
Originally posted by jaki

benniboi,
poslao sam ti privatnu poruku.

Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 20/02/2018 : 00:41:07  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Kako je prošlo ono pregovaranje s Maxom Bunkerom otprije koju godinu?
Go to Top of Page

benniboi
Starting Member

Australia
59 Posts

Member since 24/05/2003

Posted - 20/02/2018 : 00:43:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit benniboi's Homepage  Send benniboi a Private Message  Reply with Quote
Da, volio bih da sam tako nadaren kao ilustratori koje sam angazirao, no mislim da mi pisanje nije lose Jako puno vremena potrosim istrazivajuci povijesne podatke kada se radi o povijesnim pricama poput 1566 A.D. Uz odredjene umjetnicke slobode mislim da ce taj biti vise nego solidan album.

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by jaki

Ivane,on je pisac.


Svija...falija. gleda san previse crteze i mislio da je covjek crtac. Svejedno, palac gore!

Go to Top of Page

benniboi
Starting Member

Australia
59 Posts

Member since 24/05/2003

Posted - 20/02/2018 : 00:50:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit benniboi's Homepage  Send benniboi a Private Message  Reply with Quote
Vidim da se netko jos sjeca

Nazalost, neuspjesno. Na kraju se naljutio i vise mi se ne javlja, u pitanju su bili previsoki iznosi, a posto se radi o stripu nikada dokazanom na zapadu, rizik je bio preveliki pa sam odustao.

No prava za Druzinu od Vjesala od Magnusa sam uspio otkupiti za Engleski jezik i vec sam preveo prva dva broja. Sken koji mi je proslijedjen je dosta los pa usput i obavljam digitalnu restauraciju cijelog rada, tako da dosta sporo napreduje. No nadam se svih dvadeset brojeva kad tad zavrsiti, iako se zainteresiranost pokazala dosta slaba do sada.

quote:
Originally posted by wolf

Kako je prošlo ono pregovaranje s Maxom Bunkerom otprije koju godinu?


Edited by - benniboi on 20/02/2018 00:51:50
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 20/02/2018 : 00:54:24  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Stari je toliko pohlepan da smo i mi ovdje u 50-oj godini ostali bez Alana Forda. Kombinacija lošijih priča i pretjerano visokoih autorskih prava rezultirala je time. JEst da se pojavio izdavač iz druge države, ali nije to to.
Go to Top of Page

benniboi
Starting Member

Australia
59 Posts

Member since 24/05/2003

Posted - 20/02/2018 : 01:20:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit benniboi's Homepage  Send benniboi a Private Message  Reply with Quote
Nema vise Alan Forda u Hr? Nisam cuo, nastojao sam i dalje skupljati nove brojeve, iako su losi i bas ih ne citam, vise radi kolekcije. Ali to je zbilja razocarajuce ako je to kraj AF u Hr.

quote:
Originally posted by wolf

Stari je toliko pohlepan da smo i mi ovdje u 50-oj godini ostali bez Alana Forda. Kombinacija lošijih priča i pretjerano visokoih autorskih prava rezultirala je time. JEst da se pojavio izdavač iz druge države, ali nije to to.

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15601 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/02/2018 : 01:22:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Velika se polemika o tome vodila proslih mjeseci. Nazalost vise nema Alan Forda u RH-a.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

benniboi
Starting Member

Australia
59 Posts

Member since 24/05/2003

Posted - 20/02/2018 : 01:40:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit benniboi's Homepage  Send benniboi a Private Message  Reply with Quote
Razocarajuce, citam ga od kada znam za sebe, no znajuci narav Max Bunkera, nisam bas iznenadjen. Htjeo sam mu na primjer pomoci izbaciti AF u digitalnom izdanju jer sam imao dosta dobre aplikacije za iOS i Android koje sam razvio, no nije htjeo ni cuti. Probao sam cak opet prosle godine, ali me potpuno ignorira.

quote:
Originally posted by ivanl

Velika se polemika o tome vodila proslih mjeseci. Nazalost vise nema Alan Forda u RH-a.

Go to Top of Page

benniboi
Starting Member

Australia
59 Posts

Member since 24/05/2003

Posted - 20/02/2018 : 02:13:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit benniboi's Homepage  Send benniboi a Private Message  Reply with Quote
Evo i jedna dupla stranica iz prvog broja moje serije 'Trail', gdje se vidi Korcula. Ilustratorica je Judit Tondora, ciji je najnoviji rad bio za DC/Dynamite crossover 'Wonder Woman Meets the Bionic Woman'.

Go to Top of Page

benniboi
Starting Member

Australia
59 Posts

Member since 24/05/2003

Posted - 21/02/2018 : 12:18:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit benniboi's Homepage  Send benniboi a Private Message  Reply with Quote
Evo ako nekoga zanima kako izgledaju naslovnice prva dva broja Druzine od Vjesala koje sam obradio i preveo na engleski - The Fellowship of the Gallows.



Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25728 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 21/02/2018 : 12:52:19  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Lijepo radi Judit.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15601 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/02/2018 : 16:36:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Magnus kralj! Dobre naslovnice, gdje god je ruku stavio Roberto,to je neponovljivo. Volio bi da ovo objaviš kako treba, i da se proćuje ovo na engleskom govornom području.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.21 seconds. Snitz Forums 2000