forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Striparnice
 TCS Mostar (tarantula info topic)
 New Topic  Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 15/12/2022 : 21:50:23  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
A hangar?

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16299 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 16/12/2022 : 16:16:06  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Nevjerovatno je kako neki stripovi brzo nestanu, npr. "Voda koja urla" bila je u ponudi samo kratko juče, evo danas već nema.
Go to Top of Page

tarantula
New Member



252 Posts

Member since 08/03/2016

Posted - 20/12/2022 : 22:56:28  Show Profile Show Extended Profile  Send tarantula a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Nevjerovatno je kako neki stripovi brzo nestanu, npr. "Voda koja urla" bila je u ponudi samo kratko juče, evo danas već nema.


Dio robe ide veleprodajno za daljnju distribuciju u Sarajevo i Banjaluku, tako da komitenti ponekad naruče više primjeraka pojedinih naslova, te zbog toga budu tako kratko u ponudi......

http://www.tarantula.ba

Mostar, Kr.Tomislava 51. tel +38736/347-205 mob +38763/440-004
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16299 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 05/01/2023 : 11:15:53  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Kad će nova tura Veselog četvrtka?

Najveći je problem što se desi da to toliko brzo nestane iz ponude da ne stigne ni da se naruči.
Go to Top of Page

Iluvatar
New Member



Bosnia and Herzegovina
224 Posts

Member since 01/06/2021

Posted - 29/01/2023 : 13:50:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Iluvatar a Private Message  Reply with Quote
Sa Tarantulom nisam nikada imao problem oko narudzbe. Ovo se prije svega odnosi na pakovanje posiljke, vrijeme dostave. Ako nesto napisem u napomenu stvarno se ispostuje.

Sa te strane nemam primjedbi i mogu reci da sa sam zadovoljan kao kupac.

Ipak, imam sugestiju za vas kako bi bio cesci kupac. Radi se o azuriranju stranice. Imam dojam da imate vise stripova u ponudi nego sto je prikazano na stranici. Naravno, taj dojam nije tek onako pao sa neba.
Meni kao kupcu je vrlo bitno da znam sta imate i da je izlozeno. Mnogo me vise stimulise na kupnju nego da se raspitujem imate li.

I jos jedna sugestija koja je malo bezobraznija od prve, ali uzet cu sebi za pravo. Radite cesce popuste na Fibru i izlazite to..izdvajajte neke serijale kao sto ste nekad radili ako se ne varam sa 100 Metaka ili sto se radi sa Alan Fordom od LL. Neke akcije na kolicinu, ne znam jebem li ga. Dodje vam tura od Fibre krajem godine, masa novih stvari...naruci se to novo, istrosi se malo. To novo ima prioritet nad nekim starim serijalima, izdanjima i sl i nikad da ih nabavim. Plastican primjer, evo da npr izdvojite u februaru lupam, stvorenje iz mocvare, propovjednika, skalprane i sl na 20-30%, ako nema komplet serijal, onda ono sto ima.

Otvoren sam da mi redovnije izbijate pare iz novcanika, ukratko.

Nama iz BiH se ne isplati kupovati sa Fibrine stranice. Sama dostava ja 5-6 stripova je 45 eura.

Go to Top of Page

tarantula
New Member



252 Posts

Member since 08/03/2016

Posted - 31/01/2023 : 19:59:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tarantula a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Iluvatar

Sa Tarantulom nisam nikada imao problem oko narudzbe. Ovo se prije svega odnosi na pakovanje posiljke, vrijeme dostave. Ako nesto napisem u napomenu stvarno se ispostuje.

Sa te strane nemam primjedbi i mogu reci da sa sam zadovoljan kao kupac.

Ipak, imam sugestiju za vas kako bi bio cesci kupac. Radi se o azuriranju stranice. Imam dojam da imate vise stripova u ponudi nego sto je prikazano na stranici. Naravno, taj dojam nije tek onako pao sa neba.
Meni kao kupcu je vrlo bitno da znam sta imate i da je izlozeno. Mnogo me vise stimulise na kupnju nego da se raspitujem imate li.

I jos jedna sugestija koja je malo bezobraznija od prve, ali uzet cu sebi za pravo. Radite cesce popuste na Fibru i izlazite to..izdvajajte neke serijale kao sto ste nekad radili ako se ne varam sa 100 Metaka ili sto se radi sa Alan Fordom od LL. Neke akcije na kolicinu, ne znam jebem li ga. Dodje vam tura od Fibre krajem godine, masa novih stvari...naruci se to novo, istrosi se malo. To novo ima prioritet nad nekim starim serijalima, izdanjima i sl i nikad da ih nabavim. Plastican primjer, evo da npr izdvojite u februaru lupam, stvorenje iz mocvare, propovjednika, skalprane i sl na 20-30%, ako nema komplet serijal, onda ono sto ima.

Otvoren sam da mi redovnije izbijate pare iz novcanika, ukratko.

Nama iz BiH se ne isplati kupovati sa Fibrine stranice. Sama dostava ja 5-6 stripova je 45 eura.




Hvala na konstruktivnim sugestijama.

Što se tiče abdejtovanja ponude stranice, obzirom na ljudske resurse trudimo se biti koliko možemo ažurni.

Ovo za robno stanje, vjerovatno vas malo buni to što imamo više artikala u ponudi nego što imamo na samom webu . O čemu se radi, naša web prodaja je pravno i fizički odvojena od knjižare, iz tog razloga su nam i zalihe iz ponude jednim djelom različite. Takođe, ni neke cijene nisu iste. Dešava se i da ljudi posjete knjižaru, žele nešto da kupe, a knjižara to nema ali su kupci vidili na web trgovini, ili obratno.... Kada kupci traže određeni artikal putem weba, a isti nemamo, u tom slučaju se provjerava da li je dostupan u knjižari, potom se ako ga knjižara ima, prenosnicom prebacuje sa skladišta knjižare na skladište veleprodaje (web), taj artikal se takođe mora i fizički uz fakturu prebaciti u veleprodaju. Tek nakon toga se ti određeni proizvodi šalju krajnjem kupcu. Sve to iziskuje vrijeme,ljudski resurs, dodatne troškove itd....
Iz tog razloga su cijene nekih proizvoda na webu osjetno jeftinije u odnosu cijene u našoj knjižari, ili u knjižarama naših komitenata. To smo ovde na forumu vjerovatno i ranije spominjali.

Popuste i akcije, na žalost ne radimo često, jer kad radimo sniženja to je da se izrazimo, obično ,,volontiranje'' pošto tu u konačnici nema maržu na kojoj bi smo ostvarili neki profit.
Sniženja koja radimo, radimo već sedam godina u svima već poznatim terminima, dva puta godišnje. Po našem mišljenju je optimalno izbalansirano, da su naši kupci zadovoljni, a takođe da smo mi rentabilni.

http://www.tarantula.ba

Mostar, Kr.Tomislava 51. tel +38736/347-205 mob +38763/440-004
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 18/04/2023 : 17:58:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
@tarantula,kontakt mail?
Go to Top of Page

Iluvatar
New Member



Bosnia and Herzegovina
224 Posts

Member since 01/06/2021

Posted - 22/04/2023 : 20:04:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Iluvatar a Private Message  Reply with Quote
Ima li kakvih proljetnih popusta na fibru ili nista do mostripa :-)
Go to Top of Page

tarantula
New Member



252 Posts

Member since 08/03/2016

Posted - 23/04/2023 : 20:25:27  Show Profile Show Extended Profile  Send tarantula a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Iluvatar

Ima li kakvih proljetnih popusta na fibru ili nista do mostripa :-)


Mostrip bi trebao biti u 10-om mjesecu,a popusti tradicionalno budu na manifestaciji, možda bude i za on line narudžbe

http://www.tarantula.ba

Mostar, Kr.Tomislava 51. tel +38736/347-205 mob +38763/440-004
Go to Top of Page

AdamEer
Starting Member



Bosnia and Herzegovina
84 Posts

Member since 02/06/2014

Posted - 15/06/2023 : 10:49:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit AdamEer's Homepage  Send AdamEer a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav, kada možemo očekivati nove Fibrine naslove?

www.instagram.com/ademirsabic
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16299 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 11/07/2023 : 12:13:45  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Ovih dana su se neki stripovi pojavili da su u ponudi na sajtu, ali čini mi se da od početka piše da su rasprodani. A za Teksove kratke priče čak stoji cijena 0,00 KM.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16299 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 17/07/2023 : 18:21:44  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tarantula

quote:
Originally posted by tap3ah

Imate li neku cifru pri narudžbi kad je dostava besplatna?
:)



Ima


Da li je ova cifra povećana? Dosad nisam plaćao poštarinu za iznos preko 100 KM, ali danas sam platio.
Go to Top of Page

Iluvatar
New Member



Bosnia and Herzegovina
224 Posts

Member since 01/06/2021

Posted - 21/10/2023 : 16:24:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Iluvatar a Private Message  Reply with Quote
Mogu li se ocekivati novembarski popusti ove godine?
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16299 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 21/10/2023 : 16:29:30  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Što više ne dolaze izdanja Veselog četvrtka?
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000