forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor extra 285 - Povratak Hellingena
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

FelipeKajetano
New Member



256 Posts

Member since 01/06/2016

Posted - 22/03/2018 : 01:40:55  Show Profile Show Extended Profile  Send FelipeKajetano a Private Message  Reply with Quote
U sva 3 ludensova trenutna izdanja Zagora, vjerojatno dva najveća njegova neprijatelja.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 22/03/2018 : 17:26:26  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
A u iduća dva broja napokon i naslovnice koje ZS nije objavila.

Inače, baš se lijepo poklopilo da se u isto vrijeme pojavi klasik i extra s Hellingenom u, po meni, najboljim pričama, plus Ferri. Baš čitam klasik, onda Demone, pa na kraju relax uz Fanta Chico.
Go to Top of Page

clint
Starting Member

30 Posts

Member since 07/03/2017

Posted - 03/04/2018 : 11:32:55  Show Profile Show Extended Profile  Send clint a Private Message  Reply with Quote
Istina, čim sam na kiosku (u sebi) pročitao naslov, zazujalo mi je u ušima. Jednostavno ne zvuči prirodno.
Go to Top of Page

clint
Starting Member

30 Posts

Member since 07/03/2017

Posted - 03/04/2018 : 11:56:22  Show Profile Show Extended Profile  Send clint a Private Message  Reply with Quote
No, premda ovo izdanje po meni svakako zaslužuje i poseban tretman, u samoj konačnici to je potpuno irelevantno. Uvijek se može tražiti dlaku u jajetu i netko može u nečemu pronaći nešto što mu ne odgovara. O ukusima se ne raspravlja. Pod ovim što sam spomenuo kao irelevantno, podrazumijevam kako u širem kontekstu ova epohalna epizoda Zagora te ju stoga treba i promatrati kao takvu. Naravno, možda se neće svi složiti s time. A niti ne trebaju jer, kako rekoh, svatko ima pravo na svoje mišljenje i to je ono što pokreće svijet. Na kraju krajeva, to je i jedan od bitnih razloga kojima služi forum.
I zaključno: po meni najbolja Zagorova epizoda/priča ikada objavljena. To vrijedi jednako za vrijeme kada je izašla u Zlatnoj seriji i prvi doživljaj neočekivanog Zagora jednako kao sada - za ovo extra izdanje. Premda znam priču, rado joj se vraćam. Kao povratak kroz vrijeme. A k tomu, ova je epizoda svevremenska, daje mašti prostora i to je razlog zbog kojega ju mogu čitati iznova s gotovo jednakim užitkom kao i prvi put. Osim toga, tom se epizodom otvorila jedna nova dimenzija po kojoj bi se moglo još dosta toga napisati. Stoga se nadam kako će se to u dogledno vrijeme i dogoditi. No, da se razumijemo, preduvjet bi bio jaaaako dobro osmišljena priča i svojom kvalitetom nikako ne smije biti ispod letvice koja je postavljena ovom epizodom jer inače ne bi imala smisla. Iako nemam takav običaj niti sam pobornik toga, ovu bih epizodu želio posjedovati u svim njezinim izdanjima, osobito onoga u boji.
Mogao bih sad o ovome pisati u nedogled, no za takvim naklapanjem nema smisla. Dovoljno je reći, kao što i rekoh, ovo je VRHUNAC ZAGORA.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14510 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/04/2018 : 16:53:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Za mene osobno, vrhunac zagora je razdoblje koje je izdala slobodna dalmacija.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

clint
Starting Member

30 Posts

Member since 07/03/2017

Posted - 04/04/2018 : 09:24:30  Show Profile Show Extended Profile  Send clint a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Za mene osobno, vrhunac zagora je razdoblje koje je izdala slobodna dalmacija.

Iz toga bih razdoblja izdvojio Sedam gradova Cibole.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000