forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 OMNIBUS III Didijea Komesa - u pretplati
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3125 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 04/03/2020 : 23:53:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Manny

quote:
Originally posted by Red Marquis
Svašta. Valjda je izgled police važniji od stripova ? Okreneš kutiju naopačke da se vidi kutija.



Radim i to ponekad, ali onda moram da izvlačim celu kutiju da bih uzeo jedan strip iz nje. :-/
To su ti tzv "first world problems". :)


Gledaj to ovako. Svako izvlačenje kutije daje ti šansu da vidiš i kutiju i same stripove, a u drugom slučaju jadna kutija nikad ne dođe do izražaja
Go to Top of Page

KOMIKO
Senior Member



Serbia
1950 Posts

Member since 05/02/2012

Posted - 11/03/2020 : 07:37:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit KOMIKO's Homepage  Send KOMIKO a Private Message  Reply with Quote
OBAVEŠTENJE: Naredno lično preuzimanje u Beogradu biće u petak 13. 3. od 14.00 do 15.30 sati u kafiću JAZZ na Obilićevom vencu, preko puta ulaza u garažu.

Preuzimaju se pretplate treće knjige Omnibusa Didijea Komesa, kutije za Omnibuse i integral Ja, Fransoa Vijon.

www.komiko.rs
www.zlatnodoba.com
info@komiko.rs

Edited by - KOMIKO on 11/03/2020 07:57:12
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6918 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 24/07/2020 : 16:24:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Nedavno sam napokon došao do svog primjerka ovog, trećeg Komesovog omnibusa, a danas evo i završio s čitanjem istog. Meni su, za razliku od anta, Kuća gde drveće sanja i Tigrove suze sjele malo bolje nego preostale dvije priče, ali generalno mi je ovo najslabija od tri knjige. Naravno, to ne znači da je loša, već me jednostavno priče ovdje nisu pogodile kao u prethodna dva omnibusa. U svakom slučaju, Komes je iznimno zanimljiv autor i nadam se da je prodaja ovih knjiga bolja nego što količina komentara ukazuje.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6918 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 24/07/2020 : 16:36:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Ako sam dobro shvatio, ovo je ostalo jedino neobjavljeno Komesovo djelo: https://www.bedetheque.com/serie-5575-BD-Ergun-l-errant.html

Vuče?


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

panda
New Member



Serbia
229 Posts

Member since 30/10/2011

Posted - 24/07/2020 : 17:47:30  Show Profile Show Extended Profile  Send panda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Meni su, za razliku od anta, Kuća gde drveće sanja i Tigrove suze sjele malo bolje nego preostale dvije priče



I meni su te dve bolji deo knjige, a uz poslednju i jedine dve price iz sva tri omnibusa koje bih ponovo procitao. Meni je ova knjiga ubedljivo najbolja :)
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20704 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 24/07/2020 : 18:22:51  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Samo su sisicama bolje prve dve nego druge dve priče,ali dobro,što se kaže - 100 žena,200 sisa!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

panda
New Member



Serbia
229 Posts

Member since 30/10/2011

Posted - 24/07/2020 : 18:41:20  Show Profile Show Extended Profile  Send panda a Private Message  Reply with Quote
To si ih ti tako poredjao, zapravo su druga i treca. Prva je Iris, ona mi je bas katastrofalno losa.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000