forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor klasik 50
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 20/05/2018 : 19:20:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Pitaš zašto, Obi?





Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 20/05/2018 : 20:26:07  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

da, to je najvaznije. katastrofalan promasaj.
za istu cijenu dobiju ljudi duplo vise.
srami se, Ludense!



Naravno da je vazno i naravno da je promasaj.Vise i jeftinije cesto nije dobro.To sto se tu nema izbora,vec je neka druga stvar.Mislim,u ovom slucaju imamo 4 naslovnice i 4 ista naslova!?
Dvi mogu i proci,ali druge dvi,bogami nikako.I tako vec nekoliko puta.
Minimum se moglo na hrbat stavit naslov obiju prica.
Zao mi je da nije islo ka od pocetka di se cijena korigirala,a jos zalije da je nekome puno tih 30-40kn,ali jbg...
Mozda sam ja i u krivu ako je izdavac vezan s nekim pravilima i sl.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Anto_123
Average Member

761 Posts

Member since 16/01/2015

Posted - 20/05/2018 : 20:33:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Anto_123 a Private Message  Reply with Quote
Kada se na kioscima pojavio prvi klasik,dugo sam ga držao i gledao,pitao se uzeti ili ne.Srećom nisam jer imam cijelu seriju u extra izdanju i stvarno sam se tada pitao, aa.. čemu sad ovo izdanje pa tko će to kupovati.Ali kad malo razmislim pa stalno dolaze nove generacije koji su to možda dočekali sa oduševljenjem, iako ne vjerujem da su današnje generacije toliko pukle na stripove kao mi stariji nekad.E da su barem nama tamo 1985 god. servirali reprint onih nedohvatljivih epizoda o kojima smo mogli sanjati.A sigurno se kupuje, ne bi doguralo ovako daleko samo mi nije jasno zašto guraju ove naslovne i prave iste greške ili propuste kao dnevnik, mislim na naslovne koje ne odgovaraju samoj priči
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 20/05/2018 : 20:34:58  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Ova me priča ne zanima previše, četvrta naslovnica je jedino što valja, iako veze nema sa pričama.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 22/05/2018 : 15:00:35  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Nisam siguran da li je bilo i prije u nekom slucaju kad su bile 2 price u jednoj knjizi,ali danas sam vidija da moze i gore... Malo sam prolista na trafiki ovaj broj i nigdi kraja prve price,pocetka druge...jednostavno se nastavlja na drugu pricu,na istoj stranici.Uvik moze gore od gorega!
Klasik je moga i triba bit bolja i lipsa edicija,a ovako je lakrdija.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/05/2018 : 15:36:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Znači još gore nego klasik 48 gdje su kod druge priče Povratak Jima Gitare stavili mali naslov umjesto onog standardnog koji označava početak.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 22/05/2018 : 15:39:08  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Ovo je treći slučaj spajanja .
Spajanje mi odgovara u slučaju kad su dvi lošije priče , tako se brže dolazi do boljih.
Sve u svemu ,meni je edicija dobra
Go to Top of Page

Duke Zill
Senior Member



Croatia
1068 Posts

Member since 23/05/2015

Posted - 22/05/2018 : 16:11:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Duke Zill a Private Message  Reply with Quote
U BJ na par kioska samo zadnja na naslovnica, tako da tražim dalje
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 22/05/2018 : 16:42:54  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Više je bolje osim kod nas stripofila:)
Klasik je super izdanje za nabavit po 10-15 kuna i malo se podsjetit starih dana.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 22/05/2018 : 23:39:54  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

Nisam siguran da li je bilo i prije u nekom slucaju kad su bile 2 price u jednoj knjizi,ali danas sam vidija da moze i gore... Malo sam prolista na trafiki ovaj broj i nigdi kraja prve price,pocetka druge...jednostavno se nastavlja na drugu pricu,na istoj stranici.Uvik moze gore od gorega!
Klasik je moga i triba bit bolja i lipsa edicija,a ovako je lakrdija.



Tako je. Gore nego u pretposljednjem (48) broju. Na 156. stranici, jednostavno, iza posljednje slike "Izazivača", na vrhu stranice, slijedi izravno u srednjoj traci prva slika sljedeće priče, bez ikakve cezure. Kao da je Ludens htio mimikrijom stvoriti privid jedne velike epizode. Ljude s ovog foruma će teško prevariti, ali one koji budu zbog ljetne zabave na plaži kupili ovaj broj, a svejedno im je koje su to epizode Zagora - hoće. Usput, za razliku od 48. broja, gdje su u impressumu na dnu unutarnje strane prednje korice bila navedena imena obiju epizoda, u ovom broju, u imprssumu, navedena je samo prva epizoda: "Izazivač", u talijanskoj i hrvatskoj inačici.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 23/05/2018 : 06:59:55  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Pa nije to toliko bitno.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Duke Zill
Senior Member



Croatia
1068 Posts

Member since 23/05/2015

Posted - 23/05/2018 : 17:31:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Duke Zill a Private Message  Reply with Quote
Kupim u Kauflandu aktualne PSDZ i ovaj klasik sa prvom naslovnicom i vidim na PSDZ da na gornjem lijevom kutu korica ima napisan neki broj.
Pogledam na klasik, kad i na njemu broj. Pitam prodavačicu dali ima neki bez broja, na što ona odgovori da svi stripovi na koricama imaju neki numerički broj
Cijeli grad prijeđem radi prve ili druge naslovnice i sad nađem glancera, koji zbog neke rukom pisane šifre nije glancer
Go to Top of Page

RadioClash
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1670 Posts

Member since 20/11/2015

Posted - 23/05/2018 : 17:38:00  Show Profile Show Extended Profile  Send RadioClash a Private Message  Reply with Quote
To ti je u BiH standard.

"I’ll have two number 9s, a number 9 large, a number 6 with extra dip, a number 7, two number 45s, one with cheese, and a large soda."
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 23/05/2018 : 22:02:51  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Duke Zill

Kupim u Kauflandu aktualne PSDZ i ovaj klasik sa prvom naslovnicom i vidim na PSDZ da na gornjem lijevom kutu korica ima napisan neki broj.
Pogledam na klasik, kad i na njemu broj. Pitam prodavačicu dali ima neki bez broja, na što ona odgovori da svi stripovi na koricama imaju neki numerički broj
Cijeli grad prijeđem radi prve ili druge naslovnice i sad nađem glancera, koji zbog neke rukom pisane šifre nije glancer



To i sam i ja našao u jednoj trgovini i naravno da više tamo nikad nisam pitao za stripove
Go to Top of Page

petarStripovi10
Senior Member

Croatia
1049 Posts

Member since 03/12/2014

Posted - 23/05/2018 : 22:23:45  Show Profile Show Extended Profile  Send petarStripovi10 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Duke Zill
Pogledam na klasik, kad i na njemu broj. Pitam prodavačicu dali ima neki bez broja, na što ona odgovori da svi stripovi na koricama imaju neki numerički broj


morao bi se zahvaliti teti prodavačici, vidiš kako lijepe i pametne savjete daje.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 08/10/2018 : 23:04:49  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Nagrada ko u ovom klasiku prvi pronađe Ferrijev kadar Čika i jednu stranicu Bignottija:)
Vjerovatno je redakciji tribalo nadodati radi uklapanja u produkcijske zahtjeve.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/10/2018 : 00:14:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Prelagano pitanje jer sam ovaj klasik čitao prije 2 mjeseca pa mi je ostalo u sjećanju.
Ferrijev Chico je u prvom kadru 167. stranice, a Bignottijeva tabla na 278., iako bih rekao da je također crtao i onaj srednji kadar desno na 273. stranici.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 09/10/2018 : 00:27:05  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Zapamtija si i stranice ili si tražija po stripu?:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/10/2018 : 08:41:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nisam baš zapamtio točne stranice već sam otprilike znao gdje trebam tražiti, tj. da je u pitanju druga priča sa Basileom a ne prva sa Rockyjem.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 09/10/2018 : 23:17:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@jaki - koju ćeš nagradu dat DODSFERD-u što je našao to što se tražilo

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 09/10/2018 : 23:20:29  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
give that man a cookie

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 10/10/2018 : 14:10:25  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Bilo je tu i više kadrova s možebitnim Bignottijevim potpisom. Uglavnom svi oni kadrovi sa losom. Kao da Donatelli nije znao nacrtati vjerodostojno losa, pa je molio Bignottija da mu nacrta te kadrove! Nešto kao kad je Kerac puštao Lebovića da mu crta automobile u Kobri.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 10/10/2018 : 15:09:56  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Kad je moga Pratt može i Kerac:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000