forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor 276 - Hellgate u plamenu
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 14/07/2018 : 08:58:47  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

Tko je ovaj Samuel Marolla? Čovjek je rasturio u ovoj priči! Mogao bi Burattiniju objasniti kako se piše scenarij!!
Ukratko, odlična epizoda s fantastičnim filmskim scenarijem, fenomenalnim, modernim crtežom i uzbudljivim, efektnim naslovnicama. Pravo osvježenje u moru bezličnih, običnih epizoda. Koliko me god prethodna Burattinijeva priča s Mortimerom razočarala, toliko me ova oduševila.



Dobro si primjetio Spock, Marolla odskače od ostalih trenutnih Zagorovih scenarista. Bio je scenarista Dampyra, a piše i knjige i scenarije za filmove, kao i novu Zagor epizodu U našim krajevima će valjda uskoro izaći onaj njegov kolorac s Digging Billom. Uff, zamisli da njemu npr. dadu da napise scenarij sa Supermikeom ili s povratkom Tkaca... Eh pusti snovi!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 14/07/2018 : 14:30:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Spock

Tko je ovaj Samuel Marolla? Čovjek je rasturio u ovoj priči! Mogao bi Burattiniju objasniti kako se piše scenarij!!
Ukratko, odlična epizoda s fantastičnim filmskim scenarijem, fenomenalnim, modernim crtežom i uzbudljivim, efektnim naslovnicama. Pravo osvježenje u moru bezličnih, običnih epizoda. Koliko me god prethodna Burattinijeva priča s Mortimerom razočarala, toliko me ova oduševila.



Dobro si primjetio Spock, Marolla odskače od ostalih trenutnih Zagorovih scenarista. Bio je scenarista Dampyra, a piše i knjige i scenarije za filmove, kao i novu Zagor epizodu U našim krajevima će valjda uskoro izaći onaj njegov kolorac s Digging Billom. Uff, zamisli da njemu npr. dadu da napise scenarij sa Supermikeom ili s povratkom Tkaca... Eh pusti snovi!



Hvala!
Očito je da čovjek ima iskustva i sve se bojim da će, s takvim talentom, puno pisati za Bonelli.
Puste želje, da!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 14/07/2018 : 20:29:24  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Teški shit od priče,ka uostalom i večina novih Zagora

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 15/07/2018 : 01:18:34  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Teški shit od priče,ka uostalom i večina novih Zagora


Hmm ukusi su naravno različiti, ali ovo meni šiša sve price koje je npr. napisao jedan Toninelli na kojem sam odrastao. Napeta dvodijelna epizoda s kul likovima i mnoštvo akcije. (Kao akcioni filmovi iz 80-ih) Djeluje kao jednostavan recept, ali ga nije lako izvesti inace ne bi stalno kukali da su epizode dosadne i predvidljive.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 15/07/2018 : 05:03:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.
Hmm ukusi su naravno različiti, ali ovo meni šiša sve price koje je npr. napisao jedan Toninelli na kojem sam odrastao. Napeta dvodijelna epizoda s kul likovima i mnoštvo akcije. (Kao akcioni filmovi iz 80-ih) Djeluje kao jednostavan recept, ali ga nije lako izvesti inace ne bi stalno kukali da su epizode dosadne i predvidljive.



Potpuno se slažem!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 15/07/2018 05:04:25
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 15/07/2018 : 06:35:11  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Dobra prica i vrhunski crtez...novi Zagor je bolji od starog...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4268 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 15/07/2018 : 11:11:05  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
meni se nije svidela ova epizoda nit mi je zagor u njoj onaj pravi zagor..kao da je drugi lik sa imenom zagor...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 15/07/2018 : 13:34:00  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Marolla izvrsno karakerizira Zagora, tvrđi je i odlučniji nego što smo navikli od Bureta i Bosellija...
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9174 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 15/07/2018 : 20:24:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Ne razumijem famu oko ove priče. Prvi dio još ajde, klasika ali je Marolla dobro vuče, ne griješi previše. Čak mi je bio žao da nije nekim dinamičniji crtač. A kad onda u drugom djel,u me ubio sa predvidljivom linearnošću, bez nekakve ideje za dramu osim identiteta zakukuljenog.

Ne razumijem.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000