forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Podrška izdavaču
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19321 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 06/07/2018 : 15:57:57  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2280 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 10/07/2018 : 15:29:24  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message  Reply with Quote
Evo danas sam kupio SA Dampyra na kiosku i Maxi i Special,inače da je nešto drugo u pitanju,čekao bih remitendu,ili kasnije jeftiniji polovni primjerak na aukcijama i sl.Ovako sam kupio odmah,i po normalnoj cijeni,te ga i dalje namjeravam pratiti,naručito sada kada više njihov Alan Ford ne izlazi,i za mene ustvari više i nema Alan Forda na kiosku.Za novac koji sam trošio na Alana ću sada kupovati njihovog Dampyra i namjeravam ga od sada redovito pratiti.Nadam se da će izlaziti i dalje,možda i redovna serija.Eto ja tako doživljavam podršku izdavaču i pojedinom izdanju.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15005 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 14/07/2018 : 15:22:14  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bvagner3

Evo danas sam kupio SA Dampyra na kiosku i Maxi i Special,inače da je nešto drugo u pitanju,čekao bih remitendu,ili kasnije jeftiniji polovni primjerak na aukcijama i sl.Ovako sam kupio odmah,i po normalnoj cijeni,te ga i dalje namjeravam pratiti,naručito sada kada više njihov Alan Ford ne izlazi,i za mene ustvari više i nema Alan Forda na kiosku.Za novac koji sam trošio na Alana ću sada kupovati njihovog Dampyra i namjeravam ga od sada redovito pratiti.Nadam se da će izlaziti i dalje,možda i redovna serija.Eto ja tako doživljavam podršku izdavaču i pojedinom izdanju.



+1

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6581 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 14/07/2018 : 15:37:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Meni je podrška izdavaču kupovina onoga što financijski mogu ispratiti a tematikom mi je i/ili viđenim previewima 50:50. Npr. kupio sam sve brojeve "Bella i Bronco" a još nije na redu za čitanje. Doći će nekad.

Nikad nisam kupovao po 2 primjerka, taj vid ne mogu ispratiti ni razumski, vjerojatno ni financijski a ni prostorno. Aktualna mi je npr. dvojba da li nastaviti s Tex klasikom kad pokrije sve brojeve VČ-ove prve knjige pošto imam drugu i naredne knjige ali znamo da je to kod VČ-a u slijepoj ulici pa na to ne bih gledao kao duplanje.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 14/07/2018 15:41:31
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000