forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Hot Wheels
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

1Euro
Advanced Member



12199 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 30/11/2018 : 16:22:45  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Je li taj Treasure hunt uvijek samostalan autic?Jer ovdje u Kika i Lidla sam vidio samo ona pakiranja po 5 autica.



dobro pitanje....ja u tom pakiranju ga još nisam vidio, a uvijek pregledam i ovakva pakiranja 3/1 ili 5/1 ali ga još nisam vidio. A na Ebayu isto tako ga još nisam vidio, jer svi imaju u samostalnom pakiranju (originalno pakirano) , ali pošto sam neke obične iz 5/1 vidio i u samostalnim pakiranjima, moguče je i to, tako da uvijek treba obratiti pažnju, ali osobno ga još nisam vidio a pregledao sam na stotine ovakvih pakovanja.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12199 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 30/11/2018 : 16:32:12  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
evo moj najnoviji iz Kik Celje (isto tako košta samo 1,69 eura), kupio sam ga mislim da u ponedeljak,a danas sam bio u Rogaškoj Slatini (Kik, jako malo autiča, možda nekih 20) i Tuš (puno autiča, nekih 200+ ali bez treasure hunta (barem onakvog kojeg ja nemam, imali su jedan ili dva ali ih več imam...)

Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 08/12/2018 : 21:03:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
Matr 1eu, tolk si me razkuru s tem Hot Wheelsi, da sem si danes vzel za spomin DMC Deloreana v Hoferju na blagajni :)
https://www.amazon.com/Hot-Wheels-Anniversary-Factory-Delorean/dp/B07F1YHS7N

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 08/12/2018 21:05:19
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12199 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 08/12/2018 : 21:18:33  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Risar_69

Matr 1eu, tolk si me razkuru s tem Hot Wheelsi, da sem si danes vzel za spomin DMC Deloreana v Hoferju na blagajni :)
https://www.amazon.com/Hot-Wheels-Anniversary-Factory-Delorean/dp/B07F1YHS7N




zanimiv avtomobilček! Back to the Future!!!!! gre za legendarni avtomobil!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 09/12/2018 : 02:10:20  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Risar_69

Matr 1eu, tolk si me razkuru s tem Hot Wheelsi, da sem si danes vzel za spomin DMC Deloreana v Hoferju na blagajni :)
https://www.amazon.com/Hot-Wheels-Anniversary-Factory-Delorean/dp/B07F1YHS7N




zanimiv avtomobilček! Back to the Future!!!!! gre za legendarni avtomobil!


U Tediju ,Nemcijo, 1€ sam platio!!!
Ima par mjeseci da sam kupio taj i onaj batmanov iz filma iz 1989-te.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.04 seconds. Snitz Forums 2000