forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Lista ignoriranih
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 26/04/2019 : 20:20:51  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by VALTER

Takvim cvećkama nije ni biti u svijetu ili na forumu, nego na svjetioniku na otoku, dakako bez Interneta, gdje im nitko neće remetiti duševni mir.


Uvrede, uvrede, uvrede. Moram li ja to čitati?
Na žalost, moram.



Ti si istinski mučenik, poput F. Tuđmana i Tomca.
Go to Top of Page

Vlladimir
Senior Member



2045 Posts

Member since 26/08/2009

Posted - 27/04/2019 : 00:45:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlladimir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by VALTER

Takvim cvećkama nije ni biti u svijetu ili na forumu, nego na svjetioniku na otoku, dakako bez Interneta, gdje im nitko neće remetiti duševni mir.


Uvrede, uvrede, uvrede. Moram li ja to čitati?
Na žalost, moram.



Ti si istinski mučenik, poput F. Tuđmana i Tomca.



Ma mani ga prike, vidiš da preko nas traži ''kadar''.

Ana Tomaskovic kraljica!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46450 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 14/10/2019 : 10:50:54  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Definitivno triba poboljšat ovu funkciju .

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 14/12/2019 : 12:42:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Definitivno triba poboljšat ovu funkciju .


Ovo je napisao Markos:
Ignore se ne može bolje napraviti, jer kad netko nešto kvota, onda se u bazu upiše cijeli sadržaj posta, uključujući i kvot. A ignore funkcija radi tako da prilikom prikaza posta gleda samo tko je poslao post, a ne analizira sadržaj posta. Mislim, možda bi ga i mogla analizirati, ali to je onda žešća kemija, jer to ne postoji gotovo kao modul za forum nego bi morao sam implementirati i napisati neki pametni parser za traženje ignore sadržaja unutar svakog posta a za to trenutno nemam ni volje ni vremena kemijati.

Tako da ostaje opcija prihvatiti forum kakav jest ili ne dolaziti. U svakom slučaju, sada konačno znam kako stvari stoje što mi je drago.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 14/12/2019 12:42:45
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7599 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 14/12/2019 : 13:32:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Apsolutno nebitna stavka, ne treba mi ignore opcija da bih nekoga ignorirao. Jednostavno ne citas koga ne zelis ili ako vec procitas onda ne reagiras.Malo samokontrole cuda cini.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12291 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 14/12/2019 : 16:06:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by lwood

Definitivno triba poboljšat ovu funkciju .


Ovo je napisao Markos:
Ignore se ne može bolje napraviti, jer kad netko nešto kvota, onda se u bazu upiše cijeli sadržaj posta, uključujući i kvot. A ignore funkcija radi tako da prilikom prikaza posta gleda samo tko je poslao post, a ne analizira sadržaj posta. Mislim, možda bi ga i mogla analizirati, ali to je onda žešća kemija, jer to ne postoji gotovo kao modul za forum nego bi morao sam implementirati i napisati neki pametni parser za traženje ignore sadržaja unutar svakog posta a za to trenutno nemam ni volje ni vremena kemijati.

Tako da ostaje opcija prihvatiti forum kakav jest ili ne dolaziti. U svakom slučaju, sada konačno znam kako stvari stoje što mi je drago.


@Obi-wan
Meni si simpatican i zanimljiv, volim citati tvoje komentare. Jedan si od pionira ovog foruma i steta da odes (ako razmisljas u tom pravcu). Iako ignore funkcija mozda ne radi kako bi ti zelio, ali zato ti sam napravi da ona proradi tako da preskocis postove odredjenih forumasa koji ti ne pasu, nesto sto je Tonto pisao u svom postu. Sto te briga, imas nas drugih koji cijenimo tvoje misljenje i volimo te citati.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4747 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 14/12/2019 : 17:56:02  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by lwood

Definitivno triba poboljšat ovu funkciju .


Ovo je napisao Markos:
Ignore se ne može bolje napraviti, jer kad netko nešto kvota, onda se u bazu upiše cijeli sadržaj posta, uključujući i kvot. A ignore funkcija radi tako da prilikom prikaza posta gleda samo tko je poslao post, a ne analizira sadržaj posta. Mislim, možda bi ga i mogla analizirati, ali to je onda žešća kemija, jer to ne postoji gotovo kao modul za forum nego bi morao sam implementirati i napisati neki pametni parser za traženje ignore sadržaja unutar svakog posta a za to trenutno nemam ni volje ni vremena kemijati.

Tako da ostaje opcija prihvatiti forum kakav jest ili ne dolaziti. U svakom slučaju, sada konačno znam kako stvari stoje što mi je drago.


@Obi-wan
Meni si simpatican i zanimljiv, volim citati tvoje komentare. Jedan si od pionira ovog foruma i steta da odes (ako razmisljas u tom pravcu). Iako ignore funkcija mozda ne radi kako bi ti zelio, ali zato ti sam napravi da ona proradi tako da preskocis postove odredjenih forumasa koji ti ne pasu, nesto sto je Tonto pisao u svom postu. Sto te briga, imas nas drugih koji cijenimo tvoje misljenje i volimo te citati.



+1
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24494 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 14/12/2019 : 18:43:47  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by lwood

Definitivno triba poboljšat ovu funkciju .


Ovo je napisao Markos:
Ignore se ne može bolje napraviti, jer kad netko nešto kvota, onda se u bazu upiše cijeli sadržaj posta, uključujući i kvot. A ignore funkcija radi tako da prilikom prikaza posta gleda samo tko je poslao post, a ne analizira sadržaj posta. Mislim, možda bi ga i mogla analizirati, ali to je onda žešća kemija, jer to ne postoji gotovo kao modul za forum nego bi morao sam implementirati i napisati neki pametni parser za traženje ignore sadržaja unutar svakog posta a za to trenutno nemam ni volje ni vremena kemijati.

Tako da ostaje opcija prihvatiti forum kakav jest ili ne dolaziti. U svakom slučaju, sada konačno znam kako stvari stoje što mi je drago.



Ništa, prihvatiš ga kakav jeste i ostaneš.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46450 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 14/12/2019 : 20:49:33  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by lwood

Definitivno triba poboljšat ovu funkciju .


Ovo je napisao Markos:
Ignore se ne može bolje napraviti, jer kad netko nešto kvota, onda se u bazu upiše cijeli sadržaj posta, uključujući i kvot. A ignore funkcija radi tako da prilikom prikaza posta gleda samo tko je poslao post, a ne analizira sadržaj posta. Mislim, možda bi ga i mogla analizirati, ali to je onda žešća kemija, jer to ne postoji gotovo kao modul za forum nego bi morao sam implementirati i napisati neki pametni parser za traženje ignore sadržaja unutar svakog posta a za to trenutno nemam ni volje ni vremena kemijati.

Tako da ostaje opcija prihvatiti forum kakav jest ili ne dolaziti. U svakom slučaju, sada konačno znam kako stvari stoje što mi je drago.



Inače ,post je star 2 miseca.
meni quotanje ne smeta . Triba povezat ako nekog staviš na ignore ili neko tebe,svejebno.da ne možete si međusobno sudjelovat na aukcijama (kad su već povezane s forumom) + ne možete stupit više u kontakt itd. kapiš?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17652 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 14/12/2019 : 23:21:40  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Ne bitniste

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46450 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/12/2019 : 08:26:18  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

Ne bitniste



Šta je ovo?? Slabo ti idu strani jezici?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17652 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 15/12/2019 : 12:57:14  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Ne kazese sto je ovo nego staje ovo

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000