forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Kolorka 117 - Love
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 27/01/2019 : 14:47:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Lijep crtež i dobro otvaranje s Tigrom. Slijedeći album Lisica je još OK, a nakon toga postaje repetitivno i dosadno.
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2167 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 28/01/2019 : 09:47:05  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ernie Pike

Lijep crtež i dobro otvaranje s Tigrom. Slijedeći album Lisica je još OK, a nakon toga postaje repetitivno i dosadno.



I ja sam bio takvog dojma. Tigar najbolji, lisica ok.

Začudo, ovo su mi prolistali/čitali svi klinci sa zanimanjem. Dečkima (7 i 9 god) najbolja je priča s dinosaurima, a curici (4) sve podjednako. Dojma sam da im je to kao da gledaju neki dokumentarac.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 28/01/2019 : 10:17:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Neka gledaju i Daktari ako toga uopće ima negdje :)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 28/01/2019 10:17:37
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 28/01/2019 : 20:57:01  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Neka gledaju i Daktari ako toga uopće ima negdje :)



Ima, ima.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 28/01/2019 : 21:04:37  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
Treću priču, onu sa lavom, opet nitko nije skužio ... ufffff
Previše se sagledava prizemno, treba i upoznati svijet životinja (lavova naročito) da bi se skužilo da ona je zapravo rang šekspirijanske tragedije

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 28/01/2019 : 22:50:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Citajuci ovo imam osjecaj da se autor malo dosadjivao gledajuci dokumentarce o zivotinjama pa je odlucio malo ih zaciniti. Tako smo dobili borbu dvije vrste medvjeda na santi leda, lavove i lavice koji love skupa itd.
Sto se samog stripa tice, interesantno i originalno. Nista vise od toga.
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3648 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 07/07/2019 : 00:53:46  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Od svih troznamenkastih kolorki ovaj je jedan od naslova koji mi je jako upao u oči, to nije ni tako teško kad se radi o stripu gdje su svi likovi životinje i gdje nema niti jednog dijaloga (a ni monologa)
Ovisno o tome koliko se tko zadržava na stranicama i upija ovaj stvarno fantastični crtež, strip se može ekstremno brzo preći, ali mislim da se gubi značajan dio uživanja u ovome.
Jer ovo je oda prirodi, divljini i njenim stanovnicima, borbi za preživljavanje i za očuvanje svoje vrste, gotovo kao jedan od onih dokumentaraca što se vrte po televiziji.
Glavna mana ovog strip je što kako odmiče tako sve više gubi na zanimljivosti i postaje repetetivan i pomalo zamoran, a zadnji dio s dinosaurima mi uopće nije imao smisla.
Šteta zbog 2.polovice ovog stripa, ali sama ideja mi se toliko svidjela da će ovo dobiti solidnih 4/5

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 06/02/2020 : 21:12:10  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Love,odnosno Ljubav (ne znam zašto nije preveden naslov??) je integral koji se sastoji od 4 albuma,Tigra,Lisice,Lava i Dinosaurusa,a u kojima pratimo njihove doživljaje (tigra,lava,lisice i dinosaurusa,jelte)u toku jednog dana;prelepo ilustrovan strip koji bez ijedne reči korektno pripoveda o životinjskom svetu,istovremeno i okrutnom i divnom;u svetu čije se jedinke ne vole,ali i ne mrze.

Integral se pročita jako brzo,čak iako se slike polagano posmatraju;Lisica mi je najbolja,tu negde iza su Lav (nisam ga baš razumeo;mislim,imam neku ideju,ali ne znam da li je to to) i Tigar,a Dinosaurusi mi se i nisu dopali (uz ogradu da me nikad nije privlačio taj njihov svet).

Ipak smatram da je ovo više naslov za klince,moji su barem uživali u njemu,tako da Markos nije pogrešio što ga je izdao,a ni ja što sam ga nabavio.

Od mene 3/5,od mojih klinaca 5/5

*odakle pirane u Azijskoj reci? (Tigar)

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 06/02/2020 21:12:32
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
1672 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 23/04/2020 : 00:55:10  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
Ovo je strip koji mi je postao najdraži. Svako drugo veče pred spavanje sin (4.5god) me pita : Tata, hoćeš da ti čitam onaj moj stlip o životinjama?
Okreće listove, priča sve vreme kao navijen, milina slušati. Strip fenomenalno pripoveda o odnosima životinja, o reakcijama u nepredviđenim okolnostima, majčinskom instiktu, šestom čulu... Svaka sličica krije toliko detalja da ih i dalje otkrivamo.
Dođe nam kao nepresušan izvor priča.
Kolor/kontrast mi je lepši nego u zaviru.
Ima kvalitete da ga čitaju i odrasli, ali mislim da pun efekat ispoljava kod dece.

Resistance is futile.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6027 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 22/10/2022 : 12:53:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Uzeo zbog Bertoluccija koji je rasturio na Disneyu za Glenat (zanimljivo, i tamo je cijeli strip bez riječi).

Lisica najbolja mada i tamo ima malo (nepotrebnog) pretjerivanja. Nema tko se s kim nije potukao. Inace jedino mi u ovoj priči crtež baš paše.
Dinosauri na kraju u stilu već viđeno, dakle traži se plijen i bude neka prirodna katastrofa.
Ok za pročitati/prelistati ali nije ništa specialno sve skupa, ali za potpuni doživljaj treba dosta pažljivo pratiti jer baš na nekom naizgled nebitnom malom kadru desi se nešto bitno itd.

Crtački ne znam što bih rekao. Korektno ali nije wow. Nekako su mi životinje bile bolje nacrtane u ZOO od Frank Pe-a


Bond.James Bond.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000