forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Bonelli u Stripoteci i Politikinom Zabavniku
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

nikotin
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2039 Posts

Member since 12/12/2016

Posted - 10/10/2018 : 19:27:24  Show Profile Show Extended Profile  Send nikotin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

3423 Dilan Dog: Pregažen vremenom I deo
3424 Dilan Dog: Pregažen vremenom II deo
3425 Dilan Dog: Pregažen vremenom III deo


3192 Doktor Misterija: Užasi crne prašume I deo
3193 Doktor Misterija: Užasi crne prašume II deo
3194 Doktor Misterija: Užasi crne prašume III deo
3195 Doktor Misterija: Užasi crne prašume IV deo


2725 Doktor Misterija – priča prva: Tajne Milana I deo
2726 Doktor Misterija – priča prva: Tajne Milana II deo
2727 Doktor Misterija – priča prva: Tajne Milana III deo
2728 Doktor Misterija – priča prva: Tajne Milana IV deo




Hvala Zlaja za DD. Nisam znao da postoje. Upravo sam ih kupio.

Spisak Alan Forda - MEGA
Spisak Alan Forda - MediaFire
Spisak Alan Forda - Google
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 10/10/2018 : 21:12:46  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
to je spisak ekipe koja je radila popis zabavnika, tako da bi njima trebalo zahvaliti, jer stvarno ima toga dosta...ja sam samo kopirao i stavio ovdje, kao i ovaj spisak od strip bumeranga šta su radili slovenci...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 11/10/2018 : 11:48:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mogorovic

Na nekim zadnjim aukcijama, prodavao se za 350 kuna. Inače, u njemu nije objavljena epizoda o Zagoru, nego tekst o stripu, sa biografijama autora i njihovim portretima, (onim istim koje smo već svi vidjeli u kasnijim izdanjima), te ilustrirani pregled Zagorovih prijatelja i neprijatelja (naravno, do tada objavljenih likova). Sjećam se tog broja, čak i na kojem kiosku sam ga kupio, a kasnije podijelio, uz mnoštvo ostalih stripova (cca 2000 komada) nekim mlađim generacijama...


50 eura, cca...znaci. Sjecam se i ja naslovne, ali nisam kupovao ni sakupljao EKS almanah, isli su mi na nerve oni Shang chi i karate ekipa... bio mi je drag samo Doc Savage, covjek od bronce, ali tko zna kako bi ga danas iscitao nakon svih tih godina...mozda je i on naivan? Ali pamtim ga, da mi je kao 'mulcu' bio sjajan...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 11/10/2018 : 14:03:09  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Nisam ni ja baš ludovao za Eks almanahom, iz istih "karate" razloga, ali bi znao kupiti pokoji broj. A, poklonjene sam čuvao. Dok ih nisam podijelio...
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000