forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČAROBNA KNJIGA predstavlja ODBROJAVANJE
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Melusine
Junior Member



350 Posts

Member since 17/05/2017

Posted - 22/10/2018 : 15:30:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Melusine a Private Message  Reply with Quote
ČAROBNA KNJIGA predstavlja ODBROJAVANJE DO BESKRAJNOG SMAKA



Događaj koji je promenio sve!

Neko zna tajne identitete svih superheroja na svetu, njihove moći i slabosti. Ted Kord, Plava Buba, jedini je koji pokušava da otkrije ko je, i s kojim ciljem, prikupio te podatke. Ali Plava Buba ima problem – ostali superheroji nemaju visoko mišljenje o njemu. Čak i Betmen misli da je on gubitnik. Kad ga i najbolji prijatelj ostavi na cedilu, Ted će se sam uputiti u srce neprijateljske teritorije, a ono što tamo otkrije pokrenuće lavinu s katastrofalnim posledicama po sve superheroje, a naročito po Betmena, Supermena i Čudesnu Ženu.

Povodom dvadeset godina od izdavanja epohalnog Smaka bezbroj svetova, prvog velikog DC krosover serijala, DC komiks je osmislio nov događaj – Beskrajni smak – serijal koji je trebalo da, 2005. godine, uvede suštinske promene u njihov strip-univerzum. Iako su se naznake, u različitim naslovima, pojavljivale dve godine unazad, Odbrojavanje do Beskrajnog smaka i Projekat OMAK najavili su taj događaj na velika vrata. Serijali su povereni legendama stripske industrije, scenaristima Džefu Džonsu i Gregu Raki, a na crtežu su se smenjivala neka od najznačajnijih imena današnjice – Rags Morales, Hesus Saiz, Džimi Palmioti, Fil Himenez, Endi Lening i drugi. Ovo izdanje, koje objedinjuje obe priče, ne samo što predstavlja ključni deo istorije DC univerzuma već beleži i jedan od najšokantnijih trenutaka superherojskog stripa.


Grupa autora / Format: 24x16 / Br. str.: 256
Sajamska cena: 1.340,00 RSD

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 24/10/2018 : 22:57:40  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
ja sam izgleda jedan od retkih ljubitelja prve krize, pa sam pikirao i ovu. izdanje je proslo skener (valjda si uvazili moje kritike ). ono unutra podseca na ono pre. sad videcemo kakvo je
Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1341 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 02/11/2018 : 08:05:47  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message  Reply with Quote
Nisam neki poznavalac DC-a. Da li ovo spada u New 52 ili je pre toga? Odnosno pre onog Flashpointa?
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 02/11/2018 : 13:21:50  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message  Reply with Quote
Pre flashpointa su ti i ovaj i final crisis

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16298 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 01/12/2018 : 15:09:02  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Valja li ovo išta?
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 25/12/2018 : 18:06:19  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
meni je i ovaj dc dobar, superheroji po mojoj meri. sve valja iz ove edicije. prilicno bolji odabir mi je ovde nego u marvelu sto radi ck, ne znam da li to dusmani savetuju koje su top epizode ili je to realno stanje
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 25/12/2018 : 18:51:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

prilicno bolji odabir mi je ovde nego u marvelu sto radi ck, ne znam da li to dusmani savetuju koje su top epizode ili je to realno sRanje



Ispravio.
To je realno Marvelov maksimum.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 25/12/2018 : 22:03:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by kasper

prilicno bolji odabir mi je ovde nego u marvelu sto radi ck, ne znam da li to dusmani savetuju koje su top epizode ili je to realno sRanje



Ispravio.
To je realno Marvelov maksimum.


Nikako. Marvel ima hrpu odličnih stripova.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 25/12/2018 : 22:36:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by kasper

prilicno bolji odabir mi je ovde nego u marvelu sto radi ck, ne znam da li to dusmani savetuju koje su top epizode ili je to realno sRanje



Ispravio.
To je realno Marvelov maksimum.


Nikako. Marvel ima hrpu odličnih stripova.


Poštujem pravo na tuđe mišljenje, ali ne bih se složio ovde. Uleti ponekad nešto, ali meni, mnogo mnogo iza DC-a.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 25/12/2018 : 22:48:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by kasper

prilicno bolji odabir mi je ovde nego u marvelu sto radi ck, ne znam da li to dusmani savetuju koje su top epizode ili je to realno sRanje



Ispravio.
To je realno Marvelov maksimum.


Nikako. Marvel ima hrpu odličnih stripova.


Poštujem pravo na tuđe mišljenje, ali ne bih se složio ovde. Uleti ponekad nešto, ali meni, mnogo mnogo iza DC-a.


Ako misliš na domaća izdanja onda se slažem. Tu je DC znatno bolje zastupljen po pitanju kvalitetnih stripova. Ali inače ne. Marvel ima niz sjajnih stripova.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11581 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 25/12/2018 : 23:24:52  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Daj neki prijedlog! Ne znam odakle početi a masu je toga. Početnik se izgubi lako.
Čitam po preporuci evo mjesec dana serijal 100% Marvel i nijedan me nije oborio s nogu, jedva bi kojemu dao prolaznu ocjenu.

http://www.comicguide.de/index.php/component/comicguide/?controller=details&file=series&id=10327&display=short

http://www.comicguide.de/index.php/component/comicguide/?controller=details&file=series&id=5064&display=short

Inače, dao sam sebi zadatak u 2019 pročitati minimalno 50 albuma Marvela i 50 albuma DC.

Have mercy
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 26/12/2018 : 00:04:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Daj neki prijedlog! Ne znam odakle početi a masu je toga. Početnik se izgubi lako.
Čitam po preporuci evo mjesec dana serijal 100% Marvel i nijedan me nije oborio s nogu, jedva bi kojemu dao prolaznu ocjenu.

http://www.comicguide.de/index.php/component/comicguide/?controller=details&file=series&id=10327&display=short

http://www.comicguide.de/index.php/component/comicguide/?controller=details&file=series&id=5064&display=short

Inače, dao sam sebi zadatak u 2019 pročitati minimalno 50 albuma Marvela i 50 albuma DC.


Na ovim linkovima vidim dosta dobrih stripova, ali ne bih nikad rekao da je to najbolje od Marvela. Jednostavno, Marvel bolje funkcionira kroz serijale i duže cjeline, nego li kroz grafičke romane, mini-serijale ili neke fragmente cjelina. Tako da na ovo čitanje "albuma" po meni možeš zaboraviti.

Nego, ja sam mislio da ti ne voliš superheroje? Ako te taj žanr općenito ne privlači onda teško da će te išta oduševiti.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11581 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 26/12/2018 : 00:25:19  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by izivko

Daj neki prijedlog! Ne znam odakle početi a masu je toga. Početnik se izgubi lako.
Čitam po preporuci evo mjesec dana serijal 100% Marvel i nijedan me nije oborio s nogu, jedva bi kojemu dao prolaznu ocjenu.

http://www.comicguide.de/index.php/component/comicguide/?controller=details&file=series&id=10327&display=short

http://www.comicguide.de/index.php/component/comicguide/?controller=details&file=series&id=5064&display=short

Inače, dao sam sebi zadatak u 2019 pročitati minimalno 50 albuma Marvela i 50 albuma DC.


Na ovim linkovima vidim dosta dobrih stripova, ali ne bih nikad rekao da je to najbolje od Marvela. Jednostavno, Marvel bolje funkcionira kroz serijale i duže cjeline, nego li kroz grafičke romane, mini-serijale ili neke fragmente cjelina. Tako da na ovo čitanje "albuma" po meni možeš zaboraviti.

Nego, ja sam mislio da ti ne voliš superheroje? Ako te taj žanr općenito ne privlači onda teško da će te išta oduševiti.


U međuvremenu sam promijenio mišljenje. Istina, ne privlači me ali okušat ću se i tu.

Mislio sam onako 50 + 50 komada. Malo Batmana, Hulka i ostale ekipe. Može i neki kraći serijal, nemam vremena zu neke duže serijale.

Have mercy
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 26/12/2018 : 06:03:14  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
a ima i dobrih marvela, oko sokolovo, immortal iron fist, rukavica beskraja, dedpul od dw 1 i 2. samo od mnogih sto vaze za najbolje (the beat of marvel) imam traume. a dw osvetnici su dno dna.
nek se izdavaci potrude da izbace bolje, pa ce mi i misljenje biti bolje
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000