forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČAROBNA KNJIGA predstavlja PRINC VALIJANT 17
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 30/10/2018 : 20:49:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Ali misim da je on na vrhu.


Ovisi koga pitaš.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 01/11/2018 : 00:18:37  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlaadisha

quote:
Originally posted by anto

danas sam listao na sajmu strip,i tamo gde je skroz pređeno na Marfija (da bi završili priču) je prilično loš sken;ne znam otkud to,ada li je isto i kod fante??

mislim da poslednji foster tek treba da izadje kod fante. moze fotka marfija kad uzmognes? fala svakako.


strip još nisam nabavio,ali videću da uzmem od prijatelja njegov primerak i fotkam te postavim ovde - kad budem stigao.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 02/11/2018 : 13:07:17  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Velika steta da Carobna ne nastavlja s Murphyjevim Valiantom. Iskreno se nadam da ce se predomisliti.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6580 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 02/11/2018 : 17:17:04  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Možda u nekoj malo daljoj budućnosti, kad neki svetski izdavač (Fantagraphics) nastavi sa Marfijevim Valijantom i kada, iz tog razloga, budu postojali remasterizovani materijali?
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 03/11/2018 : 09:19:15  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
bez obzira , naklon do poda za završen serijal ,kvalitetu izdanja , brzinu i cijenu

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/11/2018 : 12:02:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Sjećam se Valianta iz knjižnice još kada sam bio mulac i tada mi se nikako nije svidio, ali možda probam opet, bar 1 broj?
Vjerovatno hoću ;)
Pretpostavljam da je to što sam imao početkom 90-ih je Marketprint, Flash Gordon je bio od dečijih i bio mi je vrh, a sada kada sam kupio Titanova izdanja koja su sama po sebi odlična...ostao sam totalno rayočaran FG-om, nostalgija zaebana stvar :D
Inače ni Inkal mi se ko mulcu nije svidio, bacalo mi na neku psihodeliju, a sada mi je u top 5 serijala ;)


Ako se za iciji crtez moze reci da je remek djelo, to je Val, Harolda Fostera. Ako se za ikoga moze priljepiti epitet,titula; maestro, to je Harold Foster. Covjek je rasturao, podigao strip na pijadestal umjetnosti.


Učinili su to već i neki prije njega.


Ma jesu. Ima ih ohoho. Moji su favoriti Burne Hogarth i Will Eisner recimo... ali Hal je number one, ipak.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/11/2018 : 12:04:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

bez obzira , naklon do poda za završen serijal ,kvalitetu izdanja , brzinu i cijenu


Stoji. I bolje da su stali ako su im skenovi Murphya losi.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 04/11/2018 : 08:18:12  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by risbozg

bez obzira , naklon do poda za završen serijal ,kvalitetu izdanja , brzinu i cijenu


Stoji. I bolje da su stali ako su im skenovi Murphya losi.



Da me se krivo ne shvati, svakako, svaka cast Carobnjacima (i) na ovoj biblioteci, meni su svojom izdavackom politikom jako brzo postali jedan od omiljenih strip-izdavaca na nasim prostorima.

A ako se ne odluce nastaviti s Fantagraphicsovim izdanjima, uvijek se mogu nabaviti daljnje knjige na engleskom (19. je vec u najavi).
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000