forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Kolorka 120 - Tyler Cross
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Chui
Average Member



931 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 10/03/2021 : 11:11:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
Evo baš sam jutros završio Tylera, bome odličan, vizualno super stiliziran, odlično ispričan, pravi bombončić.

Od sveg što sam do sad pročitao od Nurya moja lista ide ovako nekako:
1. Bilo jednom u Francuskoj
2. Tyler Cross & Čovjek koji je ubio Chrissa Kylea
3. Katanga & Zlato i Krv
4. Staljinova smrt
5. Atar Gull
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4849 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 10/03/2021 : 11:39:36  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Staljinova smrt s vremenom sve bolja i bolja biva, kako se real life deja vu fenomeni pojavljuju. Eto, npr. baš ovih dana imamo novu postavu iste prestave ;)
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11662 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 10/03/2021 : 13:55:02  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Chui

Evo baš sam jutros završio Tylera, bome odličan, vizualno super stiliziran, odlično ispričan, pravi bombončić.

Od sveg što sam do sad pročitao od Nurya moja lista ide ovako nekako:
1. Bilo jednom u Francuskoj
2. Tyler Cross & Čovjek koji je ubio Chrissa Kylea
3. Katanga & Zlato i Krv
4. Staljinova smrt
5. Atar Gull



Gdje ti je Silas Corey ili nisi još čitao?

Have mercy
Go to Top of Page

Chui
Average Member



931 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 10/03/2021 : 14:53:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by Chui

Evo baš sam jutros završio Tylera, bome odličan, vizualno super stiliziran, odlično ispričan, pravi bombončić.

Od sveg što sam do sad pročitao od Nurya moja lista ide ovako nekako:
1. Bilo jednom u Francuskoj
2. Tyler Cross & Čovjek koji je ubio Chrissa Kylea
3. Katanga & Zlato i Krv
4. Staljinova smrt
5. Atar Gull



Gdje ti je Silas Corey ili nisi još čitao?


Nisam još pročitao Ovi su mi svi odlični i Staljinova smrt je vrlo simpa, jedino mi spoj Nurya i Brune nije skroz lego na Atar Gullu dok mi je na Tayleru i Chrissu fantastik.

Edited by - Chui on 10/03/2021 18:58:37
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46512 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/03/2021 : 19:08:04  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
ma daj,Atar Gul je i više nego ok.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

bisley
Senior Member



Croatia
1182 Posts

Member since 08/06/2005

Posted - 10/03/2021 : 19:51:40  Show Profile Show Extended Profile  Send bisley a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

ma daj,Atar Gul je i više nego ok.



Atar Gul je stripčina
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 10/03/2021 : 19:56:28  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Tyler Cross je stripčina! Najdrazi mi Nury! Kakvo me je odusevljenje obuzelo kad sam procitao prvu epizodu u izdanju Padore. I onda prosle godine Fibrin integral. Milina je citati i gledati Tylera. Kad ce u Francuskoj novi albumi?! Sta zabusavaju Nury i Bruno.
Go to Top of Page

Chui
Average Member



931 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 10/03/2021 : 22:05:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

ma daj,Atar Gul je i više nego ok.


Već sam negdje napisao da mi je kod Atara dobra priča i zrtež zasebno je isto super al u kombinaciji mi je crtež otupio najdramatičnije momente, malo hladno, previše prekul mi je djelovao, dok mi je takav crtež savršeneo odgovarao u ultra kul krimi noaru Tylera Crossa i uz autistične likove drame američkog snajperista i podignuo oba stripa na vrhunski užitak. A eto moj subjektivni dojam

Edited by - Chui on 10/03/2021 22:07:24
Go to Top of Page

Chui
Average Member



931 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 11/03/2021 : 23:42:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Tyler Cross je stripčina! Najdrazi mi Nury! Kakvo me je odusevljenje obuzelo kad sam procitao prvu epizodu u izdanju Padore. I onda prosle godine Fibrin integral. Milina je citati i gledati Tylera. Kad ce u Francuskoj novi albumi?! Sta zabusavaju Nury i Bruno.


Da baš je super i definitivno najkulerskiji krimić u svemiru
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3501 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 22/01/2023 : 20:18:25  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Nakon završetka druženja sa Parkerom zaželeo sam se još nečega sa sličnom tematikom pa je izbor logično pao na Tylera. Ne bih se previše zadržavao jer su raniji upisi na temi već objasnili o kakvom se stripu radi - ali Tyler Cross je top topova

Crni dani vaistinu došli ako se ovakva stripčina nudi za 50%
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
1709 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 22/01/2023 : 22:46:29  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
Tyler je zabavan i zarazan strip. Odrađen skoro filmski. Crtež efektan.
Ali ne verujem da ću ga poželeti još nekad pročitati. Tako da ne ostaje u kolekciji. Ali svakako preporuka za čitanje.

Resistance is futile.
Go to Top of Page

dapazin
Starting Member



51 Posts

Member since 23/11/2022

Posted - 18/10/2023 : 15:13:27  Show Profile Show Extended Profile  Send dapazin a Private Message  Reply with Quote
Ovo je apsolutno spektakularno.

Da se razumijemo, ovo gađa sve moje slabosti - kul seksi glavnog lika s velikim penisom, žene koje su često i najpametniji likovi, mutne odvjetnike, ljigave kriminalce i puno nasilja. Ali unatoč tome što su me gađa, ovo je briljantno napisano, tempirano, nacrtano, odrađeno, ma šećer šećera.

Ono što me fascinira je da su ovdje tri priče, svaka priča je različita po tematici, settingu, radnji, no svaka ima isti štih i prepoznatljivost. Svaka mi je na svoj način izvanredna, ne znam mogu li izdvojiti najdražu. Također, u svakoj su vidljivi utjecaji koji su gonili tu priču, a opet Nury savršeno hoda po toj jako tankoj liniji hommagea a ne krađe.

Ono što dosta ljudi često previdi su ovi one-lineri. Dosta godina sam bio copywriter, pa znam prepoznati fenomenalnu rečenicu, ali i znam koliko je teško do te jedne rečenice doći. Ovaj strip se guši u fantastičnim one linerima. Jedan koji mi je pao na pamet odmah je bio (parafraziram) "Dajem joj 350 000 dolara." Idući kadar - "Jedan metak je jeftiniji." To sam doslovno morao pogledati u strop koliko me ostavilo iznenađenim i oduševljenim. Moguće da će nekima biti "šundovski treš", ali meni su takve noirovske rečenice nevjerojatne, ne mogu si pomoći.

Crtež je svoja priča. Čini se jednostavan, ali luči stil, jednostavno ga luči. Dok gledam te linije, čujem te slike, mirišim te slike, čujem glazbu u pozadini, toliko mi je snažan vibe i mood. Fantastično.

Jednostavno - nemam prigovora, uzeo sam jer je bilo sniženo na Fibrinoj stranici, ljudima se valjda svidjelo, ali da će me ovoliko oduševiti - to fakat nisam očekivao. Ovo je možda i najbrže pročitani strip u mojoj kolekciji jer inače sam vrlo spori čitač koji voli guštati, ali ovo mi je bilo ko heroin i cijeli strip sam slistio u jednom danu s malim pušpauzama između priča.

Cijena na Fibrinoj stranici je jedan od najboljih omjera uloženo - dobiveno, a Tyler od mene dobiva savršenu ocjenu, nemam nikakve zamjerke.
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
1709 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 18/10/2023 : 15:36:14  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dapazin

Ovo je apsolutno spektakularno.

Da se razumijemo, ovo gađa sve moje slabosti - kul seksi glavnog lika s velikim penisom...





( Ostavljam samo smajlić. Da mi se ne uvrediš na repliku. )


Resistance is futile.

Edited by - borg on 18/10/2023 15:36:39
Go to Top of Page

dapazin
Starting Member



51 Posts

Member since 23/11/2022

Posted - 18/10/2023 : 16:06:30  Show Profile Show Extended Profile  Send dapazin a Private Message  Reply with Quote
Nisam se uvrijedio od 2008., nemaš brige! :D
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000