forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Locke & Key 1, 2 & 3
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Tonto
Advanced Member



7790 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 27/05/2021 : 18:49:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Ma nema nikakvih kontroverzi, samo imamo drukčije poimanje određenih crtačkih pojmova.

Meni je u početku išlo na živce njegovo kopipejstanje kadrova, ali mi je vrlo brzo profunkcioniralo u smislu naracije i zapravo ispalo kao odlično riješenje.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

pcoro
Senior Member

Croatia
2145 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 28/05/2021 : 10:45:35  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
Sad, u uvom zadnjem čitanju su mi vrhunac bile scene kad se likovi vraćaju u prošlost i vide kako je sve počelo.

Prvo ona priča iz doba rata za nezavisnost, kako je iskovan prvi ključ i prva brava, skrivanje u pećini pred crvenim mundirima i ona koza, to mi je bilo top! Nije potrošeno ni puno stranica, a sve je pokazano - samo sadržaj, ništa dekompresija

A možda najbolja scena je kad se priča vraća u 1988 i konačno se razjasni šta se dogodilo Kad njihov stari okupi ekipu i kaže: Svugdje smo bili, otkrili smo sve tajne, isprobali sve ključeve, ostaje samo jedna stvar koju nikad nismo probali... to mi je baš vrh!! Jer je tako dobro napravljeno, kužiš zašto to žele, a opet, znaš i da je to najgora odluka ikada i osjećaš trnce čitateljskog užitka jer si em pametniji od glavnog lika em znaš da će se dogoditi grozne ali uzbudljive stvari
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
1729 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 28/05/2021 : 14:20:13  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
Crtež je čista komercijala u koju je uloženo malo više truda. Što samo po sebi ne znači ništa loše. Naprotiv, super pokriva priču.

Priča je zanimljiva, zarazna. Ima nit naivnosti, ali konstantnog kvaliteta od početka do kraja. Ja sam ga kupio iako sam ga prethodno pročitao, što je dovoljan komentar. Možda me malo i Marko kupio izdanjem.

Resistance is futile.
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4864 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 02/11/2021 : 14:12:27  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Eto završio i ja sve tri knjige. Meni je ovo bilo fantastično...i scenaristički i crtački i idejno i izvedbeno. Joe Hill znalački drži sve konce priče u rukama do samog raspleta. Plašio sam se da će se pogubiti, da će se raspasti, plašio sam se da će biti praznog hoda. Ništa od toga se nije dogodilo, maestralno drži pažnju od prvog do zadnjeg kadra, a finale je odradio u rangu svog slavnog oca... možda čak i bolje. Sad ću da uživam onom osjećaju i euforiji nakon pročitanog odličnog stripa. Hvaliti ga i preporučivat.

Razumio bi usporedbe sa Stranger Things, sa Twin Peaksom, sa It, razumio bi čak i usporedbe sa Smogovcima, usporedbe sa Beverly Hillsom zaista ne mogu razumijeti.



Eto, ne moram pisati svoj komentar, hvala Tonto.

(potpisujem i ono kasnije oko crteža - također i ono jakijevo da bi trejd format za ovo bio najbolji)
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 02/11/2021 : 14:25:31  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec
(potpisujem i ono kasnije oko crteža - također i ono jakijevo da bi trejd format za ovo bio najbolji)



moze i ovaj gde marko gura brubekera
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000