forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor knjiga 12.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 24/07/2019 : 14:59:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by LuckyDuck81

Pozdrav,

Volio bih nabaviti kvalitetnu kolekciju Zagora od prvog borja pa mi se ovo čini kao kvalitetan izbor. Volio bih neko stručno mišljenje isplati li se uzimati ovu ediciju s obzirom da knjige izlaze jako lošim tempom i ima li nešto što uskoro kreće od prvog broja?

Unaprijed zahvaljujem :-)


Ovo što je King napisao je još najbolje.
Dobra opcija je i sa ovim Ludens knjigama, mislim da još jedna knjiga (knjiga 13) i onda bi imao otpočetka period 1-13 i tu kronološki bi se trebao spojit Zagor Klasik obični ili Zagor zlatni klasik, može se tako nadovezati na njega i nastavit skupljat.

A jedna od opcija je ovo: http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=50291&REPLY_ID=2222379. Kod Talijana krenuo taj kolor klasik ove godine, ali izgledno je da će i kod nas krenut (kao Tex klasik). Isto izdanje u boji, kronološki otpočetka.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4988 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 25/07/2019 : 21:27:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
mislim da bi 13.knjiga mogla ovog ljeta, uvijek tako nekako osvane..
ne bi me čudilo da izbace i dvije knjige

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

Gru
Average Member



818 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 25/07/2019 : 22:32:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
Izbace knjige u 10. mjesecu, nekako oko Interlibera. Prošle godine je bila jedna knjiga, pretprošle čini mi se dvije. Ovo napreduje puževim korakom, ali je meni najbolje kolekcionarsko izdanje Zagora.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 25/07/2019 : 22:40:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Šteta što naslovnice nisu u boji..a i taj usporeni ritam.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000