forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Diabolik 9.: Urota izdajica
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 31/12/2018 : 16:50:38  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by shalilo6

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Fora je Diaboli, ništa posebno, ali fora.


Istina, već godinama nije ništa posebno, ali je baš bio fora u svom početnom periodu iz vremena Mesmerized by Darkness (prvenstveno), te Towards Damnation i Anthems of Sorrow.






And like that... he's gone.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 31/12/2018 : 18:12:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
E jebat ga, ne kontam ja ovo....neda mi se ni guglat. Jel ima veze sto mi fali K u Diaboli.? :D

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 31/12/2018 : 21:51:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Naravno, poznato je da jedno slovo može napraviti velike razlike, a da ne moraš puno tražiti ovdje je sve ''bijelo na crno''. https://www.metal-archives.com/bands/Diaboli/5724

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 01/01/2019 : 19:58:02  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Meni je uvik drago vidit metal ekipu na djelu (pogotovo duhovitom)! :D Koliko vidin, i Dods i shalilo su tvrdokorni death/black metalci i to uvik ima moj rispekt. :D Ja san melodeath, technical đir.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 02/01/2019 : 00:51:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ipak su Diabolic bolji od Diaboli. Plus sto Aantar koristi drum set od Sandovala, onaj prvi sa svih videa. Znaci, respect. Jebiga, floridske komsije i tako to..
Nazalost, kasnije nije sve skupa ostalo na nivoju, ali demo i prvi album su klasiqi. Demo me kupio, a kasnije kupovao albume po difoltu.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

macca1985
New Member



Croatia
241 Posts

Member since 25/07/2010

Posted - 04/01/2019 : 17:48:22  Show Profile Show Extended Profile  Send macca1985 a Private Message  Reply with Quote
Kupio i pročitao. Dosta dobra epizoda, dinamična! Slijedeći broj piše za dva mjeseca. Raduje me da ide dalje

Zagor, Diabolik, Conan i Venom - best comics ever!
Go to Top of Page

shalilo6
Average Member



Croatia
554 Posts

Member since 30/03/2017

Posted - 04/01/2019 : 19:45:36  Show Profile Show Extended Profile  Send shalilo6 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Meni je uvik drago vidit metal ekipu na djelu (pogotovo duhovitom)! :D Koliko vidin, i Dods i shalilo su tvrdokorni death/black metalci i to uvik ima moj rispekt. :D Ja san melodeath, technical đir.

Nisam baš tvrdokorni death/black meNtalac, više naginjem thrashu ali nije mi mrzak ni dobar death ili black.

Beware the Jabberwock, my son!
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4969 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 06/01/2019 : 01:02:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
[quote]Originally posted by macca1985

Kupio i pročitao. Dosta dobra epizoda, dinamična! Slijedeći broj piše za dva mjeseca. Raduje me da ide dalje
[/quote

Da, za svaki strip u današnje vrijeme je dobro da ide dalje
jer će inače malo po malo sve nestati...

Općenito, Diabolik je mnogima drag strip jer podsjeća na neka druga strip-vremena, fora štivo za odmor, specifičnog crteža... Ujedno, fascinira njegov uspjeh u Italiji gdje je premašio 700 brojeva uz tri izdanja mjesečno (redovno, Grande, reprint)

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1969.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000