forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Cromwell
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Hajo
Senior Member



1854 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 27/12/2018 : 00:35:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
Stari, drži se!!!!!!!!!!

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

zare80
Average Member



Serbia
584 Posts

Member since 22/09/2008

Posted - 27/12/2018 : 03:44:12  Show Profile Show Extended Profile  Send zare80 an AOL message  Send zare80 a Yahoo! Message  Send zare80 a Private Message  Reply with Quote
Prikljucujem se zeljama za brz oporavak i da nastavis da se boris. Misljenja sam da treba da prihvatis mali znak paznje i zeleo bih da ucestvujem takodje. Nije to sad nista veliko odricanje, da bi se osecao duznim nekome.
Sve najbolje, kolega i glavu gore!
Go to Top of Page

kifi
Junior Member

430 Posts

Member since 30/10/2005

Posted - 27/12/2018 : 07:03:09  Show Profile Show Extended Profile  Send kifi a Private Message  Reply with Quote
Drži se stari. Kada te uhvate crne nisli sjeti se da nisi sam. Obitelj i ekipa su uz tebe.
Go to Top of Page

Brdar
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2770 Posts

Member since 22/10/2003

Posted - 27/12/2018 : 16:23:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Brdar a Private Message  Reply with Quote
Hrabro Cromwell, nema predaje. Zelim ti sto brzi oporavak.
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 27/12/2018 : 20:06:18  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
Cromwell pusti nelagodu i daj nama da budemo sebični i osjetimo sreću i zadovoljstvo što smo ti mogli barem malo pomoći u svoj toj nevolji koja te snašla. Brate po stripu budi snažan i uporan kako bi što prije ponovno stao na noge.

Ekipa računajte i na mene.
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3636 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 27/12/2018 : 22:12:12  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Ne poznajem kolegu, ali uvijek je tesko cuti ovakve stvari da se dogode bilo kome
Zelim brz oporavak i hrabru borbu, dok god postoje sanse nista nije gotovo

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 29/12/2018 : 09:24:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
cromwell, drži se
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 29/12/2018 : 16:04:21  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
Drž' se Kromvele majstore!
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 30/12/2018 : 02:05:57  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
Nažalost, nisam ovo ranije video, ali pridružujem se drugima u najboljim željama da naš prijatelj Cromwell nekako pregura ovu zlu nevolju koja ga je snašla i da nekako nada umre poslednja i da jednom opet stane na svoje noge.
U svakom slučaju, vedar duh koji Cromwell ispoljava uprkos svemu i njegova visoka moralna načela su za svako divljenje, vidi se da je prava ljudina, moj duboki naklon.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20632 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 30/12/2018 : 16:52:44  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Kromvel je vazda bio ljudska veličina;a to se pogotovu pokazuje sad,kad ga život ne mazi - ali siguran sam,ovako sa daljine i ne poznajući čoveka,da će stvari doći u normalu - neće sad moći da igra basket kao nekad,više će se preorijentisti na spoljnu igru i asistencije :)

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4085 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 30/12/2018 : 19:50:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Uf uf ne zaslužujem tolike hvalospjeve
Razmislio sam i stvarno mi je žao ali darove ne mogu prihvatiti. Ne mogu protiv toga.
Tako da još jednom hvala ljudi na inicijativi i lijepim riječima ovdje i u p.m.ovima. Stvarno!
Vjerujte da mi to u ovoj situaciji vrijedi više od bilo čega.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4603 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 06/01/2019 : 11:36:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
Uh, tek sad vidim ovu temu.
Cromwelle, drzi se i nikada se nemoj predavati.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11285 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/01/2019 : 22:48:16  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
I ja tek sad vidim ovo.
Cromwelle, sve najlepse ti zelim od srca i nadam se da ce ti vremenom biti bolje i da je oporavak moguc. Ne gubi nadu!
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3242 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 08/01/2019 : 11:43:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
I ja tek vidjeh! Ne poznajem te, ali su ti pisanja zapažena, vidi se da si ljudina! Poštovanje i sve najbolje i od mene, sa željom da je oporavak moguć!
Go to Top of Page

Milac
Starting Member



Bosnia and Herzegovina
90 Posts

Member since 27/06/2003

Posted - 15/01/2019 : 07:47:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Milac a Private Message  Reply with Quote
Nisam znao za ovo do sad, zadnjih mjesec dana ništa dobro ne čujem, nažalost.
Cromwell buraz, svaka podrška od mene, što prije na svoje noge da staneš, nema odustajanja.
Go to Top of Page

Friki
Junior Member



Croatia
477 Posts

Member since 23/12/2010

Posted - 17/01/2019 : 15:09:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Friki a Private Message  Reply with Quote
Evo, ja bio u procesu selidbe zadnja 3 tjedna tako da nisam pratio forum. Cromwell, pridružujem se čestitkama za oporavak , situacija je ozbiljna , ali u današnje vrijeme zbilja ogromne pare idu u medicinska istraživanja tako da je sve moguće ... I ja bih drage volje pomogao, no cijenim tvoju odluku. Uglavnom, ništa nije za stalno. Ako se i sljedeće godine ili one iza predomisliš , javi se Markosu i on može sve u miru odraditi , poslati listu tvojih želja svima koji su se javili na ovaj topic. Sve može biti odrađeno u tišini i bez ikakve pompe ..... Ja sam kažem : u poklanjanju se ne treba uzvisiti niti u primanju poniziti. Ti si sigurno pomognuo nekom u životu i pomognuo si mu zato što ti taj netko to dopustio. Ako i mi nešto pomognemo tebi , ne znači da u budućnosti netko tvoj neće nekom našem pomoći i deset puta više. Evo, nadam se da ćeš nam napraviti neki popis , barem za 2021 g. .

Ova naša forumaška zajednica , koliko god nekad izgledala na prvu divlja, svađalačka, puna podjela na Bonelijevce, Marvelaše , HC - fanatike , Libellus fanove , protivnike pobačaja , hajdukovce , itd.. ipak je zajednica ljudi. Zajednica koja ima neku vrijednost u ovoj državi koja je rastrgana silnim podjelama. Svi smo mi stripaši , ali prvenstveno ljudi. I ako možeš sad ili za tri godine , dopusti nam da ti pošaljemo koji strip kao članovi zajednice jednom svom članu ..


Evo, dosta filozofiranja od mene starog gnjavatora i seratora .


Uglavnom , CRŠ je blizu , ja imam auto , ako se zaželiš stripovskog druženja , javi se i idemo loviti potpise i crteže i bariti hostese lovačkim pričama kako je Zagor pobijedio Mortimera u onoj epizodi ...


Pozdrav !
Go to Top of Page

osmo
Average Member

Bosnia and Herzegovina
645 Posts

Member since 12/11/2004

Posted - 21/01/2019 : 07:19:53  Show Profile Show Extended Profile  Send osmo a Private Message  Reply with Quote
Tek sada vidjeh ovaj Topic.
Želim ti brz oporavak Cromwelle !
Što se tiče pomoći računajte i na mene samo neka me neko od organizatora kontaktira....
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28896 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/04/2019 : 13:39:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Svi koji su htjeli pomoći Cromwellu, sad imaju priliku ovdje:

https://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=Cromwell

Ajmo, ljudi, iskažimo se!

Trouble will find me
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 14/04/2019 : 11:18:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Malo je prekratko vrijeme aukcija, ja jedva stigao.
Trebalo bi se produžiti za nas ne redovne.
Da nije vikend prošlo bi mi ispod radara.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4085 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 16/04/2019 : 18:12:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Puno hvala svima koji su sudjelovali!
Manji dio paketa poslan danas, druga tura ide sutra, molim za strpljenje svih koji su uplatili. Trudim se ali ne može brže zbog pretpostavljivih razloga.

Živili!

Bok, kako si.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000