forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Forumaš godine 2018. - ReemCP
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12291 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 24/01/2019 : 00:00:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Tek sad vidim zahvale i osvrte.
Stavljam neki avatar za tebe idućih dana, ReemCP. Živ bio!


Može, ako ti bude trebalo smanjiti neku sliku koju odabareš, slobodno se javi na pp

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6919 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 24/01/2019 : 08:10:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

nego,zamenio si mene i Spocka (pogledaj majicu).



U brzini je stavio krivi potpis! Običan tipfeler!!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12685 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 27/01/2019 : 10:13:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Auuuuu reem,pogledaj malo koliko si toga objavio u zadnjih dan,dva....to je strašno.Teško je to sve kvalitetno ispratiti jer ima nas koji cijenimo tvoj doprinos radu ovog foruma,ali ova akumulacija objava zbilja preneražuje...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12291 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 27/01/2019 : 14:00:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Haha, hvala Hercule nadam se da nisam pretjerao

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 27/01/2019 : 14:08:11  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Nisi ti dobro proučio pravilnik.
Slavodobitnik mora odgovoriti na sva pitanja forumaša dok nosi pojas ili će mu biti isti oduzet uz novčanu kaznu.
Zato se Bushido pravio mrtav.
Nije to mala odgovornost.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12291 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 27/01/2019 : 20:25:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ah, nisam ni znao u što sam se upustio
Još su novčane kazne i dobre, samo da mi ne oduzmu stripove, tu sam osjetljiv

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 29/01/2019 : 21:37:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote


Znači, tu smo!


+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12291 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 31/01/2019 : 11:55:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta



Znači, tu smo!


Tutta, nisam te posve skužio, jesi ti to našao gdje Grofica živi

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 31/01/2019 : 16:02:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
"Naša" Grofica Varga, je, pardon, obični falsifikat (samo nik), ja sam orginal pronašao. CIA, KGB, Mossad, su za mene p.dim.

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 01/02/2019 : 12:32:16  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

"Naša" Grofica Varga, je, pardon, obični falsifikat (samo nik), ja sam orginal pronašao. CIA, KGB, Mossad, su za mene p.dim.


A ti si taj koji mi zvoni na vrata pa bježi!
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 01/02/2019 : 12:34:15  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
Izgleda da Chico živi 2 kata ispod mene. Ovaj Martinez. Nije mu stalo cijelo prezime.
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 01/02/2019 : 12:49:24  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by Tutta



Znači, tu smo!


Tutta, nisam te posve skužio, jesi ti to našao gdje Grofica živi


Moj dragi Reem, Tutta zafrkava. Nik sam si dala po liku iz Zagora, ne prezivam se Varga, a još manje sam grofica. Ako ćemo o mom pravom prezimenu, to ti je prezime pravih kmetova. Dovukla nas je Kotromanićka iz Hercegovine u Dalmatinsku Zagoru. To ti je prezime lopate i motike.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 01/02/2019 : 13:06:16  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
U stvarnosti nisi grofica?













Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 01/02/2019 : 13:36:21  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

U stvarnosti nisi grofica?

Ali jesam vampirica, kmetica Varga Jel to dovoljno? To su ti oni moderni vampiri iz Dampyra kojima ne treba titula. Vampiri koji s motikama na leđima idu raditi noćnu u vinograd.
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 01/02/2019 : 16:10:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by grofica Varga

quote:
Originally posted by Tutta

"Naša" Grofica Varga, je, pardon, obični falsifikat (samo nik), ja sam orginal pronašao. CIA, KGB, Mossad, su za mene p.dim.


A ti si taj koji mi zvoni na vrata pa bježi!



(pomogao, možda budućoj, nevjesti u selidbi. Skroz gore je, Falasani, zgrada nema lifta... noge još drhte...)

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 02/02/2019 : 12:33:43  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
Bome, ne treba tebi teretana.
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 02/02/2019 : 23:09:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
A šta ja znam, nešto nije baš kako bi trebalo biti. Danima bježim pod izgovorom, ne mogu, bole noge, boli glava...


p.s. +++1 za prezime

+IN HOC SIGNO VINCES+



Edited by - Tutta on 02/02/2019 23:11:32
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12757 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 03/03/2019 : 22:47:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Oho, otkud ja ovdje? Čudno mi je vidjeti moje ime u ovom natjecanju, s obzirom da posljednjih nekoliko godina nisam ni približno toliko aktivan na forumu kao što sam bio nekada. Ipak, ne mogu reći da mi je svejedno kada vidim da sam došao do finala i da sam dobio toliko glasova. Hvala vam svima, bez obzira da li ste glasovali za mene ili Reema.

Nisam neki ljubitelj ovakvih izbora, niti imam potrebu dolaziti u ovaj dio foruma, ali u svakom slučaju čestitam Reemu na pobjedi. Želim ti da nastaviš čitati stripove i da i dalje raspravljaš o njima. Uvijek mi je drago vidjeti nova lica koja se zainteresiraju za ovaj medij/umjetnost.

Reem, čisto da znaš, ne bih ti bio baš neki dobar suparnik da sam sudjelovao u ovom sučeljavanju. Ne pratim niti volim sportove, a pogotovo ne one borilačke.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12291 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/03/2019 : 16:14:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by grofica Varga

Moj dragi Reem, Tutta zafrkava. Nik sam si dala po liku iz Zagora, ne prezivam se Varga, a još manje sam grofica.

Tek sad vidim ovaj post sorry
Aha, poznat mi je taj lik, mislim da sam je prvi put ja vidio u priči "Tajna Fride Lang", ali nisam posve siguran.

Kako nisi grofica, pogotovo sad kad si friška doktorica

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Oho, otkud ja ovdje? Čudno mi je vidjeti moje ime u ovom natjecanju, s obzirom da posljednjih nekoliko godina nisam ni približno toliko aktivan na forumu kao što sam bio nekada. Ipak, ne mogu reći da mi je svejedno kada vidim da sam došao do finala i da sam dobio toliko glasova. Hvala vam svima, bez obzira da li ste glasovali za mene ili Reema.

Nisam neki ljubitelj ovakvih izbora, niti imam potrebu dolaziti u ovaj dio foruma, ali u svakom slučaju čestitam Reemu na pobjedi. Želim ti da nastaviš čitati stripove i da i dalje raspravljaš o njima. Uvijek mi je drago vidjeti nova lica koja se zainteresiraju za ovaj medij/umjetnost.

Reem, čisto da znaš, ne bih ti bio baš neki dobar suparnik da sam sudjelovao u ovom sučeljavanju. Ne pratim niti volim sportove, a pogotovo ne one borilačke.


Hvala Bushido na čestitki Baš sam pisao ovdje u temi da te sigurno nema ovdje jer nemaš praksu dolazit u ovaj pdf. A što se tiče natjecanja, natjecanje kao natjecanje, više osmišljeno da se ekipa zabavi i da se tradicija foruma nastavi, iako je bilo puno boljeg i kvalitetnijeg izbora od mene samoga

Drago mi je da si došao u temu da vidiš da te i danas ljudi puno cijene, a čuo sam i dosta dobrih stvari o tebi, kako pomažeš ljudima oko stripova sa razno-raznim informacijama, nebitno radilo se o forumskim veteranima ili tek pridošlicama

I tebi svako dobro i želim ti još puno dobrih stripova i da uživaš

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000