forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Tex kolor 3 - Bijeli vrač
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Shaner
Advanced Member

Croatia
6819 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 28/02/2019 : 15:14:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
A danas?

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12293 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 28/02/2019 : 15:17:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Je, kupljen na kiosku zajedno sa novim Zagorom

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6819 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 28/02/2019 : 15:41:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Izvrsno! Idem iz ovih stopa.

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16842 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 28/02/2019 : 15:52:01  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Je, kupljen na kiosku zajedno sa novim Zagorom



Također
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37240 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 28/02/2019 : 15:53:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Shaneru, zar je ponestalo Fibri? :)


Ok, salim se, znam da volis i Texa. ;)



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6819 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 28/02/2019 : 21:19:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Fibri neće ponestati sve da Marko ne izda ništa slijedeće dve godine.

A ova poplava Texa na kiosku me stvarno jako veseli, pogotovo Klasik. Čitam te stare, naivne epizode i vraćaju me u djetinjstvo. Da ne pričam koliko volim kupiti strip na kiosku.

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18320 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 28/02/2019 : 21:45:29  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Fibri neće ponestati sve da Marko ne izda ništa slijedeće dve godine.

A ova poplava Texa na kiosku me stvarno jako veseli, pogotovo Klasik. Čitam te stare, naivne epizode i vraćaju me u djetinjstvo. Da ne pričam koliko volim kupiti strip na kiosku.



evo dokaza da ovi kiosk stripovi i oni samo najbolji mogu ruku pod ruku.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

MarxH
New Member

Croatia
143 Posts

Member since 09/12/2011

Posted - 28/02/2019 : 22:01:09  Show Profile Show Extended Profile  Send MarxH a Private Message  Reply with Quote
Došlo na sjever RH, odmah ga zgrabio... U kolor ediciji su zasad tri dobre priče (za razliku od nešto slabijih almanaha s tim da nisam pročitao ni jednog giganta), no ova mi je nekako najslabija od prve tri. Ali i dalje dobra.

Ocean tuge je beskrajan i dubok. Okreni se oko sebe i naci ceš obalu...
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 06/03/2019 : 19:49:56  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote


Danas stiglo u Njemačku.
Hvala SA na brzini. Stiglo za 5 dana. Profesionalno

Postoji jedan MT kod kojeg je to 30+ dana. Ležerni pro.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18320 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 07/03/2019 : 05:00:07  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Prekrasno..odlicna nabavka.
Pogotovo taj BIJELI VRAČ..
U Libellus izdanju puna cijena 180 kuna a ovdje 40.
Niža naklada, gladak papir i trde korice nikako ne opravdavaju 4x višu cijenu Libellus izdanja.
Imam njihove kolorce do 10 broja ali ovo Strip Agenta je čak udobnije i oku ugodnije za čitanje..
Sljedi POGREŠAN ČOVJEK I DRUGE PRIČE na 130 stranica, 30 manje od ovog vrača..bit če zanimljivo hoče li Strip Agent korigirat cijenu.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 09/03/2019 05:33:36
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 09/03/2019 : 13:58:08  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Moram priznati da nisam više pravi ljubitelj stripa.
Jednostavno volim kad me čitanje odvede u djetinjstvo.

I to uspijeva ovim stripovima i Alan Fordu.
Fibre se odlučujem kupiti već dosta dugo. Stvarno bih volio da me oduševe, ali mi se čini da će se dogoditi ono iz uvoda.
Bio sam dijete koje je visilo petkom na kioscima čekajući Bleka, Kita, Teksa, Alana ... Zato i ja volim puno više kiosk izdanja. Knjiški uvez mi je čak i odbojan. Nikada nisam kupio niti Lib niti Fibru. Fibru mislim da ću kupiti sva ona izdanja koja ste mi preporučili ovo ljeto. Libellus neću sigurno. Zagor i Teks u knjigama jednostavno su mi odbojni.
Ovaj kolor Teks mi je više nego ugodan za čitanje. Što se mene tiče optimalan format. Uživancija.

Edited by - stripnik on 09/03/2019 14:06:32
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37240 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 09/03/2019 : 14:27:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Apsolutno. Ako imas tesku zelju osjetiti onaj zar iz djetinstva, onda ga prvo zadovolji time sto je tada bilo na kioscima. Kasnije (ako te prije toga ne mine zelja) ces krenuti i prema ostalim stripovskim skolama i sigurno ces uzivati. Otvorit ce ti se jedan posvije novi horizont, ko da odjednom sjaju dva sunca na stripovskom nebu.

Sam i danas citam Bonelli, ali mi je cesto samo da presjecem između dva Francuza ili ne-Bonellida. Naravno, i danas se nađu dobri, pa cak i odlicni stripovu unutar Bonelliverzuma, ali kad krenem citati nesto sto sam volio u 80-ima... tesko da ce to imati pozitivan ishod. Ken je sigurno prezivio test vremena. Podosta i Mister No i Tex, a cak i rani Dylan. Onda su tu mlađija braca poput Dampyra, Cassidyja (iako kratak serijal) i ostalih koja ce da nosi barjat. U mojim ocima barem.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20632 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/04/2019 : 17:30:00  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote

Hmmm,šta reći - u principu,nije loš Teksić,ali da sam očekivao više od ovog prekaljenog dvojca,jesam.U stvari, da se ispravim,Mauro se mogao malo više potruditi;ovako deluje,kao da je smislio priču usput,između neka pisanja dva ozbiljnija scenarija.

Teks i Tiger Džek u gustim šumama oko Snejk Rivera,love stanovitog Roja Harpera,trenutno poznatijeg kao vrača Šenandoaha,plemena Zmija.U svojoj prošlosti,ovaj majstor prevare je počinio mnoga zla,ali i jedno koje mu Teks ne može oprostiti - zavio je u crno stare Teksove prijatelje,Džeremija i Edit Ros.
Priča počinje tako što naši junaci spašavaju jednog mladića od pobesnelih Zmija,a zatim sve do kraja stripa pratimo kako će doći glave zlikovcu.

Uglavonom je priča totalno obična,a deo kad se Teks vraća u prošlost i pripoveda o mladosti Harpera i zločin prema njegovim prijateljima, malo prenaivan.

Nije sad to baš toliko ni crno,kao što rekoh nije ovo loš Teks na kraju krajeva,a i lepo je videti Tičija u koloru.

3/5

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 04/06/2019 : 20:47:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Kad na Texu priča od mršavih 160str ispadne ovako dosadna i razvučena, onda znaš da je realiziran veliki poduhvat, a Bosseli je uvijek bio čovjek za velike poduhvate. Priča je tragikomedija koju čine "puknuta srca" i zrnca zla u dušama suvišnih ljudi. Eh, da je barem s ciljem pisana, da mi je barem osmijeh izmamila, ali avaj priča se jadna- samo spotaknula.

Scenarij: 3.5/10
Crtež: 8/10
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4747 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 04/06/2019 : 22:30:26  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripnik



Danas stiglo u Njemačku.
Hvala SA na brzini. Stiglo za 5 dana. Profesionalno

Postoji jedan MT kod kojeg je to 30+ dana. Ležerni pro.




Odličana kupovina, melem za umorne oči

Edited by - RAKOSI4 on 04/06/2019 22:36:34
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4747 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 04/06/2019 : 22:31:54  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripnik

Moram priznati da nisam više pravi ljubitelj stripa.
Jednostavno volim kad me čitanje odvede u djetinjstvo.

I to uspijeva ovim stripovima i Alan Fordu.
Fibre se odlučujem kupiti već dosta dugo. Stvarno bih volio da me oduševe, ali mi se čini da će se dogoditi ono iz uvoda.
Bio sam dijete koje je visilo petkom na kioscima čekajući Bleka, Kita, Teksa, Alana ... Zato i ja volim puno više kiosk izdanja. Knjiški uvez mi je čak i odbojan. Nikada nisam kupio niti Lib niti Fibru. Fibru mislim da ću kupiti sva ona izdanja koja ste mi preporučili ovo ljeto. Libellus neću sigurno. Zagor i Teks u knjigama jednostavno su mi odbojni.
Ovaj kolor Teks mi je više nego ugodan za čitanje. Što se mene tiče optimalan format. Uživancija.



Sve potpisujem osim prve rečenice.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000