forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Oscar 2018 - Izvlačenje nagrada
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Poli
Advanced Member



Slovenia
37324 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 01/03/2019 : 09:30:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Da, samo za nocne ptice.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

RadioClash
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1670 Posts

Member since 20/11/2015

Posted - 01/03/2019 : 09:39:22  Show Profile Show Extended Profile  Send RadioClash a Private Message  Reply with Quote
Hvala wesskowazu što je pogodio moj broj i hvala Markosu i Fibri na nagradi.
Čestitke svim ostalim dobitnicima.

"I’ll have two number 9s, a number 9 large, a number 6 with extra dip, a number 7, two number 45s, one with cheese, and a large soda."
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2478 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 01/03/2019 : 09:46:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message  Reply with Quote
Za četiri broja

Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
541 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 01/03/2019 : 10:23:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
OMG, ne mogu vjerovati!
Konačno sam i ja dobio nešto!
Htio bih se zahvaliti Marku i Fibri na predivnom albumu koji će zauzeti svoje mjesto sa ostalom fibrinom kolekcijom!
Zatim dragom kolegi elfak nishu koji je je čudesno odabrao broj 202. Hvala ti puno, bez tebe ovo ne bi bilo moguće!
Mojoj voljenoj supruzi koja je vjerovala u mene.
Mojoj djeci koja bi sad još trebala spavati a ako ne onda ovo je za vas... jednog dana!
I na kraju bi htio čestitati mojoj kćerkici Helli rođendan. Rodila se na današnji dan prije 3 godine! Pusa!
Go to Top of Page

Kum Ruzvelt
Junior Member



353 Posts

Member since 03/09/2011

Posted - 01/03/2019 : 10:27:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Kum Ruzvelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Whetherpine

OMG, ne mogu vjerovati!
Konačno sam i ja dobio nešto!
Htio bih se zahvaliti Marku i Fibri na predivnom albumu koji će zauzeti svoje mjesto sa ostalom fibrinom kolekcijom!
Zatim dragom kolegi elfak nishu koji je je čudesno odabrao broj 202. Hvala ti puno, bez tebe ovo ne bi bilo moguće!
Mojoj voljenoj supruzi koja je vjerovala u mene.
Mojoj djeci koja bi sad još trebala spavati a ako ne onda ovo je za vas... jednog dana!
I na kraju bi htio čestitati mojoj kćerkici Helli rođendan. Rodila se na današnji dan prije 3 godine! Pusa!





Za Oskara si se trebao zahvaliti i roditeljima bez kojih sve ovo ne bi bilo moguce.. za Oskara ali za Kolorku 105 je dovoljno i ovo!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 01/03/2019 : 10:28:30  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Ken osvojio rekordan broj bodova u kat sveski. Dosadasnji rekord je drzao isto Ken.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10042 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 01/03/2019 : 10:44:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

Ma toooooo




Namještaljka .

Šalim se, čestitka, ima pravde!
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2304 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 01/03/2019 : 10:45:45  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
Ne mogu da otvorim fajl telefonom, pa ne znam kome da zahvalim za predlozeni dobitni broj. Zapravo, znam. Zahvalnost ide Fibri i Markosu sto svih ovih godina odrzava uspesno ovo glasanje i deli nagrade ucesnicima. Steta je sto su se drugi izdavaci povukli i ne participiraju vise. Ali, to je vec druga prica...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6056 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 01/03/2019 : 14:17:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Whetherpine

OMG, ne mogu vjerovati!
Konačno sam i ja dobio nešto!
Htio bih se zahvaliti Marku i Fibri na predivnom albumu koji će zauzeti svoje mjesto sa ostalom fibrinom kolekcijom!
Zatim dragom kolegi elfak nishu koji je je čudesno odabrao broj 202. Hvala ti puno, bez tebe ovo ne bi bilo moguće!
Mojoj voljenoj supruzi koja je vjerovala u mene.
Mojoj djeci koja bi sad još trebala spavati a ako ne onda ovo je za vas... jednog dana!
I na kraju bi htio čestitati mojoj kćerkici Helli rođendan. Rodila se na današnji dan prije 3 godine! Pusa!





-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28935 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/03/2019 : 14:30:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Giuda Ballerino gubi svoju nagradu, a ona ide u ruke prvog sljedećeg dobitnika, broj 73, to je Felagund.

Trouble will find me
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46513 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/03/2019 : 14:49:05  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Giuda Ballerino gubi svoju nagradu, a ona ide u ruke prvog sljedećeg dobitnika, broj 73, to je Felagund.

zašto gubi?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2520 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 01/03/2019 : 15:00:38  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Markos

Giuda Ballerino gubi svoju nagradu, a ona ide u ruke prvog sljedećeg dobitnika, broj 73, to je Felagund.

zašto gubi?




quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Evo samo da javim da sam iz zajebancije glasovao na Oscaru i dao glas jednom stripu i jednom albumu, nazalost ne znam kojima. Uglavnom danas otvorim inbox i tamo me neki Alen kontaktira da sam osvojio neku nagradu od Fibre i da mu posaljem osobne podatke. Osim sto sam dao podatke i oib kod registracije, nagrada me ne zanima. Je passe la main.


Za dlaku te nisam izbacio sa sajta zauvijek. Ali neko ćeš vrijeme biti na hlađenju, koliko me bude držala ljutnja. Nitko te ne tjera da glasaš, ali glasati iz zajebancije za nešto proizvoljno je glupo i bezobrazno. I još se ideš s tim hvaliti. Konju.






hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46513 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/03/2019 : 15:14:31  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by verab

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Markos

Giuda Ballerino gubi svoju nagradu, a ona ide u ruke prvog sljedećeg dobitnika, broj 73, to je Felagund.

zašto gubi?




quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Evo samo da javim da sam iz zajebancije glasovao na Oscaru i dao glas jednom stripu i jednom albumu, nazalost ne znam kojima. Uglavnom danas otvorim inbox i tamo me neki Alen kontaktira da sam osvojio neku nagradu od Fibre i da mu posaljem osobne podatke. Osim sto sam dao podatke i oib kod registracije, nagrada me ne zanima. Je passe la main.


Za dlaku te nisam izbacio sa sajta zauvijek. Ali neko ćeš vrijeme biti na hlađenju, koliko me bude držala ljutnja. Nitko te ne tjera da glasaš, ali glasati iz zajebancije za nešto proizvoljno je glupo i bezobrazno. I još se ideš s tim hvaliti. Konju.







. Aha,ok.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15667 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 01/03/2019 : 22:02:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Nazalost nije se za cuditi...od koga je. Stvarno bezobrazno. Ne trebs vrijedati konje, te lijepe, pametne i plemenite zivotinje...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1940 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 02/03/2019 : 11:23:36  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message  Reply with Quote
Namesteno ponovo. Nista nisam dobio.
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
865 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 04/03/2019 : 18:48:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Anto_123

ne znam treba li ali evo 73.



Hvala

Taman strip koji mi je izgledao zanimljivo, ali sam ih previse vec bio uzeo na interliberu pa nije mogao doci na red.

Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page

Macon
Senior Member

Slovenia
1195 Posts

Member since 18/03/2005

Posted - 04/03/2019 : 19:35:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Macon a Private Message  Reply with Quote
Nikad ne dobijem.

Članovi, smanjite vaš broj, previše vas ima. Ali mogučnost je skoro 4%.

Čestitke dobitnicima.

www.maconcomics.com

Edited by - Macon on 04/03/2019 19:37:09
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5245 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 04/03/2019 : 20:59:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Jos jednom hvala onom ko je pogodio "moj broj"...vraticu mu sledece godine
Go to Top of Page

smogy_boy
Starting Member



Croatia
67 Posts

Member since 18/02/2016

Posted - 05/03/2019 : 12:48:17  Show Profile Show Extended Profile  Send smogy_boy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Manny

84



hvala Manny što si upisao moj broj
također hvala FIBRI na nagradi
uopće nisam skužio da sam je osvojio srećom me je Alen danas nazvao i uljepšao mi dan, hvala
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000