forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 DC Extended Universe movies
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 18/03/2019 : 19:52:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Poll Question:
Ah ti prezreni DC superhero filmovi. Nitko ih baš ne voli, ali meni su ok. Valjda sam ljubitelj žanra. Moglo je to bolje svakako, ali meni su posve dobri. Neki su mi čak bolji od pola iz MCU. Samo ih je 6 za sada, budućnost neizvjesna. Ben mi je omiljeni Batman - baš onako malo stariji kao iz omiljenih stripova. Najviše mi je žao zbog njega što ne ide. Ovaj zadnji je dobro zaradio, možda bude sve ok.
Koji vam je omiljeni i zašto...

Choices:

Man of Steel
Batman v Superman: Dawn of justice
Suicide Squad
Wonder Woman
Justice League
Aquaman


Who Can Vote? Only Members can vote. You need to register or be logged in to vote.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 18/03/2019 19:53:14

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 18/03/2019 : 20:07:51  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
WW, Aquaman i vjerojatno Shazam ostaju, a ostalo se rebootira. Očekujem kako će ići po principu multiversea - nešto će postojeće verzije WW, Vodenka i Shazama prebaciti u paralelni svemir sa osvježenim verzijama.

Ili možda ne.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 18/03/2019 : 20:26:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Wonder Woman, jedini za koji mogu reći da je odličan i na razini nekih MCU filmova.
I Aquaman je ok, barem je nešto probao, iako je blesav.

BvS, SS, JL su nažalost loši.
MoS samog po sebi ne mrzim toliko, ali mrzim to što je nastalo iz njega.
I Supermanu takav ton nikako ne odgovara.

Shazam mi se zasad sviđa po trailerima.


Još bi Flash trebao ostati iz te ekipe, nešto je čak pisalo da se glumac zauzima za skriptu ili tako nešto.
I Harley iz SS će biti u nekakvom Birds of Prey filmu.
A radi se i SS2, no bez Harley, a Deadshota su recastali, ali ipak bi trebao kakti biti nastavak, a ne reboot.
Tak da ne znam hoće li rebootati taj svemir, ili samo recastati Batmana i Supermana.

Ali da su si pucali u koljeno u startu, jesu.


Sad tek vidio da je SS2 ipak reboot.
Ko zna kaj na kraju od sveg tog bude.

Edited by - Windwalker on 18/03/2019 20:33:13
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3648 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 18/03/2019 : 21:39:13  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Pomalo kontroverzno glasao sam za BvS
Ne mogu se oteti dojmu da je to bio film s dosta dobrom idejom i sjajnim uvodom, no sve je otišlo nizbrdo s onim užasno glupim plot twistom (kako je to prošlo u reviziji scenarija ja i dalje ne znam) i Snyderovim iživljavanjem po CGI-u. Ali film je imao stvarno dobrih momenata i ta mračna atmosfera je pasala, čak je i bilo dosta metafora i vizija iz snova što odobravam.

SS i JL su toliko loši da ih se ne isplati ni komentirati.
WW je bio dosta dobar, ali ne i toliko sjajan koliko su ga kritike nahvalile, film je jahao na valu prvog ženskog heroja u glavnoj ulozi u DCEU/MCU filmovima, a nije da je bez mana bio, solidan humor ali radnja prozirna i nedovoljno uvjerljiva

Aquaman, znam da ga mnogi odobravaju, ali meni je bio veliko razočaranje, od scena koje su izgledale kao Power Rangers do smiješnog post credit, bilo je tu dosta kreativnih rješenja ali nikako ga ne mogu ozbiljno doživiti

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 18/03/2019 : 22:00:16  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Wonder Woman je užasno precjenjen. U rangu marvelovih. Dakle neozbiljan superhero filmić za tinejdžersku publiku.


Imati betmena i supermena u jednom filmu je uvijek zanimljivo tako da glas ide BvS-ju. I slažem se Obijem. Affleck je dobar betmen.
Go to Top of Page

Anto_123
Average Member

761 Posts

Member since 16/01/2015

Posted - 19/03/2019 : 08:57:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Anto_123 a Private Message  Reply with Quote
Ja obožavam ovu vrstu filmova i inače sam veliki ljubitelj filmova uopće.Dao sam glas odredu otpisanih jer sam ga gledao u kinu pa je doživljaj bio vrhunski a to ne znači da mi se ostali ne sviđaju.Sve sam ih gledao po 2-3 puta stim da vodenog samo jednom, razlog, tek je izašao.
Go to Top of Page

musek
Starting Member

9 Posts

Member since 09/03/2016

Posted - 19/03/2019 : 10:05:40  Show Profile Show Extended Profile  Send musek a Private Message  Reply with Quote
Wonder woman jedini je od svih navedenih dobar film, ovi su ostali, nažalost, svi jednostavno loši filmovi, obožavam Batmana (Bale + Nolana) i baš mi je zato bilo posebno teško gledati ova dva loša filma i grozno je gledati kako Affleck mrcvari Viteza tame.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 19/03/2019 : 10:28:20  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Sve je to tu negdje, otprilike na razini MCU filmova.
Obozavam superherojske stripove, ali ti filmovi su me polako smorili.
Potreban je novi pristup, nesto novo, da bi se ovi filmovi osvjezili. Nije vise dovoljno povrsno kopirati poznate evente iz stripova.
Go to Top of Page

Spectre
Junior Member



Croatia
339 Posts

Member since 10/11/2001

Posted - 19/03/2019 : 12:41:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Spectre a Private Message  Reply with Quote
Moj glas Batman v Supermanu (produljenoj verziji naravno). Jednostavno film koji mi je sve bolji svakim gledanjem. Iako smatram da je previše natrpano za jedan film i trebala su biti dva i to bez nekih nepotrebnih scena koje na žalost ne vode nigdje. Iako mi Eisenberg nije za Lexa, u kontekstu svemira zapravo nemam ništa protiv za malo drugačiju verziju Luthora kojega nam je on dao. I cool mi je što je on glavni negativac i doslovno manipulira događajima od prve minute filma. I jednostavno sam veliki fan Supermana i Batmana...

Ostali su mi isto svi dobri, ne znam kojeg bih izdvojio kao najboljeg, svi su mi bili zabavni i volim ih pogledati opet.

Filmovi, serije, super-heroji, stripovi - moj youtube kanal:
https://www.youtube.com/c/kanal301
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 19/03/2019 : 16:21:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spectre

Moj glas Batman v Supermanu (produljenoj verziji naravno). Jednostavno film koji mi je sve bolji svakim gledanjem. Iako smatram da je previše natrpano za jedan film i trebala su biti dva i to bez nekih nepotrebnih scena koje na žalost ne vode nigdje. Iako mi Eisenberg nije za Lexa, u kontekstu svemira zapravo nemam ništa protiv za malo drugačiju verziju Luthora kojega nam je on dao. I cool mi je što je on glavni negativac i doslovno manipulira događajima od prve minute filma. I jednostavno sam veliki fan Supermana i Batmana...

Ostali su mi isto svi dobri, ne znam kojeg bih izdvojio kao najboljeg, svi su mi bili zabavni i volim ih pogledati opet.



Slažem se sa svime napisanim.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

djdjuro
New Member



Croatia
104 Posts

Member since 27/09/2011

Posted - 19/03/2019 : 17:41:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit djdjuro's Homepage  Send djdjuro a Private Message  Reply with Quote
Od svih nabrojanih filmova, meni je u sjecanju jedino ostalo da Gal Gadot vrhunski, hmmm, izgleda :-)
S obzirom na broj glasova, nekako mi se cini da i ostali glasaci dijele moje misljenje he he he
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 19/03/2019 : 17:53:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Moja lista po tome koliko mi se koji svidio...

Batman v Superman: Dawn of justice
Aquaman
Justice League
Man of Steel
Suicide Squad
Wonder Woman

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 19/03/2019 : 18:02:48  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
JL je jednostavno grozan film. Samo jedna scena u tom govnetu valja, a to je ona kad Fleš skonta da je Sups takođe poprilično brz 8)
DCU nema nijedan ok film, kamoli dobar (s tim da Akvamena još nisam pogledao). WW toliko nahajpana, a ništa, ravna crta, šablonski odrađen film.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000