forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČAROBNA KNJIGA PREDSTAVLJA - MI SMO X-MENI
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Melusine
Junior Member



350 Posts

Member since 17/05/2017

Posted - 18/04/2019 : 15:31:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Melusine a Private Message  Reply with Quote
MI SMO X-MENI

12 PRIČA NA VELIKOM FORMATU!

NA LETEĆEM STARTU OD 18. DO 20. APRILA PO CENI OD 2.000 DINARA!

Slavni tim mutanata Marvelovog univerzuma pred vama je u nesvakidašnjoj antologiji koja vam donosi najuzbudljivije i najemotivnije trenutke njihove istorije, od epizode u kojoj su se prvi put pojavili, davne 1963, sve do njihovih savremenih avantura.



Istražite čudesni univerzum moćnog tima superheroja kroz priče koje su potpisala najčuvenija imena američkog superherojskog stripa: Sten Li, Džek Kirbi, Kris Klermont, Džon Bern, Roj Tomas, Džon Bjusema, Len Vin, Džim Li i Grant Morison.

U ovoj jedinstvenoj zbirci priča saznajte: Ko je Profesor X i kako su nastali X-meni; ko su ključni članovi tima; kako se i zašto tim menjao, od originalnih X-mena do Novih X-mena; ko su njihovi najveći neprijatelji; kako izgleda živeti i boriti se za mir i slobodu u svetu punom opasnosti.

Ne propustite jedinstvenu priliku da nabavite ovu izuzetnu zbirku s popustom od 33%. Knjiga MI SMO X-MENI biće na Letećem startu od 18. do 20. aprila u striparnici „Čarobna knjiga” u Dečanskoj 5 u Beogradu, striparnici „Alan Ford” na Novom Beogradu, Klubu čitalaca Čarobne knjige „Bulevar Books” u Novom Sadu i na našem sajtu po ceni od 2.000 dinara. Posle Letećeg starta, cena u našim klubovima čitalaca i na sajtu iznosiće 2.250 dinara, a u ostalim knjižarama 2.999 dinara.

https://issuu.com/carobnaknjiga2/docs/mi_smo_x-meni

Dr. Zistis
Advanced Member



5230 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 18/04/2019 : 18:59:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
E ovo se obavezno pazari
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20632 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 18/04/2019 : 23:14:50  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
eh;a meni je ovo jedan od stripova kojeg bi morali da mi plate da ga pročitam.Najozbiljnije.

čitanje ona dva ČK esencijala sa Iksmenima mi je jedno od najvećih mučenja koja sam doživeo čitajući stripove;a što je najgore,nisam hteo da odustanem već posle 20-30 stranica kad sam ukapirao da mi ovako nešto ni najmanje ne leži.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39016 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 19/04/2019 : 07:28:10  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Koja je koncepcija ovih izdanja "Ja sam..."? Tu ubace nesto kao "Zagor prica" i "Helingena"?
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15601 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/04/2019 : 08:26:11  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

eh;a meni je ovo jedan od stripova kojeg bi morali da mi plate da ga pročitam.Najozbiljnije.

čitanje ona dva ČK esencijala sa Iksmenima mi je jedno od najvećih mučenja koja sam doživeo čitajući stripove;a što je najgore,nisam hteo da odustanem već posle 20-30 stranica kad sam ukapirao da mi ovako nešto ni najmanje ne leži.


Ovo kao da sam ja napisao.
Srecom brzo sam prodao tu 'superherojstinu'. Za sitne pare, trecinu cijene, samo sto dalje da su...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Cuvam starudije
Senior Member



1905 Posts

Member since 03/02/2012

Posted - 19/04/2019 : 09:46:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Cuvam starudije a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Koja je koncepcija ovih izdanja "Ja sam..."? Tu ubace nesto kao "Zagor prica" i "Helingena"?


Ne. Vise dodje kao enciklopedija velikog formata sa puno korisnih tekstova. Izdvojeni su najvazniji stripovi od samog pocetka do sadasnjosti. Meni jedno od najboljih Marvel izdanja na ovim prostorima.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10804 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 19/04/2019 : 09:50:58  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
da ima, savic bi ovo spalio
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5230 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 19/04/2019 : 10:02:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

eh;a meni je ovo jedan od stripova kojeg bi morali da mi plate da ga pročitam.Najozbiljnije.

čitanje ona dva ČK esencijala sa Iksmenima mi je jedno od najvećih mučenja koja sam doživeo čitajući stripove;a što je najgore,nisam hteo da odustanem već posle 20-30 stranica kad sam ukapirao da mi ovako nešto ni najmanje ne leži.


To nisam citao ali ovo je obaveznon stivo
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39016 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 19/04/2019 : 12:07:22  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Mozda i uzmem ovo da vidim kako izgleda. Volim X-men.
Go to Top of Page

DRAŽEN
New Member

171 Posts

Member since 06/12/2015

Posted - 19/04/2019 : 18:28:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DRAŽEN a Private Message  Reply with Quote
Ovo se kupuje.

Edited by - DRAŽEN on 19/04/2019 18:40:27
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000