forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibra na CRŠu
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/05/2019 : 22:27:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Sutra u Zagrebu počinje Crtani Romani Šou, i ove nas godine očekuje bogat i zanimljiv program, svakako navratite. Fibra će, kao i obično, imati svoj štand, s jednako uobičajenim popustom od 20%. Iz tiskare očekujemo još sedam izdanja: Plašt i očnjaci 1 i 2, Top 10 1 i 2, Maršal Bass 2 i, konačno, reprint Metabaruna 1 i 2. Nažalost, zbog tehničkih problema u tiskari i kvara na liniji za tvrdi uvez, nije sigurno hoće li izdanja doći na vrijeme, mi se svakako nadamo da hoće. Vidimo se!

Trouble will find me

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 10/05/2019 : 05:50:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Prvo sreća kad sam vidio Metabarune, onda vidim opet problemi sa tiskarom...:(
Ajde držim fige da sve bude spremno, a kada ti dođu neki od ovih stripova molim te napiši ovdje.


-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 10/05/2019 : 08:52:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ako ne izađe na vrijeme, nekoliko primjeraka skloniti u magacin do Interlibera. Da se ne rasproda do tada. :)
Ali mislim da bi svaki izdavac bio extatic da je tako (u 6 mjeseci rasprodati tiraz, a da nisi Libellus). ;D


Marko, koji se strip u posljednje vrijeme rasprodao u istoj godini?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/05/2019 : 09:22:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Ako ne izađe na vrijeme, nekoliko primjeraka skloniti u magacin do Interlibera. Da se ne rasproda do tada. :)
Ali mislim da bi svaki izdavac bio extatic da je tako (u 6 mjeseci rasprodati tiraz, a da nisi Libellus). ;D


Marko, koji se strip u posljednje vrijeme rasprodao u istoj godini?





Nijedan, mislim. Eternaut 2 ili Djeca kapetana Granta ili Prdonje su se rasprodale u manje od godinu dana, ali ne u istoj godini...

Trouble will find me
Go to Top of Page

fasnik
Starting Member



82 Posts

Member since 14/07/2010

Posted - 10/05/2019 : 10:11:32  Show Profile Show Extended Profile  Send fasnik a Private Message  Reply with Quote
Eh, taman se ponadao kako će se naći još pokoji Grant. Ništa, ufanje u reprint. :)
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 10/05/2019 : 10:17:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Mozda ima jos koji primjerak u nekoj striparnici, knjizari...


Ali eto, iako su postojale mozda sumnje u prodaju E2 (u (ne)kvalitet stripa se nije sumnjalo previse), ipak se dosta brzo rasprodao. Narod ga je htio, narod ga je i dobio. :)
I sam sam ga uzeo, no priznajem da jos nisam krenuo sa citanjem. Mozda ipak prvo obnovim prvog u ovom odlicnom novom ruhu pa se onda spustim na ovaj nepoznat put...



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/05/2019 : 10:20:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Granta ima još u knjižarama u gradu.

Trouble will find me
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 10/05/2019 : 10:46:35  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Granta ima još u knjižarama u gradu.



ne u beogradskim
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 10/05/2019 : 13:37:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by Markos

Granta ima još u knjižarama u gradu.



ne u beogradskim


Šta si čekao...već po komentarima po forumu meni je odmah delovalo da će brzo otići.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 10/05/2019 : 13:40:01  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis
Šta si čekao...već po komentarima po forumu meni je odmah delovalo da će brzo otići.



opusti se, vidis da ne trazim reprint. snosim svoju kaznu i ne kukam

Edited by - kasper on 10/05/2019 13:40:55
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 10/05/2019 : 13:42:53  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
a sem toga, biti ce reprinta (gotovo) sigurno pa je situacija bez sikiracije
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 10/05/2019 : 14:31:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

a sem toga, biti ce reprinta (gotovo) sigurno pa je situacija bez sikiracije


Zato i pozivaš na smirenost, licimuru
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 10/05/2019 : 14:37:15  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by kasper

a sem toga, biti ce reprinta (gotovo) sigurno pa je situacija bez sikiracije


Zato i pozivaš na smirenost, licimuru




ma, ono, sta znam, iskreno verujem da su sanse da mi se strip svidi 50% 50%, ko i sangri la. zato i sve oduzavam sa istima. kako bude bude...
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 11/05/2019 : 19:28:04  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
Kao i uvijek ostavio hiljadarku na štandu...... Sve u savrsenom redu.... Jako mi je žao sta nije stigla nova tura, ali ionako cu uzeti sve sta zelim kasnije.

Marko o tvom potezu i daru za moju kćer necu puno, vec cu samo rec, kapa do poda..... Hvala do neba, ne zbog materijanog dijela nego zbog produbljivanja ljubavi prema stripu koju ionako ima vec usađenu....... Dakle strip smo morali u kafiću uz sladoled citati..... Zakasnili na rucak, zena poludila, ali kaze kcer da je vrijedilo.......
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 12/05/2019 : 00:14:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
I meni je žao što nova tura nije stigla, ali moralo se i to jednom desiti:( Viša sila.
Što se malene tiče (ima divno ime, bravo!) baš mi je drago ako sam je toliko razveselio!

Trouble will find me
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 13/05/2019 : 08:33:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
I meni baš žao, ''savršeno'' me pogodilo baš u stripove koje sam mislio uzet, niš, sad čekat onaj popust u 7-om mjesecu ;)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 13/05/2019 08:34:26
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 13/05/2019 : 12:25:11  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

I meni je žao što nova tura nije stigla, ali moralo se i to jednom desiti:( Viša sila.
Što se malene tiče (ima divno ime, bravo!) baš mi je drago ako sam je toliko razveselio!



Je je, obožava CRŠ od kad je imala 2 godine, i zna da se svaki put vraća doma sa vrećicom stripova....ima već i svoju policu sa stripovima tako da se za svoju kolekciju ne brinem :).

Kaže ona "Tata jel i taj striček ima toliko puno stripova kao ti"
Ja reko "Ma ima on i mrvicu više :) "

....u svakom slučaju hvala još jednom
Go to Top of Page

djdjuro
New Member



Croatia
104 Posts

Member since 27/09/2011

Posted - 16/05/2019 : 10:06:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit djdjuro's Homepage  Send djdjuro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Granta ima još u knjižarama u gradu.



Evo ja bih ga htio kupiti. Zna li možda netko pouzdano u kojoj knjižari u ZG/Hrvatskoj još uvijek ima kupiti "Djeca kapetana Granta"?
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 16/05/2019 : 10:28:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djdjuro

quote:
Originally posted by Markos

Granta ima još u knjižarama u gradu.



Evo ja bih ga htio kupiti. Zna li možda netko pouzdano u kojoj knjižari u ZG/Hrvatskoj još uvijek ima kupiti "Djeca kapetana Granta"?



Imaš u knjižarama Znanja u Rijeci, Puli i Varaždinu.

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

djdjuro
New Member



Croatia
104 Posts

Member since 27/09/2011

Posted - 16/05/2019 : 18:22:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit djdjuro's Homepage  Send djdjuro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by djdjuro

quote:
Originally posted by Markos

Granta ima još u knjižarama u gradu.



Evo ja bih ga htio kupiti. Zna li možda netko pouzdano u kojoj knjižari u ZG/Hrvatskoj još uvijek ima kupiti "Djeca kapetana Granta"?



Imaš u knjižarama Znanja u Rijeci, Puli i Varaždinu.




OK, hvala. U sva 3 navedena grada nažalost nemam nikoga bliskoga koga bih zamolio da mi kupi. Nadao sam se da će se možda netko iz ZG javiti, ako negdje po ZG još ima.
Go to Top of Page

zagor2805
Starting Member

Croatia
50 Posts

Member since 14/04/2012

Posted - 16/05/2019 : 18:24:52  Show Profile Show Extended Profile  Send zagor2805 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by djdjuro

quote:
Originally posted by Markos

Granta ima još u knjižarama u gradu.



Evo ja bih ga htio kupiti. Zna li možda netko pouzdano u kojoj knjižari u ZG/Hrvatskoj još uvijek ima kupiti "Djeca kapetana Granta"?



Imaš u knjižarama Znanja u Rijeci, Puli i Varaždinu.





U Varaždinu Djeca kapetana Granta rasprodana .Ima li možda na zalihi još "Starih prdonja"? ( knjižara Znanje, Varaždin ).


When life gives you lemons, make a lemonade
Go to Top of Page

ivke80
New Member



198 Posts

Member since 24/06/2017

Posted - 18/05/2019 : 13:05:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ivke80 a Private Message  Reply with Quote
Po jedan primjerak Djece kapetana Granta i Starih prdonja ima u Znanju u Puli. Kaze prodavacica da je dovoljno otici u knjizaru Znanja u svom gradu i trazit da povuku iz Pule i dostave tamo, da rade to bez problema.
Go to Top of Page

kifi
Junior Member

431 Posts

Member since 30/10/2005

Posted - 18/05/2019 : 17:50:46  Show Profile Show Extended Profile  Send kifi a Private Message  Reply with Quote
Ja sam uzeo zadnjeg Granta u Luminiju u VŽ. Vrijedi svaku lipu.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000