forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Traži se markolar
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 23/05/2019 : 10:22:16  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
Nakon aukcija koje su završile 07.04. i nakon par korektnih poruka i moga urednoga čekanja od misec dana i nakon par poruka koje sam poslao ni traga ni glasa od markolara.

Ako netko zna di je dotični član ili ako pročita ovaj post molim da mi se javi.
Pretpostavljam da će sve biti ok, ali previše je vremena prošlo od aukcija tako da već postajem malo sumnjičav

In spite of my rage I´m still rat in a cage...

Poli
Advanced Member



Slovenia
37240 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 23/05/2019 : 10:52:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

I na striparni se posljednji put javio 31. 3. 2019, drukcije korektan prodavac. Mozda negdje otputovao (?) ili mu se nesto desilo.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 23/05/2019 : 12:00:46  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Meni se javio 2.5., ali nakon toga ništa. Pa bih i ja iskoristio topic za upit gdje je zapelo.

Edited by - wolf on 23/05/2019 12:01:29
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 23/05/2019 : 20:07:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

Meni se javio 2.5., ali nakon toga ništa. Pa bih i ja iskoristio topic za upit gdje je zapelo.

Meni isto 2.5. Rece , guzva, dopusti, praznici. Uopce mi se ne zuri, ali ne volim da pomisli da se ne javljam pa mu jos jednom odgovorio. Al on se vise ne javi.

Lako za strip, samo da se njemu nije nista dogodilo.
Go to Top of Page

spiritoconlascure
New Member



Croatia
288 Posts

Member since 24/11/2010

Posted - 23/05/2019 : 23:10:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit spiritoconlascure's Homepage  Send spiritoconlascure a Private Message  Reply with Quote
Ja i jos jedan kolega ga takoder cekamo vec 2 mjeseca,bilo bi u redu da se javi
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46450 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/05/2019 : 09:18:57  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Dosad s tim članom nikad nije bilo problema. Možda čovik ima važnije stvari.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 25/05/2019 : 20:07:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Traži njega više ljudi.
Mnogi i po fejs grupama.
Dvojici sam eto i ja “pomogao” koliko je bilo moguće, davši im njegov broj moba.
Nakon toga, jedan od njih reče kako mu je navodno auto u kvaru. 🤔
No i to je bilo još 7.5., a reče mu tom prilikom da njegove stripove “šalje u subotu 11.5.”.
Poslije toga, ponovo novi dogovor i novi rok, pa opet novi itd., no stripove niti jedan od pomenute dvojice još dobio nije. A pitao sam ih, eto, baš prije par minuta.

Napomena:
Ovo su samo prenešene informacije koje sam dobio od dvojice članova nakon što su uspjeli uspostaviti kontakt s njim.
Sad, koliko kome od vas pomažu, ne znam.
Al’ fakat negdje je malo žešće zapelo. 🤔

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17652 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 25/05/2019 : 22:22:52  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ja osvojim steipova za 3 eura pa sutradan pola sata cekam lika ispred zgrade da mi doda stripove
uplacujem na banku u roku od odmah

sve ostalo je nepostovanje

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 26/05/2019 : 21:55:34  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav svima!

Sve je OK. Toliko se je stvari desilo, da brezveze, da vam pišem esej.

Uglavnon, malo sam bio odsutan, avto u kvaru, radio po cijele dane onda (u mjesec i po samo 3 nedelje fraj), imao sam previse aukcija skupa, pa san čekao, da svi (ili bar večina) uplate, pa krečem preko granice i svima pošaljem. Primio sam ovaj tjedan večinu zadnjih uplata, pa svima , koji su uplatili ovaj utorak (28. 5. ) saljem!

Izvinite još jednom na nejavljanju - sve če biti OK.

Hvala vam naravno i na strpljenju.

Lep pozdrav,

markolar



Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 27/05/2019 : 00:16:43  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markolar

Pozdrav svima!

Sve je OK. Toliko se je stvari desilo, da brezveze, da vam pišem esej.

Uglavnon, malo sam bio odsutan, avto u kvaru, radio po cijele dane onda (u mjesec i po samo 3 nedelje fraj), imao sam previse aukcija skupa, pa san čekao, da svi (ili bar večina) uplate, pa krečem preko granice i svima pošaljem. Primio sam ovaj tjedan večinu zadnjih uplata, pa svima , koji su uplatili ovaj utorak (28. 5. ) saljem!

Izvinite još jednom na nejavljanju - sve če biti OK.


Hvala vam naravno i na strpljenju.

Lep pozdrav,

markolar







Neka si nam ti živ i zdrav to je najbitnije
Ipak sam dobro pretpostavio da će sve biti ok, al isto ćeš fasovati negativni

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 28/05/2019 : 22:22:47  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav svima!

Danas sam bio u Hrvatskoj i svima poslao pakete, preporucena/obicna pisma sa stripovima.

Adresa mijesta iz kojeg sam poslao je Mursko Središće.

Stripove cete dobiti za 2-3 dana a ako ko zeli, mogu mu poslati KOD za pracenje - samo mi se molim javljajte na moj E-mail: markolar@gmail.com ne ovdje preko PM.

Hvala svima jos jednom na strpljenju in lep pozdrav iz Slovenije,

markolar
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000