forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibrini ljetni popusti!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/06/2019 : 01:57:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Bogami, ne zajebavam se, kad dodem u ogromno skladiste paketa u Kopilici,(ako nisam kuci da preuzmem posiljku, pri dostavi), svi postanski sluzbenici kazu; aha opet romani, sta je sad u pitanju...preko mene su i naucili tko je ko u stripu, i koji je nakladnik u pitanju...a svi postari koji mi kuci dolaze, obavezno bace oko na kolekciju...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 19/06/2019 : 11:03:43  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Slicna situacija i kod mene nedavno (nije bio Fibrin paket u pitanju)
Dostavljaču sam objasnio da doma nema nikoga prije 15h, a ja dolazim oko 17h
On me pokušavao nagovoriti da se nađemo negdje gdje njemu odgovara (zašto plaćam dostavu?). Naravno da nisam pristao, a on je rekao na to: Onda će se paket, nažalost, morati vratiti posiljatelju
Ja sam kratko odgovorio: Onda dobro da sam izabrao plaćanje pouzećem



hehe, prst u oko!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/06/2019 : 11:19:40  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Trebate se žaliti nadređenima, kao prvo. Kao drugo, mislim da se nakon primitka obavijesti o planiranom vremenu dostave može dogovoriti drugo vrijeme i mjesto dostave preko aplikacije, nema potrebe natezati se s dostavljačem.



GLS ti želi isporučit paket po svaku cijenu,ne znam možda su oni plačeni koliko komada dostave ili šta.
Ja bi ih doslovno po cilom gradu dogovara i nalazija se s njima.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1296 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 19/06/2019 : 11:58:39  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
To što je verab napisao - iz GLS-a pošalju obavijest na mob. o vremenu dostave, zajedno s brojem na koji se može kontaktirati dostavljača. Nazovem ga gdje da pusti paket - jer sam živim, a na poslu katkad nisam dostupan - i riješeno. Najčešće mi paket puste u obližnjoj pekari. Ima nekih dostavljača koji su daleko od preporuke (Overseas npr., čak i kad sam naručivao nakon preseljenja bili su šrot kao i na prethodnoj adresi), ali GLS sasvim profesionalan, barem što se mene tiče. Da ne kažem da sigurno nije problem, kao adresu dostave, ak si u sličnoj situaciji kao ja, navesti mjesto na kojem te poznaju (birtija, pekara itd.) pa ih zamoliš da preuzmu paket.

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/06/2019 : 14:27:01  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Ostavljali su i meni u pekari .
al opet ,ne vidin čemu tolika priša. dođe ujutro poruka i ti se snađi.
ka da ne mogu kolege raznit popodne.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 20/06/2019 : 12:05:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ima nas koji živimo u dijelu gdje je par kuća, nema pekara, kafana i slično. Ali zato radim 3km (kako koji tjedan, ali većinom) od kuće iliti cca 5min autom, i neće da mi donese tamo.
Ili sad i odma na kućnu adresu ili da ga ganjam po gradu kad i kako njemu paše što mi je apsurd i to odbijam. I naravno u 16:10 pa nadalje neće isto nikako.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 20/06/2019 12:06:54
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1296 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 23/06/2019 : 16:41:51  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
A druga stvar je ako te zadesi neka budaletina. A da odmah navedeš kao mjesto dostave radnu adresu pa ti ili netko drugi tamo preuzmete paket? Mada dok sam živio na drugom mjestu, imao sam i ja jednu konjinu od dostavljača. Iz gorespomenutog Overseasa, Ezop antikvarijat je nekad slao preko njih. Radio sam u školi, a škola se nalazila PREKO PUTA kuće u kojoj sam tada živio. Ali taj dostavljač je bio jako deficijentan, da se tak izrazim. Niti mobitela, niti novca za uzvratiti (pouzeće, radilo se o kakvih 10 kn), nervozan... Dostavu smo uspjeli obaviti iz 3. pokušaja. I to jedva, da sad ne duljim. Na drugoj adresi drugi poštar, ali opet nikakav dogovor. Pa sam zamolio Ezop antikvarijat da ću im ja unaprijed uplatiti novce, a oni neka ubuduće pošalju poštom. I više nikakvih problema. Poslije su i oni prešli na GLS, pa sada mi je svejedno. Mada dobro sam ja zapamtio tog dostavljača i baš mi je lijepo poslužio za priču u kojoj je umro. Tako da mi je na neki način i drago zbog tog iskustva. Iskoristiv materijal za pisanje.

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain

Edited by - bonjovi4ever on 23/06/2019 16:42:32
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4969 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 25/06/2019 : 14:00:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Bogami, ne zajebavam se, kad dodem u ogromno skladiste paketa u Kopilici,(ako nisam kuci da preuzmem posiljku, pri dostavi), svi postanski sluzbenici kazu; aha opet romani, sta je sad u pitanju...preko mene su i naucili tko je ko u stripu, i koji je nakladnik u pitanju...a svi postari koji mi kuci dolaze, obavezno bace oko na kolekciju...



daa.. i kod mene slično! Dio kolekcije prebacio sam u drugi stan, upravo uzimam i dodatne Billy police u Ikei, lako se podešavaju/spajaju i nadoštiklavaju po potrebi u širinu

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1969.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/07/2019 : 15:02:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Mala obavijest: Fibra ide na godišnji odmor 26.7., tako da ćemo sve narudžbe koje stignu između 26.7. i 12.8. poslati 12.8. Stoga, ukoliko vam je iz nekog razloga bitno da vam paket stigne prije 12.8. onda molimo da obavite narudžbu na našem webshopu unutar iduća tri dana.

Trouble will find me
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000