forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: KOLORKA 131 - Aama
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 03/09/2021 : 14:39:10  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Aama
Ovaj strip sam čitao odmah nakon Velikog mrtvaca i na prvu mi je strip bio mini šok zbog razlike u kvaliteti koja je daleko bila na strani Mrtvaca što opet znači da je meni, za razliku od većine, početak stripa bio manje kvalitetan nego nastavak.
Ovo je odličan SF. priča je stvarno na mjestu i kako ide prema sredini i kraju, to je sve jača, pozitivno konfuznija dok je kraj teški acid psihoklimaks najžešće kvalitete. Sve u svemu, ima tu neodgovorenih pitanja ali sve je to zapravo odlično složeno. Zanimljivo je kako se glavni lik mijenja kroz strip. Od šašavog pizdeka i luzera postaje ozbiljan igrač- Isto je i sa njegovim bratom, iako je njegova promjena na drugoj razini, razini psihičkog pucanja.
Crtež? Odličan ali imam jednu subjektivnu primjedbu:meni je taj Aamin svijet poprilično odbojan:)) Ne znam da li to treba prepisati scenariju ili crtežu ali hrpa toga mi se nije svidjelo što u konačnici objašnjava ocjenu za crtež.
Ali dobro, i uz tu primjedbu, strip je odličan.
Scenarij:8/10
Crtež:6/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Odoakar
Junior Member



411 Posts

Member since 04/02/2017

Posted - 03/09/2021 : 19:23:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Odoakar a Private Message  Reply with Quote
Aama mi je odličan, vizualno dojmljiv sa odličnim kolorom, maštovitiji od Aldebarana...svega tu ima, a glavni lik je vrlo simpatičan sa odličnim razvojem ličnosti kako se razvija priča.
Go to Top of Page

Chui
Average Member



924 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 20/02/2022 : 23:07:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
Nakon dvije godine ponovo se vratio Aami. Ovo je tako genijalan strip, vrh vrhova. Meni ovo se bori za mjesto u top10 Fibri, sigurno najbolji SF kad su u pitanju kolorke. U prvom čitanju je možda i bila negdje neka zbunjola, al evo na drugo čitanje sve je zapravo vrlo jasno. Od početka do kraja savršeno zakucano! Dajte si priliku i ponovite strip.
Go to Top of Page

Chui
Average Member



924 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 20/02/2022 : 23:24:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
hm da zaboravio sam na nikopola dobro to su mi trenutno dva najbolja SFa u kolorkama.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000