forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Nemogućnost sudjelovanja na aukciji
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 25/06/2019 : 11:11:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Nisam nikada dosada sudjelovao na aukcijama, otkada sam se registrirao. Probao nekidan bidat neke aukcije, i kad kliknem "pošalji" ponudu, piše mi:

quote:
Vaši korisnički podatci su nepotpuni! Da biste sudjelovali na aukcijama morate popuniti vaš korisnički profil


E sad, sjećam se jedino da nisam unio OIB kad sam se registr., ali to je ionako bila opcija samo za one koji prodaju. Jel se ti korisnički podatci mogu dopuniti nekako ili je to gotovo, nemoguće sad napravit?

Ako može super, ako ne, nema veze. U tom slučaju, kontaktirat ću ljude za ono što me zanima, kad istekne ta i ta aukcija, a da nitko nije ostavio ponudu

"everybody's got a plan until they get hit"

jaki
Advanced Member



Croatia
25901 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 25/06/2019 : 11:24:19  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Gotovo je.Ko je jeba jeba je:)
Normalno da nije.
Popuni i oib.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Manny
Average Member



569 Posts

Member since 21/08/2011

Posted - 25/06/2019 : 12:00:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Manny a Private Message  Reply with Quote
Glede registracije i profila, ja sam oduvek imao problem da se registrujem sa email adresom koju redovno koristim. Kada bih probao promeniti adresu, dobio bih grešku

"Ne dopuštamo anonimne E-mail adrese clanovima s rejtingom manjim od 10! Kad Vaš rejting prede 10, moci cete promijeniti email adresu!"

E, kad sam konačno uspeo da prebacim rejting od 10, sada dobijam grešku

"Ne dopuštamo anonimne E-mail adrese clanovima s rejtingom manjim od 30! Kad Vaš rejting prede 30, moci cete promijeniti email adresu!".

Aaaaaaaaaaaaaaaaa.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/06/2019 : 12:19:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Nisam nikada dosada sudjelovao na aukcijama, otkada sam se registrirao. Probao nekidan bidat neke aukcije, i kad kliknem "pošalji" ponudu, piše mi:

quote:
Vaši korisnički podatci su nepotpuni! Da biste sudjelovali na aukcijama morate popuniti vaš korisnički profil


E sad, sjećam se jedino da nisam unio OIB kad sam se registr., ali to je ionako bila opcija samo za one koji prodaju. Jel se ti korisnički podatci mogu dopuniti nekako ili je to gotovo, nemoguće sad napravit?

Ako može super, ako ne, nema veze. U tom slučaju, kontaktirat ću ljude za ono što me zanima, kad istekne ta i ta aukcija, a da nitko nije ostavio ponudu


niti si unio adresu niti telefonski broj.
Promijeni to i sve će biti u redu.

https://www.stripovi.com/index.asp?page=edit-profile

Trouble will find me
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 25/06/2019 : 12:59:42  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Nema broja ni adrese
Naime zivi u šumi bb

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 25/06/2019 : 14:08:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Gotovo je.Ko je jeba jeba je:)
Normalno da nije.
Popuni i oib.


Ja sam baš mislio da je gotovo, da sam nešto zeznuo

quote:
Originally posted by Markos

niti si unio adresu niti telefonski broj.
Promijeni to i sve će biti u redu.

https://www.stripovi.com/index.asp?page=edit-profile


Evo, sad unio to i radi hvala ti puno nisam bio mogao naći tu opciju gdje se unose, nadopunjuju podaci.

quote:
Originally posted by zeljko

Nema broja ni adrese
Naime zivi u šumi bb

Šuma bb živim daleko od civilizacije i ljudi u jednoj maloj brvnari


"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 25/06/2019 14:09:31
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 27/06/2019 : 18:05:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ako smijem ovdje pitat, kako da čovjeku dam pozitivan komentar nakon što sam kupio strip? Otišao sam na njegov profil da kliknem na onaj zeleni + i ništa.. jel možda negdje moram kliknut na aukciju koju sam kupio ili? Pa da nešto ukratko napišem i dodam + na njegovu reputaciju.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/06/2019 : 18:48:05  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Ako smijem ovdje pitat, kako da čovjeku dam pozitivan komentar nakon što sam kupio strip? Otišao sam na njegov profil da kliknem na onaj zeleni + i ništa.. jel možda negdje moram kliknut na aukciju koju sam kupio ili? Pa da nešto ukratko napišem i dodam + na njegovu reputaciju.



moraš iči na osvojenu aukciju i tamo mislim da piše "ostavi komentar" pa onda klikneš na pozitivan ili negativan i možeš i riječima nešto napisati i onda potvrdiš taj kometar i to ti je to. Lakše ne može biti....
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 27/06/2019 : 18:55:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hvala ti

-
-

edit: skužio za ostavljanje komentara, jeeee

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 27/06/2019 22:29:16
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000