forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor zlatni klasik 5 - Odlazak u nepoznato
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12292 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 09/07/2019 : 15:26:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Dodsferd objasnia . Ovde imaš cilu priču u komadu. Uzmeš koju očeš. Nema sjeckanja.


Sve 5, izdanje je super. Ali meni osobno nije naj, jer ipak bi po meni trebalo imati sve naslovnice u istom stripu i da je startao od samog početka kronološki, a ne preskok od 54 orginalna broja. Ako je naš orginalni klasik napravio tu grešku, nije trebao zlatni opet.

Ali svejedno, ljudi vole i neka uživaju. Cijena je zaista super ja sam si samo uzeo klasik 49 (svemirska braća), ono 420 str. za 40 kn, pa di ćeš bolje.

Meni ne igra to sa kompletnim pričama ništa, ja kad sa jednom sveskom završim, vratim je u policu i uzmem drugu. Čak nekad napravim i malu, kratku pauzu između sveski. A i kad započnem sa nekom pričom, ja nikad ne znam hoće li priča završit u sljedećoj sveski ili će završit nakon 5 sveski, nikad ne znam koliko je dugačka priča što mi je isto super kod tih extra primjeraka.

Ako općenito spominjemo Zagora, onda mi je LL naj izdanje ikad od Zagora. Drugima je opet to samo "obična slikovnica" i opet ok, njihovo mišljenje.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4747 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 09/07/2019 : 22:02:15  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Izdanje već kao takvo je odlično i jeftino
Dizajn mi je odličan kao i kod Zagor klasika, svaki na svojstven način

Kupujem prvu naslovnicu u 2 primjerka, mat verzija


Tellera nema već dugo, ali njegov duh je svejedno pronašao način da uđe u vampira.



Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16842 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 09/07/2019 : 23:27:24  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Da li će teller oboriti rekord u nejavljanju na forum?
Da li je ikada bilo da ga ovoliko nismo čuli??
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000