forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Jednom za svagda...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

vladar
Average Member



Serbia
676 Posts

Member since 05/09/2002

Posted - 23/09/2019 : 14:57:59  Show Profile Show Extended Profile  Send vladar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by vladar

Moji stripovi su u kesicama.
Razloga je vise, a prvi i osnovni je, kao sto je neko napisao, disanje.
Stripova je jako puno, prostorija nije narocito velika (decija soba) i od mirisa stripova (od hemije - boje, lepkovi, izbeljivaci, ....) ne bi u toj prostoriji moglo da se boravi.
Zamislite da ste vi ili vase dete po ceo dan (ili desetak sati) u takvoj prostoriji. Provedite npr. 5 sati u magacinu Darkwood-a kada im stignu stripovi (narocito kiosk izdanja) i nece vam biti dobro.

A voleo bih da mi neko licno kaze ovo sto su pojedini pisali u nekoliko pocetnih postova o ljudima koji stripove drze u kesicama.
I kao fora, bas i nije neka.



Ja nisam super sa zdravljem, ali živio sam dugo u takvoj situaciji i nije da se nije moglo živjeti.



Sve je to super, svako radi onako kako misli da treba.
Kao sto napisah, stripovi mi stoje u decijoj sobi.
Ne pada mi na pamet da mi dete, kojem sam zbog svojih hobija oduzeo deo prostora, udise kojekakvu hemiju.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6057 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 23/09/2019 : 15:52:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ja stripove držim u zatvorenim ormarima, nedavno sam kupio Ikeine billy-e i vrata koja su pola staklo, pola zatvorena (stavio sam slike u voajerima).
Ne trebam ih gledat dok stoje u ormaru i da je bilo, kupio bi skroz zatvorena vrata. Gledat ću ih kada ih čitam.
Volim da su u dobrom stanju, ako je cijena dobra, kupim i oštećene jer me ne smeta ako je cijena korektna, a ako plaćam više, želim besprijekoran proizovd o čemu god da se radi.
Vrećice ne stavljam, niti bi stavljao i da su mi police otvorene.
Prije ovoga su mi stripovi stajali u zatvorenim ormarima u špajzi, daleko od očiju, da niko ne vidi gdje bacam lovu. :)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 23/09/2019 19:56:40
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000