forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Čitanje digitalnih stripova?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Deers
Advanced Member



Croatia
9199 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 01/12/2022 : 08:59:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Našao. Tnx!

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6056 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 04/12/2022 : 17:30:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Nisu stripovi, došao mi neki dan Kindle PW11. Ajme što je meni to genijalno.
Em je mali i lagan, em sam ga natrpao sa hrpom knjiga koje ne zauzimaju niš mjesta. Čak je dosta brz i kod okretanja stranica.
Em ima ono odlično svjetlo sa kontrolom koliko žućkasto/narančasto da bude kako bi bilo što ugdonije čitai u mraku, a i sam e-ink ekran ni najmanje ne umara oči.
Iskreno ovo mi je kao da sam izašao iz spilje. Ne znam što sam čekao do sada, odlična stvar.
Sada još čitam neke knjige koje imam, a onda mislim potpuno preći na e-čitač i vj rasprodat neke od knjiga (neke ću ipak zadržati. :D).

Šteta da ne postoji ekvivalent za stripove, tu mi je papir debelo ispred bilo kakvog ekrana.
Da znam za e-ink u boji, ali to sve za sada izgleda grozno, a i prespori su s obzirom da stranice u stripovima vrtimo puno brže nego u knjigama.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 04/12/2022 17:32:54
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4849 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 05/08/2023 : 15:55:53  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote


Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000