forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Beogradski sajam 2019. 20 – 27. listopad/oktobar
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 08/11/2019 : 14:55:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

zakasneli izveštaj:
kao i svake godine (unazad od 2008.),sajamska subota je nešto specijalno u mom životu - kao nekada što mi je bila Nova godina (za koju danas ne dajem ni pet para).

Sa četvoročlanom posadom iz srpskog Chichaga,došao sam na Sajam u ranim prepodnevnim satima,gde mi se pridružio još jedan chachanin (doduše naturalizovani).

Odmah se oko štandova AF i DW spontano okupilo staro stripoholičarsko društvo,i uz pajtosovaču i ralfazamovaču stalo ćakulati,pijuckati i meriti čija je lista duža.

Na žalost,izostali su ove godine neki stari znanci iz inostranstva,poput mikea iz Ljubljane,Bombardera iz Banjaluke,Deecay iz Donjeg Vidoveca i tako dalje.

Žao mi je samo što se ne slikasmo mi stari forumaši,kad se skupismo u jednom trenutku (pajtos,savić,doca,brus vejn i ja;a tu su se motali i koltonja,kolektor,gibica).

Od susjeda je tu bio markos,a i bernard se aktivno motao.

Markos nam je pokazao dizajn za dve majice (sa Kenom i Betsom),a nismo ga nešto gnjavili sa pitanjima,jer čovek i ovde sve uredno odgovara.Zato Bernarda jesmo,i reče da će naredne godine ići Soda,dva Sibilina,prvi Krcko,da nakon Ken Parkera definitivno neće raditi Mister Noa i svašta jop nešto.

Videh još masu stripofila,forumaša,izdavača,autora...i sve je bilo super (mada mi u jednom trenutku moji saputnici skrenuše pažnju da ja vozim auto,pa da prikočim malo sa vatrenom vodom),osim što je sve prošlo jako brzo.

Vidimo se dogodine.

quote:
Originally posted by Dexters

Sve blagi pogledi, osim jednog

još bih dodao:

svi mladi, osim jednog
svi ćelavi osim jednog
svi Srbi, osim jednog

jesam pogodio?


da ti pošteno kažem,ne sećam se na koje sam treće rešenje mislio - ćelavci i srbi to svakako,ali ovo mladi,mislim da nije to bilo u pitanju - verovatno,svi forumaši osim jednog,a to je baš taj matoriji od nas mladih.



Nisi Bernija pitao za Jeremiaha?

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 08/11/2019 : 14:57:13  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
što bi kad ga uzimam od ČK.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 08/11/2019 : 14:58:08  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Dexters
svi Srbi, osim jednog


jok...dvojica su naša...markos i anto


znao sam da ćešovo reći
quote:
Originally posted by ReemCP

@Anto - baš lijepe slike, a ovo gdje držiš Zagor knjigu 30, čovjek da ne zna, pomislio bi da je to u tvojim rukama format knjige tipa Alan Ford Zaista si ogroman lik



Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 08/11/2019 : 15:08:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

što bi kad ga uzimam od ČK.



A uzimam i ja...i od S-A isto....

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000