forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČAROBNA KNJIGA PREDSTAVLJA - DEDPUL OPET SATIRE
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Melusine
Junior Member



350 Posts

Member since 17/05/2017

Posted - 30/10/2019 : 15:32:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Melusine a Private Message  Reply with Quote
SAJAMSKI NOVITETI - „DEDPUL OPET SATIRE MARVELOV UNIVERZUM“

Sećate se onoga kad je Dedpul malko previše pošandrcao i SATRO CEO MARVELOV UNIVERZUM?

E pa, ovo nije to. Ovo je nešto drugo.


Format: 24x16
Br. str.: 96


Scenarista Kalen Ban i crtač Dalibor Talajić – tvorci prvobitnog pokolja superheroja – ponovo se udružuju u potpuno novoj i potpuno drugačijoj pripovesti o smrti i razaranju, u kojoj glavnu ulogu opet ima Lajavi Strelac! A u njoj ćete videti kako Vejd Vilson na najgrozomornije moguće načine eliminiše sve vaše omiljene junake! Među njima su: Majls Morales! Venom! Tor! Čuvari galaksije! Pa čak i paceri iz Netfliksovih serija kao što su Panišer i Džesika Džouns! A ovo ima da ga boli mnogo više nego vas – vi ćete čak i uživati! No jedno je sigurno – nećete verovati sopstvenim očima kad vidite kako to DEDPUL OPET SATIRE MARVELOV UNIVERZUM!

„DEDPUL OPET SATIRE MARVELOV UNIVERZUM“ možete kupiti u striparnici „Čarobna knjiga“ u Dečanskoj 5 u Beogradu, striparnici „Alan Ford“ na Novom Beogradu, Klubu čitalaca Čarobne knjige „Bulevar Books“ u Novom Sadu i, naravno, na našem sajtu, po ceni od 1.000 dinara.

anto
Advanced Member



Serbia
20704 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 07/01/2022 : 14:36:17  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Što se tiče Dedpula,koji mi je izuzetno simpatičan supreheroj,ona edicija gde su izašle dve knjige (Mrtvi predsednici i Za jastučnicu dolara,ili tako već nešto),mi je do jaja,sve drugo što sam čitkarao mi je od mnjah do prosek.
Dedpul satire marvelov univerzum bi mi bio prosek;ili tek ok strip.A i to samo zbog opičenog prevođenja Draška Roganovića koji je učinio (verovatno) da strip bude bolji nego što jeste.Sama priča je tek standardna Dedpul zajebancija,ali bez nekog posebnog kvaliteta.Talajićev crtež dobar.

3/5

*kakva je ovo fora da za strip koji je rađen u Simbolu u impresumu piše da je rađen u Rotografici??
Ili je to samo čakejski test (ono što je karven pričao) da vide jel vidimo razliku između Simbola i Rotografike.Barem su onda mogli da uklone one glupave listiće u prednjem i zadnjem forzecu.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 07/01/2022 14:38:19
Go to Top of Page

knauso
New Member



297 Posts

Member since 18/12/2020

Posted - 08/01/2022 : 10:31:11  Show Profile Show Extended Profile  Send knauso a Private Message  Reply with Quote
Dobro su listici,ne diraj mi to :) ja ih iskoristim za neki drugi strip.
Npr. za Fibrinog Magnusa, jer se na nekim stranama crnilo preslikalo na sledecu stranu, na pocetku epizoda.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000