forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 LUFTBALLONS - U PRODAJI
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 19/04/2020 : 19:29:18  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
na trećem sam albumu,i baš sam zadovoljan stripom - sad se samo javljam da prijavim nešto što sam uočio,kao grešku:

tip koga Lena opali u glavu se zove Franc (što vidimo kad joj "otima" 29-ku u drugom albumu);a pilot koji joj nudi žestinu,i sa kojim se dobro slaže,je Rudi;mada ga u sceni kada piju piće u sobi nakon ekscesa sa pravim Francom zove Franc,da bi ga 20 stranica kasnije,kada kreću da izmajmunišu američke pilote,naziva Rudijem.

Over and out.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 20/04/2020 : 15:59:48  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Političko,akciono,špijunska avantura sa mlaznjačkim okršajima - u principu,sviđa mi se ovaj miks žanrova,ali kad je to sa pregršt likova,pojmova,događaja,dvostrukim i trostrukim igrama u kojima je sve prilično zamršeno,moj mozak počinje da popušta.Pa ipak,u Luftbalonsima se ipak snašao,i koliko toliko pohvatao konce ove priče.

Glavna dešavanja se odvijaju u Berlinu,i zapadnom i istočnom,junakinje su dve mlade i lepe nemice,jedna je pilot kod komunista,druga je njihov špijun kod zapadnjaka,u toku je hladni rat koji lako može da preraste u nuklearni,likovi i istorijske činjenice su realni.

Malo sam se pogubio u završnici,pa zbog toga su finalni dojmovi nešto slabiji,ali sam generalno zdovoljan viđenom pričom,ali i Mazinim crtežom koji pogotovu otkida na avionima.

Sve u svemu jako dobar mini serijal,i ako ste ljubitelj ovako nečega,obavezno nabavite.Izdanje je sjajno,te toga pohvale za izdavača,a cena više nego prihvatljiva.

4/5

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

zokalav
Senior Member



2011 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 22/04/2020 : 14:35:32  Show Profile Show Extended Profile  Send zokalav a Private Message  Reply with Quote
Hvala Anto

drago mi je da uživaš u čitanju...
180 strana
tvrdi uvez
u boji
A4 format
cijena po striparnicama oko 15 - 17 eura
kompletna priča
valjda nije puno
http://stripovibanjaluka.blogspot.com/

pozzz

Edited by - zokalav on 23/04/2020 09:09:55
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10969 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 13/04/2021 : 12:30:06  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
Ovo je greška u mom integralu? Zadnja stranica CB?

[url=https://ibb.co/27XgLYX][/url]
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/04/2021 : 13:08:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Mislim da je misljeno tako, ali valjda ce se Zoka javiti.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

feniks
Senior Member

1915 Posts

Member since 08/05/2004

Posted - 13/04/2021 : 15:27:45  Show Profile Show Extended Profile  Send feniks a Private Message  Reply with Quote
Nisam Zoka ali mogu da potvrdim da nije greska
Tako treba da bude
Go to Top of Page

zokalav
Senior Member



2011 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 14/04/2021 : 11:07:10  Show Profile Show Extended Profile  Send zokalav a Private Message  Reply with Quote
To nije grška, tako je u originalu u tećem albumu, ako ne vjerujete mogu uslikati francusko izdanje,
Takođe kad se pokrenula tema ovog izdanja mala napomena da je Luftballons integral jedino štampano integralno izdanje ovog serijala, francuski izdavač je objavio pojedinačna tri albuma.
priča je kompletna ne nastavlja se.
Takođe mrlja koja se nalazi na zadnjoj cb strani integrala nalazi se u sve jednom odštampanom primjerku, to je konkretno greška štamparije.
Živjeli...slobodno pitajte sve što vas interesuje bez ustezanja, nema glupih pitanja

Edited by - zokalav on 14/04/2021 11:08:46
Go to Top of Page

zokalav
Senior Member



2011 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 16/04/2021 : 00:04:52  Show Profile Show Extended Profile  Send zokalav a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10969 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 16/04/2021 : 13:59:38  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
Hvala na odgovorima
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000