forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 BATMAN 10 Što se dogodilo s Maskiranim zaštitnikom
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/11/2021 : 04:15:29  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Mad Love odnosno u Darkvudovom izdanju Luda ljubav je vrhunska Betmen prica. Svi ljubitelji Betmena bi trebalo da ga procitaju, pogotovo ako vole Batman TAS a svi pravi ljubitelji Betmena vole tu animiranu seriju.
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3429 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 07/11/2021 : 08:03:24  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast za Black & White
Go to Top of Page

Chui
Average Member



924 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 07/11/2021 : 08:41:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
Black & White trojka mi je genijalna. Tamo je i Žeželjev Batman.
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2394 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 07/11/2021 : 10:38:54  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
B&W je prirodan izbor, odlicno zbog formata. Voleo bih da vidim Risoovog Betsa u cb, a i klasicnog Adamsovog u tri knjige npr, to bi bila bombona, mislim da bi on legao svakome...

Vampir bih kupio odmah, ali sumnjam da ce ici...
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1753 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 07/11/2021 : 11:24:22  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
Paka / Marko, u dve knjige kod Fibre ce ici ono sto je DW objavio u 3 kao Crno i Belo?

Paka, u kojim Fibrinim Betmenima su objavljeni An Innocent Man i Broken Nose? Imam sve Fibrine Betmene u kolekciji ali mi nesto mrzi da ih listam i trazim.

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 07/11/2021 : 12:15:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Postoje 4 knjige Black & White Batmana, Darkwood je objavio prve tri. Prve dvije Darkwoodove će biti jedna Fibrina knjiga, treća Darkwoodova i četvrta koju DW nije objavio će biti druga Fibrina knjiga. An Innocent Man je objavljen u Strašnom Vicu, a Broken Nose u Godini Stotoj.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 07/11/2021 : 12:48:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Ako sam dobro shvatio, bit će i peta knjiga. U proteklih godinu dana je izašlo šest sveščica, samo ih još nisu skupili u trejd.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 07/11/2021 : 12:55:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Hm, zanimljivo, nisam znao da je išao i peti dio.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1753 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 07/11/2021 : 13:19:51  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Postoje 4 knjige Black & White Batmana, Darkwood je objavio prve tri. Prve dvije Darkwoodove će biti jedna Fibrina knjiga, treća Darkwoodova i četvrta koju DW nije objavio će biti druga Fibrina knjiga. An Innocent Man je objavljen u Strašnom Vicu, a Broken Nose u Godini Stotoj.



Hvala puno, Paka!

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/11/2021 : 17:27:37  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Postoje 4 knjige Black & White Batmana, Darkwood je objavio prve tri. Prve dvije Darkwoodove će biti jedna Fibrina knjiga, treća Darkwoodova i četvrta koju DW nije objavio će biti druga Fibrina knjiga. An Innocent Man je objavljen u Strašnom Vicu, a Broken Nose u Godini Stotoj.



Mene stvarno nije odsuevio Betmen Crno i belo. Prekratke price, jedino eto sto vidimo razne vrhunske crtace kako oni vide Betmena. Imam prve dve knjige od DW, trojku nikad nisam nabavio jer mi nije bilo privlacno, ali eto mozda uzmem samo tu drugu Fibrinu knjigu da imam kompletnog B&W Betmena.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 07/11/2021 : 17:46:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
A ono, nije ni meni B&W nešto sad najbolje ikad, no inače volim to eksperimentiranje sa kratkom formom jer se može vidjeti svakakvih zanimljivih priča koje vjerojatno ne bi tako dobro funkcionirale da imaju više stranica. Nije lako napisati kratku priču, treba znati na tako malom broju stranica ispričati nešto kompletno i zaokruženo. Mislim, da se razumijemo, ima tu i baš loših stvari, no u načelu je to eksperiment koji je po mom mišljenju itekako uspio. Gomila vrhunskih crtača je samo još jedan dodatni plus, naravno.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Chui
Average Member



924 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 07/11/2021 : 18:28:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
Pročitao sam B&W 2. i 3. Drugi dio je okej, niš posebno, može se komotno preskočiti ali trojka razvaljuje. Priče puno pomaknutije a i crteži bome. Topla preporuka. Samo ću spomenuti epizodu kad mast oživi i krene napadati sve debele u Gothamu i sisati im mast do smrti. A crtež je tek posebna priča.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6580 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 07/11/2021 : 18:31:18  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Trojka je slabija od dvojke, bar koliko dvojka od prvog, koji je odličan.
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 07/11/2021 : 18:39:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

Trojka je slabija od dvojke, bar koliko dvojka od prvog, koji je odličan.


Baš tako.
Go to Top of Page

Chui
Average Member



924 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 07/11/2021 : 18:56:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

Trojka je slabija od dvojke, bar koliko dvojka od prvog, koji je odličan.


Nooooooo ok ako više voliš klasičnog batmana onda da, al ako si spreman za igru i nešto drugačije onda je dvojka skoro pa dosadna, a trojka briljira.
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 07/11/2021 : 19:43:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Chui

quote:
Originally posted by alexts

Trojka je slabija od dvojke, bar koliko dvojka od prvog, koji je odličan.


Nooooooo ok ako više voliš klasičnog batmana onda da, al ako si spreman za igru i nešto drugačije onda je dvojka skoro pa dosadna, a trojka briljira.


The Chui Knight Strikes Again.
Go to Top of Page

Chui
Average Member



924 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 07/11/2021 : 20:00:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
quote:

The Chui Knight Strikes Again.




Edited by - Chui on 07/11/2021 20:00:21
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 07/11/2021 : 20:07:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
S obzirom da će Marko objaviti Stray Bullets, možda nam priprema i Fibrino izdanje stripa City of Crime.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Chui
Average Member



924 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 07/11/2021 : 22:44:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

Trojka je slabija od dvojke, bar koliko dvojka od prvog, koji je odličan.


Zaintrigirao si me sad za taj prvi B&W pa sam ga škicnuo sad online, vauuu čini mi se isto super. Prvu epizodu otvara Tradd Moore, on mi je genijalan crtač, imam njegovog Silver Surfera Black gdje je vizualno rasturio.
Go to Top of Page

Chui
Average Member



924 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 07/11/2021 : 22:54:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Chui

quote:
Originally posted by alexts

Trojka je slabija od dvojke, bar koliko dvojka od prvog, koji je odličan.


Zaintrigirao si me sad za taj prvi B&W pa sam ga škicnuo sad online, vauuu čini mi se isto super. Prvu epizodu otvara Tradd Moore, on mi je genijalan crtač, imam njegovog Silver Surfera Black gdje je vizualno rasturio.



ufff krivo sam skužio to nije B&W 1, comiconlinefree mi ga je prvog izbacio al to je zapravo najnoviji B&W 5. Uglavnom petica isto izgleda mega vrhunski ako imaš neki link za B&W 1 pliz pošalji.
Go to Top of Page

Chui
Average Member



924 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 07/11/2021 : 23:02:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
Našao sam sad i B&W 1, sviđaju mi se isto crteži, neki crtači koji su mi super su mi poznati kroz Judge Dredda. A i četvorka miriše na super

Edited by - Chui on 07/11/2021 23:07:38
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 07/11/2021 : 23:11:31  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

Trojka je slabija od dvojke, bar koliko dvojka od prvog, koji je odličan.


baš tako
keca sam zadržao,ova dva su odletela iz kolekcije samo tako (mada sam se kod dvojke malo nećkao)

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Chui
Average Member



924 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 07/11/2021 : 23:18:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
Kaže wikipedija za B&W: Omnibus was published as a hardcover in December 2019 (ISBN 978-1-40129-573-8). It collected the first four volumes. hardcover od 800 stranica :))))))))
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000