forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Reprinti LMS i ZS
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

chico legenda
New Member

Croatia
187 Posts

Member since 22/08/2005

Posted - 25/01/2020 : 14:45:28  Show Profile Show Extended Profile  Send chico legenda a Private Message  Reply with Quote
Ma puno hvala men ...to je to ...to sam zelio cuti....sto to jest u biti i evo puno hvala na pojasnjenju a ova prica o piratima..ma i sumnjao sam da je to neki doradj3ni sken. Svojevremeno sam citao skenove Alan Forda a negdje ih i imam na cd-u pa mi je to bilo onako umor za oci. Vjerojatno je netko krenuo u tu pricu sa stampanjem. Sitotisak je skupa prica...to znam jer mi je brat u tiskari i kad radi pripreme to je ajme posla.... :-)
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7610 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 25/01/2020 : 15:43:50  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by chico legenda

...ako imate jos kakvih korisnih info samo sibajte :-)



http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=49412

evo ovdje ima sve..
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 25/01/2020 : 17:40:07  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Chico legendo naša,nemoj odmah otvarati topik ko da nas nije bilo od dana kad si ti zadnji put švrljao forumom
Lijepo odvoji sat,dva vrimena i proleti malo po temama.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15667 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 28/01/2020 : 16:01:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Nek covik pita. Nema glupih pitanja, samo glupih odgovora. Tko zna koliko nije bio u ovom 'diru' i sad ga je opet 'obuzelo'. Ima li sta lipse? Nek gusta.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

chico legenda
New Member

Croatia
187 Posts

Member since 22/08/2005

Posted - 29/01/2020 : 21:48:47  Show Profile Show Extended Profile  Send chico legenda a Private Message  Reply with Quote
Hvala Ivanl.... :-)
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15667 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/01/2020 : 05:21:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Nema na cemu...
Nego, sto je bilo u kutiji na tavanu, 'vremenskoj kapsuli', koju si spakirao kasnih osamdesetih?

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

chico legenda
New Member

Croatia
187 Posts

Member since 22/08/2005

Posted - 31/01/2020 : 17:20:03  Show Profile Show Extended Profile  Send chico legenda a Private Message  Reply with Quote
Eks alamanasi brojevi od 220-350...stripoteke od 640-820...ZS od 338-560....lms od 327-800....super eks od 30-80....nesto Denisa i strip 81...82...83...ima i nekih albuma slicica Zivotinjsko carstvo, Faune Europe, Sprint koji mi je derutan,Sisari, Automobili, Avioni...i figurice indi te carobne vrecice...Od do je raspon stripova jer nisam pratio sve vec samo neke junake :-) .... Sad ukrasavaju policu :-) ....Veliki sam fun Eks alamanaha i Stripoteke....budi se stara strast :-) Prekrasan osjecaj. Ne namjeravam siriti pricu..ako i kad naletim na sto a da mi je povoljnije...kupit cu. Cijene ZS I LMS su nevjerojatno skupe i po meni nerealne....no ipak svaki kolekcionar zeli imati tako sto i to postujem i razumijem...pasija je pasija :-). I neka..samo naprijed :-)
Go to Top of Page

chico legenda
New Member

Croatia
187 Posts

Member since 22/08/2005

Posted - 31/01/2020 : 17:24:58  Show Profile Show Extended Profile  Send chico legenda a Private Message  Reply with Quote
...auh...zaboravih navesti LMS Marty Mysterija sve do 46 br....njega sam najvise gotivio i sad nastavljam ponovnim citanjem...nakon njega zapalio sam se za Denikena..i misterije opcenito i procitao masu knjiga :-)
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15667 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 01/02/2020 : 16:42:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Lijepo. Kazem ja, prava vremenska kapsula. Ili da bude romanticnije, prava skrinja s blagom. Gustaj!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

chico legenda
New Member

Croatia
187 Posts

Member since 22/08/2005

Posted - 01/02/2020 : 19:31:29  Show Profile Show Extended Profile  Send chico legenda a Private Message  Reply with Quote
Tebi svaka cast...citao sam malo i onaj topic gdje ste raspravljali o ovoj novoj zlatnoj seriji...odlican si znalac i dobro je poznati nekog takvog makar i preko sajta...a vidim da slusas i Maidene i stosta toga...prava moja generacija :-) .Ako zatrebam kakav savjet i info nadam se da mogu racunnati na tebe...svaka ti cast i palac gore za sve ono sto si napisao...Hehe a vidim ima i trolova....uvijek iskrsnu negdje....
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15667 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 01/02/2020 : 20:21:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Zahvaljujem. Naravno, da mozes pitati sto god te interesira, pokusat cu ti pruziti dobar odgovor ako budem mogao. Kako sam vec visekratno rekao, (a i opet cu ponoviti), ovdje bi trebali komunicirati entuzijasti i prijemcive osobe kako i spada ljubiteljima ovog medija. Maidena sto se tice,(a i drugog), up the irons! 'I do slusanja'...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

chico legenda
New Member

Croatia
187 Posts

Member since 22/08/2005

Posted - 04/11/2023 : 11:17:40  Show Profile Show Extended Profile  Send chico legenda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by chico legenda

Eks alamanasi brojevi od 220-350...stripoteke od 640-820...ZS od 338-560....lms od 327-800....super eks od 30-80....nesto Denisa i strip 81...82...83...ima i nekih albuma slicica Zivotinjsko carstvo, Faune Europe, Sprint koji mi je derutan,Sisari, Automobili, Avioni...i figurice indi te carobne vrecice...Od do je raspon stripova jer nisam pratio sve vec samo neke junake :-) .... Sad ukrasavaju policu :-) ....Veliki sam fun Eks alamanaha i Stripoteke....budi se stara strast :-) Prekrasan osjecaj. Ne namjeravam siriti pricu..ako i kad naletim na sto a da mi je povoljnije...kupit cu. Cijene ZS I LMS su nevjerojatno skupe i po meni nerealne....no ipak svaki kolekcionar zeli imati tako sto i to postujem i razumijem...pasija je pasija :-). I neka..samo naprijed :-)

Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000