forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Idemo na put sa Goranom Milićem
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3484 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 12/02/2020 : 12:31:52  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav,

interesuje me da li se igdje na netu može skinuti serijal "Idemo na put" sa Goranom Milićem. Najviše me interesuju epizode u Južnoj Americi. Našao sam nešto na youtubeu, ali ipak nema većine iz Južne Amerike ...

Hvala :)

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 12/02/2020 : 15:33:41  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jasa

Pozdrav,

interesuje me da li se igdje na netu može skinuti serijal "Idemo na put" sa Goranom Milićem. Najviše me interesuju epizode u Južnoj Americi. Našao sam nešto na youtubeu, ali ipak nema većine iz Južne Amerike ...

Hvala :)



https://hrti.hrt.hr/home

Samo ne znam koji su im uvjeti, vidim da je besplatno, ali nemam pojma rade li provjeru jesi li pretplatnik. Ne vidim da se to spominje u uvjetima.

Nedavno je HRT emitirao i ovaj odličan dokumentarac, mislim da i njega imaju na HRTi.

https://hrtprikazuje.hrt.hr/482980/hrt-prikazuje-putopisnu-seriju-srednjom-amerikom-pjesice

Edited by - stripofil on 12/02/2020 15:38:40
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3484 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 13/02/2020 : 07:59:17  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message  Reply with Quote
To je to, dovoljna je registracija, ima sve :)

hvala puno
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3484 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 10/03/2020 : 12:30:18  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav,

iako na HRTi aplikaciji ima dosta toga, ipak nije dostupno sve (npr. epizode u Aziji).

Na googl-e sam naletio na neke stare torrent i dropbox linkove koji nisu aktivni, ali ukazuju na to da bi se to moglo negdje naći.

Ako neko ima neki torrent ili sl. molim vas podijelite :D
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4092 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 10/03/2020 : 13:04:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Imam negdje na starom hardu dvije ili tri sezone. Mislim da Europa i Australija, možda Sjeverna Amerika. Ako ti treba koja epizoda od toga javi pa ti uploadam nekako.

Također, prije par godina sam slao forumašu Space Marine neke linkove i pass ... Pa ga pokušaj kontaktirati iako na žalost nije više aktivan na forumu.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3484 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 10/03/2020 : 14:49:30  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Imam negdje na starom hardu dvije ili tri sezone. Mislim da Europa i Australija, možda Sjeverna Amerika. Ako ti treba koja epizoda od toga javi pa ti uploadam nekako.

Također, prije par godina sam slao forumašu Space Marine neke linkove i pass ... Pa ga pokušaj kontaktirati iako na žalost nije više aktivan na forumu.

Hvala, ali te koje si naveo se mogu naći na HRTi + Youtube osim ako nemaš 10. sezonu (i tu je Evropa).

Ovdje je lista svih epizoda (vjerovatno). Sezone koje ne mogu naći su 8 i 10.

https://www.thetvdb.com/series/299716/allseasons/official
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3484 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 12/03/2020 : 08:29:11  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message  Reply with Quote
Pisao sam administratorima HRTi aplikacije i tvrde da će dodati i preostale sadržaje i da je digitalizacija u toku :)
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000