forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 RECENZENT GODINE 2019. - finale
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 08/03/2020 : 23:36:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Ček malo, Spock šalje Reemu recenziju, pa on tu istu pošalje solaru, pa bude objavljena kao Reemova. A tako to funkcionira.



Međusobno si većinom pošaljemo recenzije da vidimo još jedno mišljenje prije slanja solaru, pogotovo kad je Kit Teller u pitanju.


Malo zezancije nikad ne škodi, testirao sam malo Reemov smisao za humor.
Svakako je dobro poslati koju recku kolegi za savjet, sjećaš se da sam i ja gledao tvoje NN recke. Uglavnom, samo naprijed i dalje i kad opet budeš spreman za Nathana javi.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6947 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 09/03/2020 : 08:34:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause
Svakako je dobro poslati koju recku kolegi za savjet, sjećaš se da sam i ja gledao tvoje NN recke. Uglavnom, samo naprijed i dalje i kad opet budeš spreman za Nathana javi.



Trenutno sam u nekim drugim vodama i planovima po pitanju recenzija, ali čim se osjetim spreman za novo iskustvo u intrigantnom Nathanovom svijetu, javim ti se!

EDIT:
Hvala velka!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 09/03/2020 09:38:53
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 09/03/2020 : 11:48:06  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
čestitam, spock! evo ruke, zasluženo.

samo nemoj da ti ko meni slava udari u glavu i okreneš se alkoholu, drogi i kurvanju

Vamos a la playa tralalalala

Edited by - igor 12 on 09/03/2020 11:56:31
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6947 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 09/03/2020 : 18:42:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

čestitam, spock! evo ruke, zasluženo.

samo nemoj da ti ko meni slava udari u glavu i okreneš se alkoholu, drogi i kurvanju



Hvala Igore!
Sad, je li zasluženo kraj tvojih 30 recenzija je već upitno. Ti imaš već dvije titule, pa htjeli ljudi da i netko drugi osjeti slast pobjede.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000