forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČAROBNA KNJIGA PREDSTAVLJA - LAVENNDER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 08/08/2020 : 20:28:41  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Jesu već talijani objavljivali ili?

Još ne.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6585 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 25/11/2020 : 21:38:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Autor se baš zadao, razveselili su me dijelovi u kojima govori o tome kako je nastao strip i o 17 naznaka u stripu. Šteta samo što je i nakon djetinjstva ostao opsjednut Petrom Panom.

A čim je to šteta, znači da me strip žestoko razočarao. Možda je grubo to reći jer su mi 2/3 jako dobre, radnja je zanimljiva, gradila se misterija, zanima te kako će se sve riješiti... Onda ide lagani pad da bi 10-ak stranica kraja bile katastrofa i to stvara toliko gorčine da ovo ne možeš nekome preporučiti (mada bi dylanovcima moglo biti ok). Netko bi možda drukčije gledao: uživao si u stripu 70-80% vremena, šta hoćeš?
Kako rekoh po objavi izlaska, naslovnica je vrhunska, dodaje gas privlačnoj ideji, pogodak je što je ovo išlo u boji, ali kraj, rasplet, kao najvažniji dio svakog djela, "ubija" scenarij.

P: 8, S: 4, C: 8, N: 10

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 25/11/2020 21:42:10
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000