forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Pošta u Njemačkoj
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 07/04/2020 : 11:38:42  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Prošli tjedan vratila su mi se dva paketa koja su išla preko Hrvatske pošte odnosno DHLa u Njemačkoj.

DHL u Njemačkoj ima problema zbog prevelikog broja narudžbi i premalo prostora za skladištenje i premalo ljudi u poštama.

Evo primjera paketa koji mi je poslao Bicko.

pokuštaj dostave i drugi dan se paket vraća u Hrvatsku. Bez mogućnosti reklamacije ili čekanja u pošti.
Pokušaje dostave vode kao odbijanje primitka. Učestala pojava u zadnjih 2-3 tjedna

Fibra je slala GLSom i taj je paket bez problema došao za 4 dana i čekao u firmi koja radi as GLSom.



stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 07/04/2020 : 11:49:21  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Jaki, Jakša iz Solina, ovo je poslao
Ova je pošiljka trebala biti u pošti, ali nije.
I ona se vratila natrag bez mogućnosti reklamacije

Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 07/04/2020 : 12:04:24  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ko zna šta je Jakša upakovao? Dalmatinski kovid-19 u najčistijem obliku - da se osveti nemcima što su mu fašisti srušli pradedinu kuću u WWII.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/04/2020 : 16:16:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Jbg.Nikice. Mene vec poodavno znaju na posti, po kolicini primljenih posiljki, pa evo ovu zadnju ocekivanu navode od Zagreba do Splita kao, pazi ovo, nurucljivu! Kako to, kad me znaju desetljece kao primaoca posiljki i kad smo sad svi doma usljed ovog kovid cirkusa. Nisu je ni donjeli na kucni prag. A pisu 'neurucljivo'. Papir trpi sve, (ili ekran...).

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 07/04/2020 : 16:52:33  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

ko zna šta je Jakša upakovao? Dalmatinski kovid-19 u najčistijem obliku - da se osveti nemcima što su mu fašisti srušli pradedinu kuću u WWII.



Koliko mi je poznato nije bila srušena nijedna kuća(od svih strana) moje obitelji po direktnoj liniji u svim ratovima prošlog stoljeća
A što e tiče virusa ako je DD virus?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 07/04/2020 : 18:20:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Ja prosli tjedan dobio paket iz Babilona, GLS-om. Poslan u srijedu, stigao u ponedjeljak, dignut u subotu u poslovnici. Na cedli stajalo da ce ga skladistiti 8 dana te potom vratiti posiljatelju.
Znaci, preporucam GLS.
Go to Top of Page

crotemplar
Starting Member

12 Posts

Member since 15/12/2012

Posted - 07/04/2020 : 21:26:46  Show Profile Show Extended Profile  Send crotemplar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripnik

Prošli tjedan vratila su mi se dva paketa koja su išla preko Hrvatske pošte odnosno DHLa u Njemačkoj.

DHL u Njemačkoj ima problema zbog prevelikog broja narudžbi i premalo prostora za skladištenje i premalo ljudi u poštama.

Evo primjera paketa koji mi je poslao Bicko.

pokuštaj dostave i drugi dan se paket vraća u Hrvatsku. Bez mogućnosti reklamacije ili čekanja u pošti.
Pokušaje dostave vode kao odbijanje primitka. Učestala pojava u zadnjih 2-3 tjedna



bez obzira na povećan broj narudžbi oni i dalje moraju poštovati pravila koja su i sami sebi postavili, ako su ih i mijenjali moraju to raditi u skladu s pravilima... zakon o zaštiti potrošača i dalje vrijedi, i Hr i Njemačka su u EU, ako DHL ne želi prihvatiti da nije normalno to što su napravili napiši im mail da ćeš se obratiti nadležnim udrugama, institucijama, čemu već... trebaš samo istražit tko je nadležan za takvo neprimjereno postupanje dostavnih službi... na stranice Europske komisije pa istražuješ
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 08/04/2020 : 00:16:48  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Posra je njemacka
Al su uposlenici balkanci

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 08/04/2020 : 09:20:48  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Mislim da se to i meni dogodilo sa Bickovim paketom. Nije me dočekala potvrda u kasliću. Mislim da pokušaja dostave nije niti bilo.
Stanujem u centru i kasić i zvono nalaze se pola metra od table sa imenom ulice i kućnim brojem. Nemoguće je ne pronaći.
Moj je savjet isto GLS ili još bolje pričekati da se ova virusna groznica smiri.
Mislio sam naručiti par knjigacod Libellusa, ali ništa od toga. Čekam smirenjeciako mi je Libellus rekao da nema problema sa slanje GLSom.


quote:
Originally posted by ivanl

Jbg.Nikice. Mene vec poodavno znaju na posti, po kolicini primljenih posiljki, pa evo ovu zadnju ocekivanu navode od Zagreba do Splita kao, pazi ovo, nurucljivu! Kako to, kad me znaju desetljece kao primaoca posiljki i kad smo sad svi doma usljed ovog kovid cirkusa. Nisu je ni donjeli na kucni prag. A pisu 'neurucljivo'. Papir trpi sve, (ili ekran...).

Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 09/05/2020 : 15:21:30  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
DHL profunkcionirao.

Sve ponovo dolazi redovito uz najave bez ikakvih problema.
GLS je isto OK. Bio je OK i za cijelo vrijeme Korone.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000