forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Gde stati sa serijalom: The Walking Dead
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

don_draper
Advanced Member



3636 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 26/06/2020 : 09:03:55  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Ja sam pauzirao (ne bih rekao stao) negdje na pola serijala, nije mi ni samom jasno zašto jer do tada je serijal sasvim dobro išao. Istina da ima repetetivnosti i da to sve postane predvidljivo pomalo, ali ima¸tu neku dinamiku koja tjera na daljnje čitanje. Razveselila me odluka da je Kirkman odlučio završiti u nekom periodu (jel mogao i ranije to je stvar ukusa) pa je to dodatno učvrstilo moju odluku da opet ispočetka krenem sa serijalom sad kad znam da je zatvorena cjelina, a ne beskrajna sapunica kao serija.

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6980 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 26/06/2020 : 09:44:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Meni je serijal odličan. Pročitao sam u komadu sva 3 omnibusa i željno iščekujem ovaj završni. Možda se u trećem omnibusu osjeća lagani zamor materijala, ali i dalje je to vrlo zanimljivo i tjera te na čitanje.

Uglavnom puno bolje, dinamičnije i ujednačenije od serije koja strašno varira.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18320 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 26/06/2020 : 20:08:06  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Ja sam stao na pocetku.. dobio prvi broj na poklon i ostavio ga poslje 20 stranica...nije za moj ukus..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

zare80
Average Member



Serbia
584 Posts

Member since 22/09/2008

Posted - 26/06/2020 : 21:42:57  Show Profile Show Extended Profile  Send zare80 an AOL message  Send zare80 a Yahoo! Message  Send zare80 a Private Message  Reply with Quote
Strip je meni genijalan i posebno mi je bio intresantan i poslednji deo jer sam citao svescicu po svescicu kako je izlazilo. Mesec dana je taman malo da zaboravis i da ti bude interesantnije.
E sad ne znam tacno koji je trejd, ali posle Negana ide pad, po meni ne veliki i sa interesantnim idejama. Mogli bi reci da tu moze stati sa citanjem. Ali greota je ne citati do kraja, jer je kraj odlican, bas kakav serijal zasluzuje. Ne mora se naravno sve posedovati.

Mislim sama ideja prezivljavanja je po sebi repetitivna, ali upoznaju se novi likovi koji nekada iznenade svojim postupcima i desavaju se stvari sa glavnim likovima koje bas nisu ocekivane.

Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000