forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČAROBNA KNJIGA PREDSTAVLJA - KOMANČA 1
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

alaniusfordius
Senior Member

1005 Posts

Member since 10/04/2017

Posted - 23/10/2020 : 11:45:34  Show Profile Show Extended Profile  Send alaniusfordius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alaniusfordius

[quote]Originally posted by Cuvam starudije

Hvala. Nije dug serijal. Moracu da ga uzmem.



Evo nisam ni video da su izasle Komanca 2 i 3, par tema ispod ove...


Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6057 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 16/11/2020 : 19:18:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Već sam napisao dojam o prvom integralu ČK-ovog Blueberry-a, a upravo sam završio i sa prvim njihovim integralom Comanche-a (druga 2 još nemam, ali uzet ću ih).
I po ovome trenutno viđenome, dakle prve 3 epizode jednog i drugoga...Red Dust šije Poručnika bez muke što se mene pita.
Crtež, a pogotovo scenarij i priča sve mi je bolje ovdje.
Sviđa mi se što Hermann (na njega sam jako slab, Jerr mi je jedan od najdražih stripova pa vj tu nisam objektivan) crta veće, a manji broj sličica po tabli.
To mi se više sviđa, detaljnije i živopisnije su scene. Bolje mi leži i da je jedna epizoda jedna priča, ali ako sam dobro skužio, u predgovoru piše da je slijedećih 5 epizoda jedna veća priča. I u tim pričama ima puno više događanja, Red Dust (ili Comanche-a) je oko sebe okupio šaroliku i zanimljivu ekipu.

Eto, kod mene za sada Comancha vodi naspram Blueberry-a. :)


-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20708 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 16/11/2020 : 19:26:11  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Diskać,da ti tata nešto kaže - na osnovu prve knjige i moguće je reći da Komanča vodi;ali videću te kad Blubiša dođe na peti,šesti integral,pa kad pročitaš Anđeosko lice te se usereš u gaće od sreće koliko je to dobar strip (a ni ostali nisu puno lošiji),da vidim da li ćeš i onda da tvrdiš ovo isto??

A da se razumemo,ja sam fan Komanče (uz Bernarda Prinsa,to mi je omiljeni Herman,pa tek onda idu Tornjevi i Džer)

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6057 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 16/11/2020 : 19:30:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Diskać,da ti tata nešto kaže - na osnovu prve knjige i moguće je reći da Komanča vodi;ali videću te kad Blubiša dođe na peti,šesti integral,pa kad pročitaš Anđeosko lice te se usereš u gaće od sreće koliko je to dobar strip (a ni ostali nisu puno lošiji),da vidim da li ćeš i onda da tvrdiš ovo isto??

A da se razumemo,ja sam fan Komanče (uz Bernarda Prinsa,to mi je omiljeni Herman,pa tek onda idu Tornjevi i Džer)



Zato sam naglasio i u jednoj i drugoj temi da se sa oba serijala susrećem prvi put i da trenutno sudim samo prvim integralima.
Inače ni Bernarda ni Tornjeve nisam čitao tj mislim da sam čak 1 epizodu Bernarda posudio u knjižnici, ali ako me sjećanje služi nije bila nešto i mislim da je to čak pisao Hermann Jr. Naglasak na mislim.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 16/11/2020 19:32:22
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20708 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 16/11/2020 : 19:31:24  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
u stvari,već u trećoj knjizi će ti biti jasna veličina serijala o poručniku Borovnici.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 16/11/2020 19:31:44
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10047 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 16/11/2020 : 19:52:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH
Inače ni Bernarda ni Tornjeve nisam čitao tj mislim da sam čak 1 epizodu Bernarda posudio u knjižnici, ali ako me sjećanje služi nije bila nešto i mislim da je to čak pisao Hermann Jr. Naglasak na mislim.



Nesretniče , ne sudi Bernarda po tom albumu, dapače odmah ga briši iz sjećanja i uživat ćeš i u Bernardu, a o Tornjevima (1 do 10) da ne govorim.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6057 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 16/11/2020 : 19:55:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by DiSkAcH
Inače ni Bernarda ni Tornjeve nisam čitao tj mislim da sam čak 1 epizodu Bernarda posudio u knjižnici, ali ako me sjećanje služi nije bila nešto i mislim da je to čak pisao Hermann Jr. Naglasak na mislim.



Nesretniče , ne sudi Bernarda po tom albumu, dapače odmah ga briši iz sjećanja i uživat ćeš i u Bernardu, a o Tornjevima (1 do 10) da ne govorim.



A jel je to junior pisao? Jer ako je, onda mi je jasno zašto mi se nije svidjela. Junior je totalni promašaj od scenariste.

EDIT: Ma je da, evo ovo sam čitao :



A Tornjevima i Bernardu ne sudim. Čekam da ČK i to izbubeta kroz integrale.


-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 16/11/2020 19:57:33
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000