forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: KOLORKA 157 - Sjećanje vode
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

SenG
Junior Member



Canada
370 Posts

Member since 23/04/2006

Posted - 17/12/2022 : 06:08:30  Show Profile Show Extended Profile  Send SenG a Private Message  Reply with Quote
Mislim da bi ovo ipak bolje sjelo u biblioteku Niku.

Ich bin nur ein Schauspieler
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1189 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 02/07/2023 : 22:48:13  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Ma kakva biblioteka Nika.. sasvim je na dobrom mestu gde je.

quote:
Originally posted by Peyo
Nadam se da će ti se Sjećanje svidjeti koliko i meni.

Ništa revolucionarno, ali ima kvalitetu.


Evo kuckali smo malo juce i odlucih da procitam ovo preko reda i ispalo je onako kako sam se nadao, svideo mi se :) (taman malo da zaboravim na juce procitanog kampfa).
Nije da nisam ranije imao neki plan uzeti ovaj strip ali negde podsvesno sam odlagao nabavku jer me naslovnica malo podsecala na dogadjaj pre jedno petnaestak godina kada sam se zamalo utopio, a da se to desilo, ne bi bilo ni moje dece a ne bi ni doziveo "novo zlatno doba stripa u nas".

Na kraju ipak odlucih da uzmem kada sam uvideo da je vrag odneo salu, da ce se uskoro rasprodati i da nema vise cekanja, dodatnu motivaciju je dao i veoma povoljan popust.

Napisali ste uglavnom sta treba biti napisano o ovome stripu.. sve tu stima i crtez i boje i prica a uzivao bi jos vise da sam citao u pravim okolnostima sto se tice svetlosti :).
No nije mi se dalo cekati nesto suncaniji dan nego sam sve procitao "u cugu" iako je dan polako prelazio u noc.

Fin stripic koji naravno ostaje u kolekciji a i inace se pitam malo kao i Peyo ima li sanse za neki eventualni nastavak ovoga ili su to samo bile zelje napisane u tekstu nakon stripa?
Nije da nije dobro i ovako kako jeste zavrsilo. Inace simpaticna mala "prepirka" izmedju Shanera i Peya na pocetku teme : P

Sto se tice "mog davljenja" vratio sam se na "mesto" zlocina ovog leta i bilo je odlicno.. cak sam zaboravio na taj dogadjaj iz proslosti i setio ga se tek danas opet..
More je tamo gde najvise zelim biti, ne nuzno sa svetionikom u blizini .

quote:
Originally posted by anto
brutalna [/i]4/5


al si sirokogrud!!!

Under construction.

Edited by - matori paraliticar on 02/07/2023 22:49:49
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6027 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 06/08/2023 : 15:41:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Ok. Dobar, filmski one-shot. Fino zaokružena priča. Jako lijep crtež odnosno boje.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000