forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: KOLORKA 159 - Vjetar u vrbama
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6048 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 29/12/2020 : 12:12:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Pročitao do kraja. Dio sa žapcem kad bježi iz zatvora je jako zabavan, ali ostalo mi se čini dosta lošnjikavo. Možda nije bilo pravo vrijeme za čitanje ali očekivao sam (puno) više od ovog stripa. Mislim da neću uzet nastavak.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Živs
Starting Member

61 Posts

Member since 20/01/2021

Posted - 30/01/2021 : 17:54:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Živs a Private Message  Reply with Quote
Lagano štivo, sa stanovitom dozom šarma. Premda mu, za moj ukus, fali fakinštine: previše su pitomi likovi, izuzev lulavog žapca. No, to je jednostavno takva priča, ugodnog ozračja, šarenog svijeta - crtež je predivan - s tu i tamo pokojom luckastom pustolovinom; ne udaljava se mnogo od prikaza idiličnoga seoskog života. Jer, čak i Žapčeve opasne eskapade i privremena prijetnja družini sretno okončaju.
Da će mi ostat u srcu – neće, no, opet, razumijem zašto je popularna priča – ima neke draži u tom lagadnom, opuštenom okruženju.
Go to Top of Page

kifi
Junior Member

432 Posts

Member since 30/10/2005

Posted - 01/02/2021 : 18:28:16  Show Profile Show Extended Profile  Send kifi a Private Message  Reply with Quote
Ne bi se ni malo žalio da takav crtač nacrta Šumu Striborovu ili Ježevu kućicu.
Go to Top of Page

Živs
Starting Member

61 Posts

Member since 20/01/2021

Posted - 02/02/2021 : 17:25:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Živs a Private Message  Reply with Quote
Baš tako.
Go to Top of Page

Macon
Senior Member

Slovenia
1195 Posts

Member since 18/03/2005

Posted - 13/06/2021 : 20:45:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Macon a Private Message  Reply with Quote
Superiorna dječja melodrama. Plessix je velemajstor svega: crtanja, montaže, pripovjedanja i fantastično barata bojama. Ludilo, kako je ovo dobro urađeno iako je za dječji uzrast i zato mi u tome nije sasvim blizu.

www.maconcomics.com
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Snitz Forums 2000